Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester United opent trainingscomplex weer na coronagolf

Manchester United opent trainingscomplex weer na coronagolf

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft trainingscomplex Carrington weer geopend. De Engelse voetbalclub besloot het complex vorige week te sluiten vanwege een golf aan coronagevallen binnen de selectie. De competitiewedstrijden van ManUnited tegen Brentford en Brighton & Hove Albion gingen niet door.

Nu Carrington weer open is, kan manager Ralf Rangnick voorzichtig gaan beginnen aan de voorbereiding op het duel met Newcastle United. Die wedstrijd staat volgende week maandag op St. James' Park op het programma. De voetballers van United, onder wie Donny van de Beek en Cristiano Ronaldo, keren gespreid terug op het trainingscomplex. Dat betekent dat een serieuze groepstraining er voorlopig niet in zit.

Heel wat clubs uit de Premier League hebben vanwege de opkomst van de omikronvariant te maken met veel besmettingen binnen hun selectie. Afgelopen week gingen daardoor veel wedstrijden niet door. De organisatie van de Premier League besloot maandag na overleg met de clubs dat het programma rond de feestdagen blijft staan. De wedstrijden gaan door zolang de teams een bepaald aantal spelers tot hun beschikking hebben.

Meer uit Voetbal

Oranje-international Aké met Fenerbahçe naar Champions League

LYON (ANP) - Fenerbahçe heeft zich geplaatst voor het hoofdtoernooi van de Champions League. De Turkse topclub won in de play-offs in Frankrijk met 2-1 bij Olympique Lyon. De eerste wedstrijd was in 1-1 geëindigd.

3 uur geleden
Mbappé leidt Real Madrid met drie treffers langs Real Sociedad

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de eerste thuiswedstrijd van dit seizoen in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. Het elftal van trainer José Mourinho nam na rust afstand van Real Sociedad: 4-1. Real was de competitie zaterdag begonnen met een late zege op Espanyol (1-2).

3 uur geleden
FIFA: alle gekwalificeerde landen zijn bij WK vrouwen onder 20

ZÜRICH (ANP) - Alle landen die zich hebben gekwalificeerd voor het wereldkampioenschap voetbal voor vrouwen onder 20 in september zullen aan het toernooi meedoen. Dat meldt een woordvoerder van wereldvoetbalbond FIFA woensdag aan het ANP. Dat zou betekenen dat de boycot door de Europese voetbalbond UEFA van alle competities van de FIFA van tafel is.

7 uur geleden
Ook Italiaanse voetbalbond niet achter herverkiezing Infantino

ROME (ANP/BELGA) - In navolging van meerdere Europese voetbalbonden heeft ook de Italiaanse bond (FIGC) aangekondigd niet achter de herverkiezing van FIFA-voorzitter Gianni Infantino in maart te staan. De Zwitser ligt onder vuur na zijn inmiddels ingetrokken voorstel om een commerciële organisatie voor de FIFA-toernooirechten op te richten en 20 procent daarvan aan particuliere investeerders te verkopen.

10 uur geleden
Ajax-coach ziet vleugelspits Tsygankov als gewenste versterking

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Míchel Sánchez is zeer gecharmeerd van Viktor Tsygankov, de buitenspeler uit Oekraïne die Ajax deze week nog wil aantrekken.

10 uur geleden
Reuters: UEFA op het punt om FIFA-boycot in te trekken

NYON (ANP/RTR) - De Europese voetbalbond UEFA staat op het punt om de boycot van alle competities van de FIFA in te trekken. Dat meldt persbureau Reuters woensdag op basis van anonieme bronnen. De UEFA zou toezeggingen hebben gekregen van de FIFA rond het omstreden investeringsplan dat leidde tot de boycot.

11 uur geleden
Sterling aangeklaagd voor gevaarlijk rijden en bezit lachgas

LONDEN (ANP/RTR) - Voetballer Raheem Sterling is aangeklaagd voor gevaarlijk rijden, het bezit van lachgas, een onrechtmatige inhaalactie en het weigeren van een ademtest. Dat meldt een woordvoerder van de politie van Hampshire & Isle of Wight.

12 uur geleden