Manchester United rekent snel af met Club Brugge
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft amper een halve wedstrijd nodig gehad om af te rekenen met Club Brugge. Op Old Trafford werden de Belgen verslagen met 5-0. Na 40 minuten hadden de Engelsen al een voorsprong van 3-0. De wedstrijd in Brugge eindigde vorige week in 1-1.
Al na 22 minuten stuurde de Nederlandse scheidsrechter Serdar Gözübüyük Brugge-speler Simon Deli uit het veld, die met een overduidelijke handsbal een tegendoelpunt wilde voorkomen. Bruno Fernandes benutte vervolgens de toegekende strafschop. Vervolgens scoorden ook Odion Ighalo en Scott McTominay voor de thuisclub.
Na de hervatting zorgde Fred voor 4-0. De Braziliaan maakte er in blessuretijd ook nog 5-0 van.
Manchester United kon niet in zijn sterkste opstelling spelen. Kort voor aanvang bleek dat Anthony Martial te veel last had van een spierblessure om te spelen. Marcus Rashford en Paul Pogba zijn momenteel eveneens niet beschikbaar. Ruud Vormer ontbrak bij Club Brugge wegens een blessure.
Meer uit Voetbal
LOS ANGELES (ANP) - Danny Makkelie leidt in de nacht van vrijdag op zaterdag de eerste wedstrijd van de Verenigde Staten op het WK tegen Paraguay. Dat heeft wereldvoetbalbond FIFA bekendgemaakt.
34 minuten geledenNEW YORK (ANP) - Ronald Koeman schat de kans niet hoog in dat Memphis Depay zondag met het Nederlands elftal aan de eerste wedstrijd op het WK tegen Japan begint. "Ik heb met hem gesproken en ik vind hem niet voor de volle 100 procent fit", zei de bondscoach na een moeizaam gewonnen oefenwedstrijd tegen Oezbekistan (2-1) in New York. "Hij speelt zo met de reserves mee en we hebben nog een aantal trainingen. Ik sluit niets uit, maar het wordt kort dag, ja."
40 minuten geledenNEW YORK (ANP) - Ronald Koeman zag het Nederlands elftal in de laatste oefeninterland voor het WK tegen Oezbekistan (2-1) dezelfde fouten maken als woensdag tijdens de verloren oefeninterland tegen Algerije (0-1). "We creëren veel kansen, maar scoren in twee duels slechts twee keer met een strafschop", zei hij aan de rand van het veld in een leeg Icahn Stadium in New York.
40 minuten geledenNEW YORK (ANP) - Ronald Koeman kon vlak na de gewonnen oefeninterland van het Nederlands elftal tegen Oezbekistan (2-1) nog niet vertellen hoe ernstig de blessure van Bart Verbruggen is. "Hij had volgens mij last van een heup. We moeten dit even afwachten. Hij zal onderzocht worden", zei hij in New York.
40 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Vivianne Miedema heeft opnieuw een knieoperatie ondergaan. Haar Engelse voetbalclub Manchester City meldde dat de Nederlandse spits succesvol is geopereerd en zich richt op het herstel op weg naar het nieuwe seizoen.
40 minuten geledenNEW YORK (ANP) - Aanvoerder Virgil van Dijk is blij dat het Nederlands elftal het oefenduel met Oezbekistan winnend heeft afgesloten. "Dat geeft een goed gevoel", zei hij na de 2-1-zege op Oezbekistan bij de NOS.
40 minuten geledenNEW YORK (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de laatste oefenwedstrijd voor het WK op het nippertje gewonnen. De ploeg van bondscoach Ronald Koeman versloeg Oezbekistan (2-1) in een leeg Icahn Stadium in New York.
2 uur geleden