Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester United onderzoekt mogelijkheden voor verkoop

Manchester United onderzoekt mogelijkheden voor verkoop

MANCHESTER (ANP) - Manchester United krijgt mogelijk een nieuwe eigenaar. De Amerikaanse eigenaars van de voetbalclub overwegen een verkoop, liet de beursgenoteerde club weten. Daarmee zou een einde komen aan een periode van 17 jaar waarin de familie Glazer de baas was bij de club waar Erik ten Hag momenteel trainer is. De fans hopen al jaren dat de Amerikaanse geldschieters verdwijnen uit stadion Old Trafford.

Een verkoop en vertrek van de familie Glazer is nog niet helemaal zeker. De club laat weten alle mogelijkheden open te houden en ook te willen kijken naar bijvoorbeeld de komst van nieuwe investeerders naast de Glazers. Bij het bestuderen van de opties is het doel om de club verder te laten groeien, volgens een verklaring. Daarom wordt ook gekeken naar investeringen in bijvoorbeeld het stadion en uitbreiding van de commerciële activiteiten.

De hernieuwde geruchten komen op de dag dat bekend is geworden dat Cristiano Ronaldo de club met onmiddellijke ingang verlaat. De Portugese vedette, geen basisspeler meer onder Ten Hag, uitte eerder in een interview kritiek op Ten Hag en het beleid van de club. Hij noemde Manchester United een marketingclub, iets wat de fans ook al jaren vinden.

Meer uit Voetbal

Geblesseerde keeper Ter Stegen kent 'zware uitdaging' richting WK

GIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.

3 minuten geleden
PSV na eenvoudige zege op Heerenveen in halve finale beker

EINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.

12 uur geleden
Bosz verkiest Gasiorowski boven Obispo centraal achterin

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.

15 uur geleden
Meer voetbaltransfers dan vorige winterperiode in betaald voetbal

ZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.

17 uur geleden
Boete voor Inter en zonder fans naar uitduels na vuurwerkbom

MILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.

18 uur geleden
Oud-Oranjespeelster Van Lunteren verlengt voetbalcarrière weer

ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.

23 uur geleden
Erdogan helpt bij transfer middenvelder Kanté naar Fenerbahçe

ISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.

23 uur geleden