Manchester United-trainer Ten Hag onder druk in München
MÜNCHEN (ANP) - Voor Manchester United-trainer Erik ten Hag wordt de Champions League-wedstrijd van woensdag bij Bayern München (21.00 uur) een weerzien met oude bekenden. De Nederlander trainde in het verleden twee seizoenen de reserves van de Duitse club.
"Ik heb fantastische jaren beleefd hier in München. Ik heb er echt van genoten", zei de 53-jarige Ten Hag een dag voor het treffen.
Met Manchester United is Ten Hag de Premier League dit seizoen matig begonnen, met zes punten uit vijf wedstrijden. Na het 1-3-verlies tegen Brighton & Hove Albion van zaterdag werd hij zelfs voor het eerst uitgefloten door fans. Toch kijkt Ten Hag uit naar het duel met de regerend kampioen van Duitsland.
Antony
"Bayern heeft geweldige spelers. Je mag tegen hen geen seconde verslappen. We kijken enorm uit naar de wedstrijd. Het zal een uitdaging worden."
Ten Hag mist tegen Bayern München door blessures onder meer verdedigers Luke Shaw, Raphaël Varane, Harry Maguire en Aaron Wan-Bissaka en aanvallende middenvelder Mason Mount. Aanvaller Jadon Sancho ontbreekt vanwege disciplinaire redenen.
Ook de voormalige Ajax-speler Antony is er niet bij. De Braziliaan wordt door zijn ex-vriendin Gabriela Cavallin beschuldigd van mishandeling. In afwachting van het onderzoek naar deze zaak zal Antony niet trainen en spelen bij de club.
Meer uit Voetbal
NEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."
2 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.
2 uur geledenROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.
3 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Ronald Koeman heeft niet overwogen om Wout Weghorst buiten zijn selectie te laten. De spits heeft een teleurstellend seizoen bij Ajax achter de rug, maar de bondscoach ziet in hem nog altijd een meerwaarde als Oranje op het WK een achterstand moet wegwerken.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Ronald Koeman weet niet of hij op het WK direct met Memphis Depay in de basis moet beginnen. De spits maakte zondag na twee maanden afwezigheid zijn rentree bij Corinthians en de bondscoach wil niet te veel risico met hem nemen.
4 uur geleden