Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester United opent trainingscomplex weer na coronagolf

Manchester United opent trainingscomplex weer na coronagolf

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft trainingscomplex Carrington weer geopend. De Engelse voetbalclub besloot het complex vorige week te sluiten vanwege een golf aan coronagevallen binnen de selectie. De competitiewedstrijden van ManUnited tegen Brentford en Brighton & Hove Albion gingen niet door.

Nu Carrington weer open is, kan manager Ralf Rangnick voorzichtig gaan beginnen aan de voorbereiding op het duel met Newcastle United. Die wedstrijd staat volgende week maandag op St. James' Park op het programma. De voetballers van United, onder wie Donny van de Beek en Cristiano Ronaldo, keren gespreid terug op het trainingscomplex. Dat betekent dat een serieuze groepstraining er voorlopig niet in zit.

Heel wat clubs uit de Premier League hebben vanwege de opkomst van de omikronvariant te maken met veel besmettingen binnen hun selectie. Afgelopen week gingen daardoor veel wedstrijden niet door. De organisatie van de Premier League besloot maandag na overleg met de clubs dat het programma rond de feestdagen blijft staan. De wedstrijden gaan door zolang de teams een bepaald aantal spelers tot hun beschikking hebben.

Meer uit Voetbal

Godts leidt Ajax met wonderschone treffer en assist naar zege

BREDA (ANP) - Mika Godts heeft Ajax aan een uitzege op NAC Breda geholpen. De linksbuiten had met een wonderschoon doelpunt en een assist bij de openingstreffer een groot aandeel in een broodnodige zege voor de Amsterdammers (0-2) in de race voor een Europees ticket voor volgend seizoen.

31 minuten geleden
Ruime zege PSG in aanloop naar duel met Bayern München

ANGERS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met vertrouwen naar de halve finale van de Champions League tegen Bayern München. De koploper in de Franse competitie won bij Angers SCO met 3-0.

1 uur geleden
Heerenveen neemt met zege afstand van Groningen en Sparta

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal afstand genomen van concurrenten FC Groningen en Sparta. De Friezen van coach Robin Veldman wonnen in het eigen Abe Lenstra Stadion met 2-1 van Fortuna Sittard.

1 uur geleden
Arsenal wint van Newcastle United en herovert koppositie

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de koppositie weer overgenomen in de Engelse competitie met een 1-0-thuiszege op Newcastle United. Met nog vier wedstrijden te spelen hebben de Londenaren 73 punten (doelsaldo +38). Nummer 2 Manchester City heeft 70 punten (doelsaldo +37) en komt nog vijf keer in actie. Newcastle blijft door de nederlaag veertiende.

1 uur geleden
Gelijkspel voetbalsters Barcelona bij Bayern in Champions League

MÜNCHEN (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gelijkgespeeld tegen Bayern München. In de Allianz Arena in München eindigde het duel tussen de Duitse kampioen en de Spaanse kampioen in 1-1.

1 uur geleden
Manchester City verslaat Southampton en is finalist FA Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft de finale van de FA Cup bereikt door Southampton op Wembley met 2-1 te verslaan. De ploeg van trainer Pep Guardiola kwam tien minuten voor tijd op achterstand, maar wist de halve finale met twee doelpunten in de slotfase om te keren. De tegenstander in de finale wordt zondag bepaald. Om 16.00 uur Nederlandse tijd trappen Chelsea en Leeds United op Wembley af voor hun halve finale.

1 uur geleden
Malen leidt AS Roma naar zege op Bologna

BOLOGNA (ANP) - AS Roma heeft aan de hand van Donyell Malen gewonnen van Bologna. De ploeg van coach Gian Piero Gasperini won in Bologna met 2-0 dankzij een treffer en een assist van de Nederlandse spits.

1 uur geleden