Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester United pakt dankzij late strafschop zege bij Brighton

Manchester United pakt dankzij late strafschop zege bij Brighton

BRIGHTON (ANP) - Manchester United heeft na een chaotische slotfase van het duel met Brighton & Hove Albion de eerste zege van het seizoen geboekt. De ploeg van coach Ole Gunnar Solskjaer won dankzij een late strafschop diep in blessuretijd met 3-2.

Donny van de Beek en Timothy Fosu-Mensah begonnen bij Manchester United op de bank. Van de Beek kreeg in de slotfase nog enkele speelminuten. Joël Veltman bleef op de bank zitten bij Brighton. Davy Pröpper ontbrak bij de thuisclub wegens een blessure.

Brighton was in de eerst helft op voorsprong gekomen uit een strafschop, na de overtreding van Bruno Fernandes op Tariq Lamptey. Neal Maupay schoot de 1-0 binnen. Vier minuten later stond het al weer gelijk door een eigen doelpunt van Lewis Dunk.

Marcus Rashford bracht United in de tweede helft uit een snelle aanval op 2-1. Brighton ging op jacht naar de gelijkmaker en na een hele serie kansen kwam die er in blessuretijd uit een kopbal van de vrijstaande Solly March. De scheidsrechter floot na een laatste kans van Harry Maguire voor het einde van de wedstrijd, maar United maakte aanspraak op een strafschop wegens hands van Maupay en kreeg die ook. Fernandes bezorgde zijn ploeg vanaf 11 meter alsnog de zege.

Meer uit Voetbal

AZ-coach Echteld laat Daal om disciplinaire redenen buiten basis

KRAKAU (ANP) - Ro-Zangelo Daal wordt donderdag om disciplinaire redenen buiten het basiselftal van AZ gelaten. De 22-jarige buitenspeler kwam op de wedstrijddag te laat voor een bijeenkomst. Dat zei trainer Leerroy Echteld voor het begin van de kwartfinale tegen Sjachtar Donetsk tegen Ziggo Sport.

1 uur geleden
Verdediger Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Andy Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool. De 32-jarige Schotse linkervleugelverdediger heeft een aflopend contract bij de club waar Arne Slot trainer is.

1 uur geleden
Barcelona dient klacht in bij UEFA voor onbestraft hands Atlético

BARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona heeft bij de Europese voetbalbond UEFA een klacht ingediend. De Spaanse voetbalclub vond dat tegenstander Atlético Madrid woensdag in de kwartfinale van de Champions League had moeten worden bestraft voor een handsbal.

1 uur geleden
Spits Parrott keert tegen Sjachtar terug in basiselftal AZ

KRAKAU (ANP) - Troy Parrott keert donderdag in de uitwedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League terug in het basiselftal van AZ. De Ierse spits vormt samen met buitenspelers Weslley Patati en Ibrahim Sadiq de voorhoede.

2 uur geleden
Ajax verlengt contract middenvelder Mokio met vier jaar

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het in 2027 aflopende contract met middenvelder Jorthy Mokio opengebroken en met vier jaar verlengd. De 18-jarige Belg is nu tot de zomer van 2031 aan de Amsterdamse voetbalclub verbonden.

3 uur geleden
Introverte Brugts wil bij Oranje vooral met haar voeten spreken

ZEIST (ANP) - Voetbalster Esmee Brugts ziet zichzelf nog niet als een van de nieuwe leiders van Oranje. Hoewel de 22-jarige linksback van FC Barcelona één van de sterren van Nederland is, stelt ze zich buiten de lijnen bescheiden op. "Ik ben niet iemand van heel veel woorden. Ik wil vooral mijn voeten laten spreken", zegt Brugts in aanloop naar het WK-kwalificatieduel tegen Frankrijk dat dinsdag in Breda wordt gespeeld.

4 uur geleden
Scheidsrechter Makkelie opnieuw naar WK voetbal

ZEIST (ANP) - Danny Makkelie is door wereldvoetbalbond FIFA aangewezen als een van de scheidsrechters op het komende WK. Dat meldt de KNVB.

5 uur geleden