Manchester United opent trainingscomplex weer na coronagolf
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft trainingscomplex Carrington weer geopend. De Engelse voetbalclub besloot het complex vorige week te sluiten vanwege een golf aan coronagevallen binnen de selectie. De competitiewedstrijden van ManUnited tegen Brentford en Brighton & Hove Albion gingen niet door.
Nu Carrington weer open is, kan manager Ralf Rangnick voorzichtig gaan beginnen aan de voorbereiding op het duel met Newcastle United. Die wedstrijd staat volgende week maandag op St. James' Park op het programma. De voetballers van United, onder wie Donny van de Beek en Cristiano Ronaldo, keren gespreid terug op het trainingscomplex. Dat betekent dat een serieuze groepstraining er voorlopig niet in zit.
Heel wat clubs uit de Premier League hebben vanwege de opkomst van de omikronvariant te maken met veel besmettingen binnen hun selectie. Afgelopen week gingen daardoor veel wedstrijden niet door. De organisatie van de Premier League besloot maandag na overleg met de clubs dat het programma rond de feestdagen blijft staan. De wedstrijden gaan door zolang de teams een bepaald aantal spelers tot hun beschikking hebben.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft zijn voortvarende seizoensstart in de Italiaanse Serie A voortgezet met de vierde overwinning op rij. De regerend landskampioen won met 5-3 van Udinese. Inter kwam daarmee op de maximale 12 punten.
1 uur geledenTURIJN (ANP) - AS Roma heeft met een uitzege van 2-0 op Torino de koppositie van stadgenoot Lazio overgenomen in de Italiaanse Serie A. Donyell Malen zette met zijn zesde seizoenstreffer de Romeinse club in de 40e minuut op voorsprong, Niccolò Pisilli verdubbelde de score in blessuretijd.
3 uur geledenMILAAN (ANP/RTR) - De Italiaanse voetballer Daniel Maldini is zijn rijbewijs kwijtgeraakt nadat hij zondagochtend na een auto-ongeluk in Milaan boven de wettelijke alcohollimiet bleek te zitten. Dit meldt een lokale politiebron maandag.
10 uur geledenQUITO (ANP/RTR) - Marcelo Gallardo is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ecuador. De 50-jarige Argentijn is de opvolger van zijn landgenoot Sebastián Beccacece, wiens contract niet werd verlengd nadat Ecuador begin juli op het WK in de zestiende finales van Mexico verloor.
15 uur geledenBREST (ANP) - Paris Saint-Germain heeft zondag in de uitwedstrijd met Brest de eerste competitiezege van het seizoen geboekt. Door een vroeg doelpunt van Ferran Torres in de vijfde minuut won de Franse landskampioen met 1-0. PSG stijgt door de overwinning naar de zevende plaats. Met 5 punten uit vier wedstrijden staan de Parijzenaren op exact gelijke hoogte met Brest.
1 dag geledenSASSUOLO (ANP) - Juventus heeft in aanloop naar het Europa League-duel tegen NEC verloren in de Italiaanse competitie. Op bezoek bij Sassuolo ging de club uit Turijn met 3-2 onderuit. NEC begint donderdag om 21.00 uur aan de Europa League met een uitwedstrijd tegen Juventus.
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de koppositie in de Eredivisie veroverd na een thuisoverwinning tegen Sparta Rotterdam. In het Philips Stadion werd het 4-1 voor de landskampioen, mede dankzij een hattrick van Sven Mijnans (ex-Sparta). PSV heeft nu net als AZ, dat vrijdag gelijkspeelde tegen Willem II, 16 punten. Maar de Eindhovenaren hebben een beter doelsaldo. Sparta staat na de zesde speelronde twaalfde met 5 punten.
1 dag geleden