Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester United speelt gelijk en heeft nog punt nodig voor CL

Manchester United speelt gelijk en heeft nog punt nodig voor CL

MANCHESTER (ANP) - Manchester United is er woensdag niet in geslaagd de thuiswedstrijd tegen West Ham United te winnen. Op Old Trafford werd het 1-1. Manchester heeft zondag in de uitwedstrijd tegen Leicester City genoeg aan een gelijkspel om zich te plaatsen voor het hoofdtoernooi van de Champions League.

West Ham kwam kort voor rust op voorsprong. Paul Pogba wilde wegduiken toen de bal hard richting het doel ging. De Franse middenvelder deed dat echter met de handen in de lucht en maakte hands. Michail Antonio benutte de strafschop.

Kort na de pauze, toen de Nederlandse verdediger Timothy Fosu-Mensah met een gele kaart op zak inmiddels was gewisseld, kwam United langszij. Na een vlotte combinatie door het centrum schoot Mason Greenwood fraai raak. Verder dan die treffer wist United echter niet te komen. West Ham United heeft nu 4 punten meer dan nummer 18 Watford en is zeker van een langer verblijf in de Premier League.

Na 37 speelronden heeft Manchester United 63 punten en Leicester City 62. United blijft zondag met een gelijkspel Leicester dus sowieso voor op de ranglijst. Manchester staat nu derde en Leicester vijfde. De eerste vier clubs in Engeland kwalificeren zich rechtstreeks voor de Champions League. Nummer vier Chelsea, dat 63 punten heeft, treft later op woensdag kampioen Liverpool.

Meer uit Voetbal

NEC wint spectaculair uitduel met NAC na treffer in slotseconden

BREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.

9 uur geleden
PSV boekt bij Fortuna met moeite vijftiende uitzege op rij

SITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.

10 uur geleden
Telstar geeft voorsprong uit handen op bezoek bij Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.

10 uur geleden
AZ geeft bekerzege op Ajax slecht vervolg tegen PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.

11 uur geleden
Bayern München in tweede helft ruim langs RB Leipzig

LEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.

11 uur geleden
Koploper Arsenal komt niet verder dan 0-0 bij Nottingham Forest

NOTTINGHAM (ANP) - Arsenal heeft op bezoek bij Nottingham Forest, de nummer 17 van de Premier League, met 0-0 gelijkgespeeld. De koploper loopt daarmee 1 punt uit op de huidige nummer 2 Manchester City, dat eerder op zaterdag verloor van Manchester United. Aston Villa, dat net als City een achterstand van 7 punten heeft op Arsenal, komt zondag nog in actie.

11 uur geleden
Grim ziet Ajax onnodig punten verspelen tegen Go Ahead Eagles

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim vindt dat Ajax onnodig punten heeft verspeeld tegen Go Ahead Eagles (2-2). "We hadden bij rust met 3-0 of 4-0 moeten voorstaan", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.

12 uur geleden