Manchester United staat bij Brentford bij rust al met 4-0 achter
LONDEN (ANP) - Manchester United staat halverwege de wedstrijd in de Premier League tegen Brentford al op grote achterstand. De Londense club leidt met 4-0 tegen de formatie van coach Erik ten Hag. Die stand stond al na 35 minuten op het scorebord.
Ten Hag, vorig seizoen nog bij Ajax, leed vorige week in de openingswedstrijd van de competitie al een nederlaag. Op Old Trafford was toen Brighton & Hove Albion te sterk (1-2).
Het is 32 jaar geleden dat United in de competitie na 35 minuten met minstens vier doelpunten achterstond. Destijds gebeurde dat tegen Nottingham Forest, dat na 25 minuten al met 4-0 leidde.
Grote blunder
Donny van de Beek en Tyrell Malacia begonnen zaterdag op de bank bij United.
Josh Dasilva zette de thuisclub al na 10 minuten op voorsprong. Hij zag zijn schot na een grote blunder van keeper David De Gea over de doellijn rollen. Al snel maakte Mathias Jensen er 2-0 van. Aan de treffer ging balverlies van Christian Eriksen vooraf, die op zijn beurt was aangespeeld door De Gea terwijl hij in de dekking stond.
Na een half uur werd het zelfs 3-0. Ben Mee scoorde met het hoofd, nadat Ivan Toney de bal had doorgekopt. Weer 5 minuten later stond het 4-0, Bryan Mbeumo scoorde na een goed uitgevoerde counter.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.
6 uur geledenAGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.
6 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.
8 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.
8 uur geleden