Manchester United stalt verdediger Bailly bij Marseille
MARSEILLE (ANP) - Eric Bailly voetbalt dit seizoen bij Olympique Marseille. De Franse club huurt de 28-jarige Ivoriaanse international voor een jaar van Manchester United, zo maakten beide clubs bekend. In de overeenkomst zit een optie tot koop.
Bailly kwam in 2016 van het Spaanse Villarreal naar Manchester United. De verdediger won met de club ten koste van Ajax in 2017 de Europa League. Hij speelde een kleine vijftig interlands voor Ivoorkust waarmee hij in 2015 de Afrika Cup won.
Bailly heeft nog een contract tot de zomer van 2024 bij de club waar Erik ten Hag dit seizoen is begonnen als hoofdtrainer. Het afgelopen seizoen stond hij slechts in drie competitieduels in de basis, onder Ten Hag speelde hij nog helemaal niet. De Fransman Raphaël Varane en de Argentijn Lisandro Martínez, overgekomen van Ajax, krijgen de voorkeur bij ManUnited.
Marseille is de nummer 2 in de Ligue 1 met 7 punten, 2 minder dan Paris Saint-Germain.
Meer uit Voetbal
ARNHEM (ANP) - De buitenlandse aandeelhouders van Vitesse hebben volgens de club zelf aan de KNVB gemeld dat zij de raad van commissarissen en directie van Vitesse zouden hebben ontslagen. Vitesse voegt in een verklaring op de eigen website toe dat dit besluit niet rechtsgeldig is.
12 minuten geledenMADRID (ANP) - Dani Carvajal (34) vertrekt na dit seizoen transfervrij bij Real Madrid. Real meldt dat de aanvoerder en de club hebben besloten het "prachtige hoofdstuk" te sluiten. Carvajal had een aflopend contract bij de huidige nummer 2 van Spanje.
22 minuten geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen is "verbolgen" over het besluit van de gemeente Edam-Volendam om uitsupporters te weren bij de halve finale van de play-offs om Europees voetbal tussen Ajax en FC Groningen, die donderdag in Volendam plaatsvindt. Groningen heeft het competitiebestuur betaald voetbal ingeschakeld en overweegt stappen te nemen om het besluit aan te vechten.
2 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Bij de wedstrijden van FC Volendam en Ajax in de play-offs, die deze week in Volendam worden afgewerkt, zijn geen uitsupporters welkom. Dat heeft de gemeente Edam-Volendam maandag bekendgemaakt. "Aanleiding zijn de ernstige ongeregeldheden na de verloren wedstrijd van FC Volendam tegen Telstar", aldus de gemeente.
2 uur geledenPARIJS (ANP) - Het kleine Paris FC heeft in de laatste speelronde voor een stunt gezorgd door landskampioen Paris Saint-Germain te verslaan. In het Stade Jean-Bouin won de ploeg met 2-1, na twee late doelpunten, van PSG, dat op 30 mei in Boedapest de finale van de Champions League speelt tegen Arsenal.
15 uur geledenFRANKFURT (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft afscheid genomen van trainer Albert Riera. De Duitse club maakte zondagavond bekend dat de club en de 44-jarige trainer per direct uit elkaar gaan.
15 uur geledenBRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft een grote stap gezet op weg naar de twintigste landstitel. De koploper in de kampioensgroep van de play-offs rekende voor eigen publiek af met regerend kampioen Union, dat op de tweede plaats staat: 5-0. Club Brugge vergrootte de voorsprong op Union, met nog twee speelronden te gaan, tot 4 punten.
17 uur geleden