Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester United rondt transfer Varane af

Manchester United rondt transfer Varane af

MANCHESTER (ANP) - Kort voor de aftrap van het competitieduel met Leeds United heeft Manchester United de komst van verdediger Raphaël Varane officieel bevestigd. De komst van de Franse international van Real Madrid zat er al weken aan te komen, maar nu zijn alle papieren in orde. Varane (28) tekende een contract voor vier jaar bij de club uit de Premier League.

Varane won met Real Madrid de afgelopen jaren vier keer de Champions League en drie Spaanse titels. De Madrilenen hadden hem in de zomer van 2011 overgenomen van Racing Lens. Met Frankrijk werd hij in 2018 in Rusland wereldkampioen. De verdediger is 79-voudig international. Volgens Britse media heeft ManUnited zo'n 40 miljoen euro betaald aan Real Madrid.

"Ik krijg hier de kans in de Premier League te spelen", tekende de club op uit de mond van Varane. "Dit aanbod kon ik niet naast mij neerleggen. Ik wil nog veel bereiken in mijn carrière en maak nu deel uit van een team met veel topspelers die allen elke wedstrijd willen winnen. Ik heb al met coach Ole Gunnar Solskjaer gesproken en zag de ploeg de afgelopen jaren telkens progressie maken. Ik wil in de geschiedenisboeken van deze prachtige club terechtkomen."

Meer uit Voetbal

Trainer Van den Brom langer door bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.

1 uur geleden
Rutten verliest van China bij debuut als bondscoach Curaçao

SYDNEY (ANP) - Fred Rutten heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Curaçao verloren. De opvolger van de vertrokken Dick Advocaat ging met zijn ploeg in het Australische Sydney met 2-0 onderuit in een oefenduel met China.

3 uur geleden
Ten Cate baalt van gemiste kansen na uitschakeling Suriname

MONTERREY (ANP) - Bondscoach Henk ten Cate van Suriname baalde van de gemiste kansen na de uitschakeling voor het WK voetbal van komende zomer. Het nationale elftal verloor in de nacht van donderdag op vrijdag in het Mexicaanse Monterrey van Bolivia in de halve finale van de intercontinentale play-offs (1-2).

5 uur geleden
Surinaamse voetbalfans teleurgesteld na verlies en mislopen WK

PARAMARIBO (ANP) - In Suriname is de teleurstelling groot na het mislopen van het WK voetbal. Voetbalfans keken op allerlei locaties naar het duel van Natio, het Surinaams nationaal elftal, tegen Bolivia. Bij 't Vat, een groot terras in Paramaribo, klonk het volkslied uit honderden kelen toen de spelers van Natio dat zongen in het Mexicaanse Monterrey.

6 uur geleden
WK lonkt voor Italië na zege op Noord-Ierland in play-offs

BERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.

14 uur geleden
Denemarken na 4-0-zege op Noord-Macedonië naar finale play-offs

KOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.

14 uur geleden
Turkije verslaat Roemenië in play-offs en maakt nog kans op WK

ISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.

16 uur geleden