Manchester United speelt in Perth gelijk tegen Aston Villa
PERTH (ANP) - Trainer Erik ten Hag is er met Manchester United niet in geslaagd de oefenwedstrijd tegen Aston Villa te winnen. In het Australische Perth, waar het veld drassig was na veel regenval, werd het 2-2. De gelijkmaker van Villa viel pas in blessuretijd.
Halverwege het duel leidde United met 2-0. Jadon Sancho zette de ploeg van Ten Hag op voorsprong en door een eigen doelpunt van Matty Cash werd het 2-0. Aston Villa kwam na rust terug via Leon Bailey en Calum Chambers.
Ten Hag gunde Donny van de Beek een basisplaats en Tyrell Malacia viel halverwege de tweede helft in.
Voor United was het de eerste oefenwedstrijd van de voorbereiding die niet werd gewonnen. Liverpool (4-0), Melbourne Victory (4-1) en Crystal Palace (3-1) werden wel verslagen.
Paris Saint-Germain was in het Japanse Saitama met 3-0 te sterk voor Urawa Red Diamonds. Pablo Sarabia, Kylian Mbappé en Arnaud Kalimuendo kwamen tot scoren voor de Franse grootmacht.
Bij Urawa Red Diamonds viel Bryan Linssen snel uit met vermoedelijk een spierblessure. Hij kwam in de rust binnen de lijnen, maar deed maar zo'n tien minuten mee.
Meer uit Voetbal
VOLENDAM (ANP) - Willem II is na een jaar terug in de Eredivisie. De ploeg van trainer John Stegeman won de finale van de play-offs om promotie/degradatie na strafschoppen van FC Volendam. De stand na verlenging was 2-1 voor de Tilburgers. FC Volendam, dat woensdag het eerste duel in Tilburg met 2-1 had gewonnen, degradeert daardoor na een jaar weer van het hoogste niveau.
13 minuten geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Jesper de Jong mag toch meedoen aan het hoofdtoernooi van Roland Garros. De 25-jarige Nederlander verloor eerder deze week in de laatste ronde van het kwalificatietoernooi, maar profiteert van de afmelding van Arthur Fils. De Jong treft in de eerste ronde de 41-jarige Zwitser Stan Wawrinka, die het toernooi in 2015 won.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Bruno Fernandes is zaterdag verkozen tot beste speler van de Premier League dit seizoen. De 31-jarige Portugese middenvelder leidde Manchester United met een record aan assists naar de derde plaats. De Engelse topclub, die het seizoen zondag afsluit bij Brighton & Hove Albion, kwalificeerde zich daarmee voor het hoofdtoernooi van de Champions League.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robert Eenhoorn is de nieuwe algemeen directeur van Feyenoord. De 58-jarige Rotterdammer volgt per 1 juli de naar Mexico vertrekkende Dennis te Kloese op.
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht hoopt zondag in de finale van de play-offs voor deelname aan Europees voetbal tegen Ajax weer te kunnen beschikken over David Min. De spits miste donderdag de ontmoeting met sc Heerenveen in de halve finale wegens een liesblessure.
8 uur geledenNEW YORK (ANP/DPA) - Het nationale voetbalteam van de Democratische Republiek Congo moet vanwege ebola voorafgaand aan het wereldkampioenschap 21 dagen lang in quarantaine blijven. Gebeurt dat niet, dan lopen de voetballers de kans de Verenigde Staten niet binnen te komen. "We willen ervoor zorgen dat er op deze manier niets in onze buurt of aan onze grenzen komt", aldus Andrew Giuliani, hoofd van de WK-taskforce van het Witte Huis, tegen zender ESPN.
8 uur geledenPUEBLA (ANP/RTR) - De Mexicaanse voetballers hebben richting het wereldkampioenschap in eigen land vertrouwen opgedaan. Het elftal van bondscoach Javier Aguirre rekende in Puebla af met Ghana: 2-0.
11 uur geleden