Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester United toont veerkracht en verslaat Aston Villa

Manchester United toont veerkracht en verslaat Aston Villa

MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag heeft met Manchester United een ontzettend belangrijke overwinning behaald in de Premier League. Op Old Trafford werd Aston Villa in een boeiend duel met 3-2 verslagen, na een 2-0-achterstand.

Manchester United won zo voor het eerst sinds 6 december, na verliespartijen tegen Bournemouth en West Ham United en een gelijkspel tegen Liverpool. De winnende goal werd gemaakt door de Deense miljoenenaankoop Rasmus Højlund, die zijn eerste treffer in de Premier League noteerde.

In de eerste helft deed Manchester United weinig onder voor Aston Villa, maar de ploeg van Ten Hag stond bij twee standaardsituaties te slapen. Eerst zag John McGinn zijn indraaiende vrije trap vanaf rechts pardoes binnenvliegen en niet veel later tikte Leander Dendoncker de bal uit een corner binnen na terugleggen met het hoofd van de vrijstaande Clément Lenglet.

Aansluiting

Manchester United kreeg daarna kansen op de aansluitingstreffer, maar met name Marcus Rashford verzuimde de spanning in de wedstrijd terug te brengen. Dat zagen ook oud-spelers Edwin van der Sar en Robin van Persie vanaf de tribunes. Van der Sar werd in juli nog getroffen door een hersenbloeding.

Na rust startte de thuisploeg sterk en Alejandro Garnacho scoorde op aangeven van Rashford. Na inmenging van de VAR ging er wegens buitenspel van Garnacho toch een streep door het doelpunt. Dezelfde combinatie, tussen Rashford en Garnacho, was na bijna een uur spelen wel succesvol. Een minuut later voorkwam Manchester United-doelman André Onana een goal van Leon Bailey.

De Argentijn Garnacho zorgde daarna voor de gelijkmaker door via het lichaam van Diego Carlos raak te schieten. Højlund werd uiteindelijk de held van de avond. Hij kreeg de bal na een corner voor zijn voeten en knalde met links raak. Manchester United klimt door de overwinning naar de zesde positie in de Premier League. Aston Villa blijft derde.

Meer uit Voetbal

NAC Breda met tien man ten onder tegen Excelsior

BREDA (ANP) - NAC Breda is na een nieuwe nederlaag naar de laatste plaats in de Eredivisie gezakt. De kwakkelende ploeg van coach Carl Hoefkens verloor in eigen huis van Excelsior met 2-0. NAC speelde het overgrote deel van de wedstrijd met tien man, omdat Rio Hillen in de 12e minuut de rode kaart kreeg. Excelsior nam de drie punten dankbaar aan; het elftal van trainer Ruben den Uil klom naar de tiende plaats.

1 uur geleden
Real Madrid voorlopig zonder geblesseerde Rodrygo

MADRID (ANP) - Real Madrid kan voorlopig geen beroep doen op de Braziliaan Rodrygo. De aanvaller heeft een peesontsteking in zijn rechterhamstring, meldt de Spaanse voetbalclub op zijn website. Real doet geen mededeling over de duur van zijn afwezigheid, maar de aard van de blessure vraagt om een zorgvuldige behandeling.

3 uur geleden
Boze Ronaldo ontbreekt opnieuw bij Al Nassr

RIYAD (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo mist vrijdag ook de thuiswedstrijd van Al Nassr tegen Al Ittihad. Volgens veel media is de Portugese vedette nog steeds teleurgesteld in het staatsinvesteringsfonds PIF uit Saudi-Arabië.

4 uur geleden
Feyenoord haalt Kraaijeveld bij selectie van eerste elftal

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Thijs Kraaijeveld definitief naar de selectie van het eerste elftal gehaald. De 18-jarige verdediger trainde al vaak mee met de ploeg van trainer Robin van Persie.

6 uur geleden
Torino neemt per direct afscheid van verdediger Schuurs

TURIJN (ANP) - Perr Schuurs heeft per direct afscheid genomen van Torino. Dat meldt de nummer 13 van de Serie A op de eigen website.

6 uur geleden
Van Persie: bedreigingen aan Te Kloese respectloos en ongepast

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie veroordeelt de bedreigingen aan het adres van directeur Dennis te Kloese van Feyenoord. "Ik vind het respectloos tegenover Dennis", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zondag met FC Utrecht.

8 uur geleden
Verdediger Nuytinck na bijna een jaar revalideren terug bij NEC

NIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (35) keert terug in de selectie van NEC voor de Eredivisiewedstrijd tegen Heracles Almelo van zaterdag. De ervaren centrale verdediger scheurde zijn kruisband in april vorig jaar en is nu voldoende hersteld.

11 uur geleden