Manchester United speelt in Perth gelijk tegen Aston Villa
PERTH (ANP) - Trainer Erik ten Hag is er met Manchester United niet in geslaagd de oefenwedstrijd tegen Aston Villa te winnen. In het Australische Perth, waar het veld drassig was na veel regenval, werd het 2-2. De gelijkmaker van Villa viel pas in blessuretijd.
Halverwege het duel leidde United met 2-0. Jadon Sancho zette de ploeg van Ten Hag op voorsprong en door een eigen doelpunt van Matty Cash werd het 2-0. Aston Villa kwam na rust terug via Leon Bailey en Calum Chambers.
Ten Hag gunde Donny van de Beek een basisplaats en Tyrell Malacia viel halverwege de tweede helft in.
Voor United was het de eerste oefenwedstrijd van de voorbereiding die niet werd gewonnen. Liverpool (4-0), Melbourne Victory (4-1) en Crystal Palace (3-1) werden wel verslagen.
Paris Saint-Germain was in het Japanse Saitama met 3-0 te sterk voor Urawa Red Diamonds. Pablo Sarabia, Kylian MbappƩ en Arnaud Kalimuendo kwamen tot scoren voor de Franse grootmacht.
Bij Urawa Red Diamonds viel Bryan Linssen snel uit met vermoedelijk een spierblessure. Hij kwam in de rust binnen de lijnen, maar deed maar zo'n tien minuten mee.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - Feyenoord heeft een grote stap gezet richting het hoofdtoernooi van de Champions League. De Rotterdammers stelden in de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard teleur en wisten een achterstand in de slotfase pas om te draaien toen Fortuna na een rode kaart voor Paul Gladon met een man minder op het veld kwam te staan. Feyenoord won met 2-1.
1 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle speelt volgend seizoen weer in de Eredivisie. Het elftal van Henry van der Vegt won zondag in eigen huis van het al gedegradeerde Heracles Almelo: 1-0. PEC Zwolle staat na 32 wedstrijden op 37 punten op de twaalfde plaats. Nummer 16 FC Volendam heeft 6 punten minder dan PEC en speelt nog tegen nummer 15 Telstar dat evenveel punten heeft. Het is daardoor onmogelijk dat zowel FC Volendam als Telstar op de ranglijst PEC nog voorbijgaat.
1 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft zondag de uitwedstrijd tegen FC Volendam met 2-0 gewonnen. Door de zege is de Friese ploeg zeker van deelname aan de play-offs om Europees voetbal.
3 uur geledenSITTARD (ANP) - Feyenoord begint de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard in de Eredivisie zondag met dezelfde elf basisspelers als vorige week zaterdag. De Rotterdammers wonnen toen in De Kuip met 3-1 van FC Groningen.
3 uur geledenPORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
18 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
18 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
19 uur geleden