Manchester United staat bij Brentford bij rust al met 4-0 achter
LONDEN (ANP) - Manchester United staat halverwege de wedstrijd in de Premier League tegen Brentford al op grote achterstand. De Londense club leidt met 4-0 tegen de formatie van coach Erik ten Hag. Die stand stond al na 35 minuten op het scorebord.
Ten Hag, vorig seizoen nog bij Ajax, leed vorige week in de openingswedstrijd van de competitie al een nederlaag. Op Old Trafford was toen Brighton & Hove Albion te sterk (1-2).
Het is 32 jaar geleden dat United in de competitie na 35 minuten met minstens vier doelpunten achterstond. Destijds gebeurde dat tegen Nottingham Forest, dat na 25 minuten al met 4-0 leidde.
Grote blunder
Donny van de Beek en Tyrell Malacia begonnen zaterdag op de bank bij United.
Josh Dasilva zette de thuisclub al na 10 minuten op voorsprong. Hij zag zijn schot na een grote blunder van keeper David De Gea over de doellijn rollen. Al snel maakte Mathias Jensen er 2-0 van. Aan de treffer ging balverlies van Christian Eriksen vooraf, die op zijn beurt was aangespeeld door De Gea terwijl hij in de dekking stond.
Na een half uur werd het zelfs 3-0. Ben Mee scoorde met het hoofd, nadat Ivan Toney de bal had doorgekopt. Weer 5 minuten later stond het 4-0, Bryan Mbeumo scoorde na een goed uitgevoerde counter.
Meer uit Voetbal
SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).
8 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.
9 uur geledenRABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.
9 uur geledenRABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
10 uur geledenTURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."
13 uur geleden