Manchester United rekent snel af met Club Brugge
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft amper een halve wedstrijd nodig gehad om af te rekenen met Club Brugge. Op Old Trafford werden de Belgen verslagen met 5-0. Na 40 minuten hadden de Engelsen al een voorsprong van 3-0. De wedstrijd in Brugge eindigde vorige week in 1-1.
Al na 22 minuten stuurde de Nederlandse scheidsrechter Serdar Gözübüyük Brugge-speler Simon Deli uit het veld, die met een overduidelijke handsbal een tegendoelpunt wilde voorkomen. Bruno Fernandes benutte vervolgens de toegekende strafschop. Vervolgens scoorden ook Odion Ighalo en Scott McTominay voor de thuisclub.
Na de hervatting zorgde Fred voor 4-0. De Braziliaan maakte er in blessuretijd ook nog 5-0 van.
Manchester United kon niet in zijn sterkste opstelling spelen. Kort voor aanvang bleek dat Anthony Martial te veel last had van een spierblessure om te spelen. Marcus Rashford en Paul Pogba zijn momenteel eveneens niet beschikbaar. Ruud Vormer ontbrak bij Club Brugge wegens een blessure.
Meer uit Voetbal
CORNELLÀ DE LLOBREGAT (ANP) - FC Barcelona heeft een zwaarbevochten uitzege op Espanyol geboekt. Dani Olmo en Robert Lewandowski maakten in de slotfase de doelpunten in Cornellà de Llobregat (0-2).
7 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal heeft de uitwedstrijd tegen Bournemouth gewonnen (2-3). Declan Rice scoorde twee keer voor de ploeg van trainer Mikel Arteta, die de koppositie in de Premier League verstevigde.
9 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus is slecht aan de tweede helft van het seizoen begonnen. De ploeg uit Turijn bleef in het thuisduel met Lecce steken op een gelijkspel (1-1).
10 uur geledenTANGER (ANP) - Pape Gueye heeft Senegal naar de kwartfinale van de Afrika Cup in Marokko geholpen. De middenvelder van Villarreal had met twee doelpunten een groot aandeel in de zege op Soedan (3-1).
10 uur geledenWOLVERHAMPTON (ANP) - Wolverhampton Wanderers is het nieuwe jaar begonnen met de eerste competitiezege van het seizoen. De hekkensluiter van de Premier League rekende voor eigen publiek af met West Ham United (3-0).
12 uur geledenSOFIA (ANP/RTR) - Dimitar Penev is op 80-jarige leeftijd overleden. De voormalige bondscoach van Bulgarije leidde zijn landenploeg in 1994 naar de halve finales van het WK.
12 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft in de Premier League met 3-1 gewonnen van Nottingham Forest. De ploeg van trainer Unai Emery nam door de zege de tweede plaats op de ranglijst weer over van Manchester City.
13 uur geleden