Manchester United speelt in Perth gelijk tegen Aston Villa
PERTH (ANP) - Trainer Erik ten Hag is er met Manchester United niet in geslaagd de oefenwedstrijd tegen Aston Villa te winnen. In het Australische Perth, waar het veld drassig was na veel regenval, werd het 2-2. De gelijkmaker van Villa viel pas in blessuretijd.
Halverwege het duel leidde United met 2-0. Jadon Sancho zette de ploeg van Ten Hag op voorsprong en door een eigen doelpunt van Matty Cash werd het 2-0. Aston Villa kwam na rust terug via Leon Bailey en Calum Chambers.
Ten Hag gunde Donny van de Beek een basisplaats en Tyrell Malacia viel halverwege de tweede helft in.
Voor United was het de eerste oefenwedstrijd van de voorbereiding die niet werd gewonnen. Liverpool (4-0), Melbourne Victory (4-1) en Crystal Palace (3-1) werden wel verslagen.
Paris Saint-Germain was in het Japanse Saitama met 3-0 te sterk voor Urawa Red Diamonds. Pablo Sarabia, Kylian Mbappé en Arnaud Kalimuendo kwamen tot scoren voor de Franse grootmacht.
Bij Urawa Red Diamonds viel Bryan Linssen snel uit met vermoedelijk een spierblessure. Hij kwam in de rust binnen de lijnen, maar deed maar zo'n tien minuten mee.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Oranje-international Donyell Malen verruilt Aston Villa op huurbasis voor AS Roma. De nummer 5 van de Serie A heeft een koopoptie opgenomen in de overeenkomst van de 26-jarige aanvaller. Dat meldt de Italiaanse club op de eigen website.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.
11 uur geledenCOMO (ANP) - AC Milan heeft de achterstand op koploper Internazionale in de Italiaanse voetbalcompetitie weer tot 3 punten verkleind. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri won na een achterstand bij Como: 1-3. Milan speelde de twee vorige competitieduels gelijk, tegen Genoa (1-1) en Fiorentina (1-1).
12 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.
14 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.
15 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.
16 uur geledenISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.
17 uur geleden