Manchester United-trainer Ten Hag blij met 'spirit' van spelers
MANCHESTER (ANP) - Coach Erik ten Hag van Manchester United was niet alleen blij met de overwinning in de Premier League op Liverpool (2-1), maar vooral ook met de houding van zijn spelers. "Het gaat allemaal om mentaliteit, inzet", zei hij bij Sky Sports. "In deze wedstrijd hebben we 'spirit' getoond. Als we hard werken komt ook onze kwaliteit naar boven en dan zie je hoe goed we kunnen voetballen."
Na twee nederlagen was het de eerste zege. "Ik wilde dat de jongens een andere mentaliteit toonden dan in de vorige duels en dat hebben ze gedaan", vervolgde Ten Hag. "Dat stemt mij tot tevredenheid. Maar we kunnen en we moeten nog veel beter. We kunnen allemaal praten wat we willen over Manchester United, maar we moeten handelen. En dat hebben we tegen Liverpool gedaan."
Ten Hag bracht de presentator van Sky Sports enigszins in verlegenheid, toen hij de woorden "fucking" goed voetbal in de mond nam. De presentator maakte hiervoor meteen excuses, Ten Hag leek ook iets van sorry te mompelen.
Meer uit Voetbal
MIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi kampt vlak voor het WK voetbal met een overbelaste linkerhamstring. Dat is volgens zijn club Inter Miami de uitkomst van medische tests, nadat de 38-jarige Argentijn zondag was uitgevallen in het laatste competitieduel voor het WK.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De gemiddelde kosten voor een blessure in het internationale topvoetbal bedragen 500.000 euro per maand. Dat concluderen Raymond Verheijen en Jan Ekstrand in 'Van Voetbal naar Blessures en Terug', het eerste boek ooit gebaseerd op meer dan 20 jaar wetenschappelijk UEFA-onderzoek naar spelers en ploegen in de Champions League en op het WK.
3 uur geledenPADERBORN (ANP) - Paderborn is gepromoveerd naar de Bundesliga. De club uit het tweede Duitse niveau won de play-offs om promotie/degradatie van VfL Wolfsburg met 2-1. Het eerste duel in Wolfsburg was in 0-0 geëindigd.
11 uur geledenBOGOTÁ (ANP/RTR) - Colombia gaat naar het WK voetbal met onder anderen aanvoerder James Rodríguez en aanvaller Luis Díaz van Bayern München. Bondscoach Néstor Lorenzo maakte maandag zijn definitieve selectie bekend voor de eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - Ismael Saibari is tijdens de Eredivisie Awards in Utrecht gekroond tot beste speler van het afgelopen seizoen. De 25-jarige middenvelder van PSV kreeg de meeste stemmen van alle achttien aanvoerders. Saibari werd voor de derde keer op rij kampioen in de Eredivisie met PSV.
12 uur geledenLILLE (ANP) - Lille OSC heeft afscheid genomen van trainer Bruno Génésio. De Franse voetbalclub meldt dat het contract van de 59-jarige trainer niet wordt verlengd.
14 uur geledenNOORDWIJK (ANP) - Het nationale elftal van Curaçao is onder grote belangstelling begonnen aan de eerste training in voorbereiding op het WK voetbal. De selectie van bondscoach Dick Advocaat begon op het veld van SJC Noordwijk aan een oefensessie voor circa achthonderd toeschouwers. Curaçao speelt zaterdag in Glasgow een oefenwedstrijd tegen Schotland.
16 uur geleden