Manchester United ook weken zonder verdediger Varane
MANCHESTER (ANP) - Manchester United kan voorlopig geen beroep doen op Raphael Varane. De Franse centrale verdediger ligt er weken uit met een spierblessure, meldde de club van trainer Erik ten Hag op de website. Varane raakte vorige week geblesseerd in de met 4-3 verloren uitwedstrijd tegen Chelsea.
Manchester United wordt dit seizoen geplaagd door blessures van belangrijke verdedigers. Lisandro Martínez, Victor Lindelöf en Luke Shaw zullen de komende weken ook nog niet inzetbaar zijn. Harry Maguire en Aaron Wan-Bissaka hebben dit seizoen ook al veel wedstrijden door blessures gemist, terwijl de Nederlandse verdediger Tyrell Malacia dit seizoen nog geen minuut heeft gespeeld.
Komend weekend is Ten Hag ook nog eens verdediger Jonny Evans kwijt voor de wedstrijd tegen Bournemouth, maar hij is naar verwachting weer snel terug. United staat zesde in de Premier League.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
3 uur geledenWELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.
4 uur geledenCINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.
4 uur geledenDIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.
5 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
15 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
15 uur geleden