Manchester United stalt verdediger Bailly bij Marseille
MARSEILLE (ANP) - Eric Bailly voetbalt dit seizoen bij Olympique Marseille. De Franse club huurt de 28-jarige Ivoriaanse international voor een jaar van Manchester United, zo maakten beide clubs bekend. In de overeenkomst zit een optie tot koop.
Bailly kwam in 2016 van het Spaanse Villarreal naar Manchester United. De verdediger won met de club ten koste van Ajax in 2017 de Europa League. Hij speelde een kleine vijftig interlands voor Ivoorkust waarmee hij in 2015 de Afrika Cup won.
Bailly heeft nog een contract tot de zomer van 2024 bij de club waar Erik ten Hag dit seizoen is begonnen als hoofdtrainer. Het afgelopen seizoen stond hij slechts in drie competitieduels in de basis, onder Ten Hag speelde hij nog helemaal niet. De Fransman Raphaël Varane en de Argentijn Lisandro Martínez, overgekomen van Ajax, krijgen de voorkeur bij ManUnited.
Marseille is de nummer 2 in de Ligue 1 met 7 punten, 2 minder dan Paris Saint-Germain.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot moet het de rest van het seizoen stellen zonder Hugo Ekitike. De 23-jarige spits heeft dinsdag zijn achillespees gescheurd tijdens het Champions League-duel met Paris Saint-Germain, zo bevestigt zijn club donderdag. De Franse international mist hierdoor het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding van NAC Breda tegen de KNVB over de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles vindt plaats op 28 april. Om 09.00 uur is de zitting in de rechtbank Midden-Nederland in Utrecht, meldt de rechtbank.
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.
6 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.
12 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).
16 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.
16 uur geleden