Manchester United speelt in Perth gelijk tegen Aston Villa
PERTH (ANP) - Trainer Erik ten Hag is er met Manchester United niet in geslaagd de oefenwedstrijd tegen Aston Villa te winnen. In het Australische Perth, waar het veld drassig was na veel regenval, werd het 2-2. De gelijkmaker van Villa viel pas in blessuretijd.
Halverwege het duel leidde United met 2-0. Jadon Sancho zette de ploeg van Ten Hag op voorsprong en door een eigen doelpunt van Matty Cash werd het 2-0. Aston Villa kwam na rust terug via Leon Bailey en Calum Chambers.
Ten Hag gunde Donny van de Beek een basisplaats en Tyrell Malacia viel halverwege de tweede helft in.
Voor United was het de eerste oefenwedstrijd van de voorbereiding die niet werd gewonnen. Liverpool (4-0), Melbourne Victory (4-1) en Crystal Palace (3-1) werden wel verslagen.
Paris Saint-Germain was in het Japanse Saitama met 3-0 te sterk voor Urawa Red Diamonds. Pablo Sarabia, Kylian Mbappé en Arnaud Kalimuendo kwamen tot scoren voor de Franse grootmacht.
Bij Urawa Red Diamonds viel Bryan Linssen snel uit met vermoedelijk een spierblessure. Hij kwam in de rust binnen de lijnen, maar deed maar zo'n tien minuten mee.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.
6 uur geledenNYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
12 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
1 dag geleden