Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester United-trainer Ten Hag onder druk in München

Manchester United-trainer Ten Hag onder druk in München

MÜNCHEN (ANP) - Voor Manchester United-trainer Erik ten Hag wordt de Champions League-wedstrijd van woensdag bij Bayern München (21.00 uur) een weerzien met oude bekenden. De Nederlander trainde in het verleden twee seizoenen de reserves van de Duitse club.

"Ik heb fantastische jaren beleefd hier in München. Ik heb er echt van genoten", zei de 53-jarige Ten Hag een dag voor het treffen.

Met Manchester United is Ten Hag de Premier League dit seizoen matig begonnen, met zes punten uit vijf wedstrijden. Na het 1-3-verlies tegen Brighton & Hove Albion van zaterdag werd hij zelfs voor het eerst uitgefloten door fans. Toch kijkt Ten Hag uit naar het duel met de regerend kampioen van Duitsland.

Antony

"Bayern heeft geweldige spelers. Je mag tegen hen geen seconde verslappen. We kijken enorm uit naar de wedstrijd. Het zal een uitdaging worden."

Ten Hag mist tegen Bayern München door blessures onder meer verdedigers Luke Shaw, Raphaël Varane, Harry Maguire en Aaron Wan-Bissaka en aanvallende middenvelder Mason Mount. Aanvaller Jadon Sancho ontbreekt vanwege disciplinaire redenen.

Ook de voormalige Ajax-speler Antony is er niet bij. De Braziliaan wordt door zijn ex-vriendin Gabriela Cavallin beschuldigd van mishandeling. In afwachting van het onderzoek naar deze zaak zal Antony niet trainen en spelen bij de club.

Meer uit Voetbal

Trainer Glasner verlaat Crystal Palace aan einde van seizoen

LONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.

1 uur geleden
Pjaca keert terug in selectie FC Twente voor uitduel met Heracles

ENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).

2 uur geleden
Feyenoord verwacht geblesseerde Read pas in maart terug

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.

3 uur geleden
Afgelaste wedstrijd NEC - FC Utrecht op 11 februari ingehaald

ZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.

4 uur geleden
Liverpool-trainer Slot kijkt uit naar terugkeer aanvaller Salah

LIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.

6 uur geleden
Musiala staat na halfjaar voor rentree bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.

6 uur geleden
Fortuna Sittard huurt Spartaan Duijvestijn tot einde seizoen

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard huurt tot het einde van het seizoen Lance Duijvestijn van Sparta. Dat meldt de Rotterdamse club op de eigen website. De 27-jarige middenvelder speelde sinds afgelopen zomer voor Sparta.

7 uur geleden