Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester United-trainer Ten Hag blij met 'spirit' van spelers

Manchester United-trainer Ten Hag blij met 'spirit' van spelers

MANCHESTER (ANP) - Coach Erik ten Hag van Manchester United was niet alleen blij met de overwinning in de Premier League op Liverpool (2-1), maar vooral ook met de houding van zijn spelers. "Het gaat allemaal om mentaliteit, inzet", zei hij bij Sky Sports. "In deze wedstrijd hebben we 'spirit' getoond. Als we hard werken komt ook onze kwaliteit naar boven en dan zie je hoe goed we kunnen voetballen."

Na twee nederlagen was het de eerste zege. "Ik wilde dat de jongens een andere mentaliteit toonden dan in de vorige duels en dat hebben ze gedaan", vervolgde Ten Hag. "Dat stemt mij tot tevredenheid. Maar we kunnen en we moeten nog veel beter. We kunnen allemaal praten wat we willen over Manchester United, maar we moeten handelen. En dat hebben we tegen Liverpool gedaan."

Ten Hag bracht de presentator van Sky Sports enigszins in verlegenheid, toen hij de woorden "fucking" goed voetbal in de mond nam. De presentator maakte hiervoor meteen excuses, Ten Hag leek ook iets van sorry te mompelen.

Meer uit Voetbal

Real Madrid verliest van Manchester City in Champions League

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.

5 uur geleden
Ajax verslaat Qarabag met veel andere spelers en is van 'nul' af

BAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).

8 uur geleden
Ajax pakt bij Qarabag eerste punten in Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.

8 uur geleden
Feyenoord-aanvoerder Steijn met blessure zes weken aan de kant

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.

9 uur geleden
Ajax-trainer Grim bestraft 'laatkomer' Bounida

BAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.

9 uur geleden
Ajax begint met tieners Steur, Mokio en Bouwman tegen Qarabag

BAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.

10 uur geleden
FC Utrecht ziet met Ohio nog een spits uitvallen

UTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.

12 uur geleden