Manchester United-trainer Ten Hag onder druk in München
MÜNCHEN (ANP) - Voor Manchester United-trainer Erik ten Hag wordt de Champions League-wedstrijd van woensdag bij Bayern München (21.00 uur) een weerzien met oude bekenden. De Nederlander trainde in het verleden twee seizoenen de reserves van de Duitse club.
"Ik heb fantastische jaren beleefd hier in München. Ik heb er echt van genoten", zei de 53-jarige Ten Hag een dag voor het treffen.
Met Manchester United is Ten Hag de Premier League dit seizoen matig begonnen, met zes punten uit vijf wedstrijden. Na het 1-3-verlies tegen Brighton & Hove Albion van zaterdag werd hij zelfs voor het eerst uitgefloten door fans. Toch kijkt Ten Hag uit naar het duel met de regerend kampioen van Duitsland.
Antony
"Bayern heeft geweldige spelers. Je mag tegen hen geen seconde verslappen. We kijken enorm uit naar de wedstrijd. Het zal een uitdaging worden."
Ten Hag mist tegen Bayern München door blessures onder meer verdedigers Luke Shaw, Raphaël Varane, Harry Maguire en Aaron Wan-Bissaka en aanvallende middenvelder Mason Mount. Aanvaller Jadon Sancho ontbreekt vanwege disciplinaire redenen.
Ook de voormalige Ajax-speler Antony is er niet bij. De Braziliaan wordt door zijn ex-vriendin Gabriela Cavallin beschuldigd van mishandeling. In afwachting van het onderzoek naar deze zaak zal Antony niet trainen en spelen bij de club.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.
2 uur geledenSEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.
2 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft na 34 jaar weer de halve finale bereikt van de KNVB-beker. De ploeg van trainer Anthony Correia schakelde in een enerverende kwartfinale in een ijskoud stadion in Velsen-Zuid bekerhouder Go Ahead Eagles uit. Het werd 2-1.
3 uur geledenARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.
12 uur geledenGIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.
1 dag geleden