Manchester United speelt gelijk en heeft nog punt nodig voor CL
MANCHESTER (ANP) - Manchester United is er woensdag niet in geslaagd de thuiswedstrijd tegen West Ham United te winnen. Op Old Trafford werd het 1-1. Manchester heeft zondag in de uitwedstrijd tegen Leicester City genoeg aan een gelijkspel om zich te plaatsen voor het hoofdtoernooi van de Champions League.
West Ham kwam kort voor rust op voorsprong. Paul Pogba wilde wegduiken toen de bal hard richting het doel ging. De Franse middenvelder deed dat echter met de handen in de lucht en maakte hands. Michail Antonio benutte de strafschop.
Kort na de pauze, toen de Nederlandse verdediger Timothy Fosu-Mensah met een gele kaart op zak inmiddels was gewisseld, kwam United langszij. Na een vlotte combinatie door het centrum schoot Mason Greenwood fraai raak. Verder dan die treffer wist United echter niet te komen. West Ham United heeft nu 4 punten meer dan nummer 18 Watford en is zeker van een langer verblijf in de Premier League.
Na 37 speelronden heeft Manchester United 63 punten en Leicester City 62. United blijft zondag met een gelijkspel Leicester dus sowieso voor op de ranglijst. Manchester staat nu derde en Leicester vijfde. De eerste vier clubs in Engeland kwalificeren zich rechtstreeks voor de Champions League. Nummer vier Chelsea, dat 63 punten heeft, treft later op woensdag kampioen Liverpool.
Meer uit Voetbal
PARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.
1 uur geledenBREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Engelse titelrace een 1-0-overwinning geboekt bij West Ham United, dat in degradatieproblemen verkeert. De ploeg van trainer Mikel Arteta scoorde pas in de 83e minuut. Door de overwinning heeft de club uit Noord-Londen het kampioenschap nog altijd in eigen hand. Arsenal komt nog twee keer in actie en heeft 79 punten. Manchester City heeft met 74 punten nog drie wedstrijden te gaan.
2 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft met de overwinning op Heracles Almelo afstand genomen van FC Volendam in de onderste regionen van de Eredivisie. De ploeg van coach Anthony Correia won met 3-0 van de al gedegradeerde club uit Almelo door treffers van Guus Offerhaus, Tyrese Noslin en Jeff Hardeveld.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is zeker van de tweede plaats in de Eredivisie, wat betekent dat de club komend seizoen aan mag treden in de competitiefase van de Champions League. De Rotterdammers speelden in De Kuip met 1-1 gelijk tegen AZ. Door een nederlaag van NEC in Groningen is de ploeg van trainer Robin van Persie zeker van plek 2.
3 uur geledenGRONINGEN (ANP) - NEC heeft in de strijd om de plekken die recht geven op Europees voetbal met 2-1 verloren bij FC Groningen. Door de uitnederlaag zakt de ploeg uit Nijmegen naar de vierde plaats. Met nog een speelronde te gaan heeft NEC 56 punten, 2 minder dan FC Twente, 1 meer dan Ajax. De vierde plek geeft aan het eind van het seizoen recht op de voorrondes van de Europa League.
3 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft in eigen huis met 3-2 gewonnen van PEC Zwolle. Voor de ploeg uit Sittard is het de eerste thuiszege sinds 20 februari. Door de overwinning staat Fortuna nu elfde in de Eredivisie.
3 uur geleden