Manchester United-trainer Ten Hag mist mogelijk Shaw tegen Luton
MANCHESTER (ANP/RTR) - Trainer Erik ten Hag heeft weer te maken met personele problemen achterin bij Manchester United. Richting het uitduel van zondag met Luton Town staat achter de naam van Luke Shaw een vraagteken.
Shaw werd afgelopen zondag in de met 2-1 gewonnen wedstrijd bij Aston Villa halverwege uit voorzorg gewisseld. De Engelsman stond eerder dit seizoen ongeveer drie maanden aan de kant met een spierblessure.
"Luke is een twijfelgeval voor de wedstrijd van zondag, maar we zijn positief gestemd", zei Ten Hag tegen verslaggevers. "Aaron Wan-Bissaka zal enkele weken nodig hebben, omdat hij vorige week tijdens de training opnieuw een blessure opliep", voegde hij daar aan toe.
Een andere verdediger, de Nederlander Tyrell Malacia, en middenvelder Mason Mount zijn door blessures nog altijd niet inzetbaar. Het herstel van Malacia verloopt inmiddels voorspoedig.
Manchester United won de laatste drie competitiewedstrijden in de Premier League en staat op de zesde plaats. Het duel met laagvlieger Luton Town begint zondag om 17.30 uur.
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP) - Een doelpunt van Vivianne Miedema is genomineerd voor de FIFA Marta Award. Dat is de prijs voor het mooiste doelpunt van het jaar in het vrouwenvoetbal. Het gaat om de treffer van de Nederlandse spits op het afgelopen EK in Zwitserland tegen Wales.
1 minuut geledenOSLO (ANP) - Noorwegen is zo goed als zeker van plaatsing voor het WK voetbal in 2026. Het elftal van bondscoach Stale Solbakken won donderdagavond in Oslo met 4-1 van Estland. De spitsen Alexander Sørloth en Erling Haaland maakten allebei twee doelpunten voor de Noren in het uitverkochte Ullevaal Stadion. Robi Saarma scoorde voor Estland.
3 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord mag op 22 januari toch in een volle Kuip aantreden tegen het Oostenrijkse Sturm Graz. De Rotterdamse club is succesvol in beroep gegaan bij de UEFA nadat het een straf kreeg opgelegd wegens het afsteken van vuurwerk tijdens het Europa League-duel met Panathinaikos.
6 minuten geledenANKARA (ANP/AFP) - De tuchtraad van de Turkse voetbalbond (TFF) heeft donderdag 102 spelers geschorst, die schuldig zijn bevonden aan het onrechtmatig gokken op wedstrijden. Daarvan zijn er 24 actief in de hoogste profcompetitie. De schorsingen variëren van 45 dagen tot een jaar. Meer dan duizend spelers zijn onderzocht.
17 minuten geledenTURIJN (ANP) - Alex de Minaur heeft zijn laatste groepsduel op de ATP Finals gewonnen en maakt nog kans op een plek in de halve finale. De 26-jarige Australiër rekende in twee sets af met Taylor Fritz: 7-6 (3) 6-3. Met de overwinning van De Minaur is Carlos Alcaraz zeker van een plek bij de laatste vier.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ kan de komende maanden niet beschikken over rechtsback Denso Kasius. De 23-jarige verdediger liep eerder deze maand een blessure op aan een enkel en is donderdag succesvol geopereerd, meldt zijn club.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Shaqueel van Persie, de zoon van Feyenoord-trainer Robin van Persie, is tijdens een oefenwedstrijd van de Rotterdammers opnieuw opgevallen. De 18-jarige jeugdspeler van Feyenoord maakte op Varkenoord tegen stadgenoot Excelsior het winnende doelpunt: 3-2. Van Persie draaide in het strafschopgebied soepel weg van zijn tegenstander en schoot beheerst raak in de verre hoek.
5 uur geleden