Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester United neemt Sancho over van Dortmund

Manchester United neemt Sancho over van Dortmund

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft Jadon Sancho overgenomen van Borussia Dortmund. De topclub uit de Premier League liet weten dat de Engels international een contract tot 2026 heeft getekend, met een optie voor nog een jaar.

Sancho (21) speelde vier seizoenen voor Dortmund en was goed voor 50 doelpunten en 64 assists. De aanvaller maakte deel uit van de selectie van Engeland, die onlangs op het Europees kampioenschap de finale haalde. Sancho speelde weinig, maar miste in de verloren eindstrijd tegen Italië wel een strafschop.

Volgens ingewijden ontvangt Dortmund zo'n 85 miljoen euro voor het talent. "Ik ben de club dankbaar voor de kansen die ik heb gekregen", zei Sancho. "Maar ik heb altijd geweten dat ik een keer terug zou gaan naar mijn eigen land. Met dit contract bij Manchester United is voor mij een droom uitgekomen. Ik kan niet wachten om in de Premier League te gaan spelen."

Vermoedelijk haalt Dortmund PSV'er Donyell Malen als opvolger van Sancho.

Meer uit Voetbal

Liverpool ontslaat trainer Slot na twee seizoenen

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft trainer Arne Slot ontslagen. De Nederlandse coach was sinds de zomer van 2024 werkzaam bij de Engelse club. Hij had nog een contract voor een seizoen op Anfield. Bij Liverpool spelen Oranje-internationals Virgil van Dijk, Ryan Gravenberch, Jeremie Frimpong en Cody Gakpo.

1 uur geleden
Verdediger Holm haakt geblesseerd af bij Oranje-opponent Zweden

STOCKHOLM (ANP) - Oranje-tegenstander Zweden moet het op het WK voetbal doen zonder rechtsback Emil Holm. De 26-jarige speler van Bologna, die het afgelopen halfjaar op huurbasis uitkwam voor Juventus, heeft een spierblessure opgelopen en heeft daardoor het trainingskamp van de ploeg verlaten. Herman Johansson van het Amerikaanse FC Dallas is opgeroepen als zijn vervanger.

3 uur geleden
Canadese verdediger Davies na blessure opgenomen in WK-selectie

TORONTO (ANP/RTR) - Verdediger Alphonso Davies is na zijn hamstringblessure op tijd fit om met medegastland Canada mee te doen aan het WK voetbal. Bondscoach Jesse Marsch heeft de 25-jarige speler van Bayern München opgenomen in zijn definitieve selectie van 26 spelers, die weinig verrassingen kent. Andere bekende namen zijn aanvallers Jonathan David van het Italiaanse Juventus en Promise David van het Belgische Union.

5 uur geleden
The Sun: Raheem Sterling opgepakt na ongeluk op Britse snelweg

LONDEN (ANP) - Voetballer Raheem Sterling is volgens de Britse krant The Sun opgepakt na een auto-ongeluk even ten zuidwesten van Londen donderdag. De 31-jarige Sterling, die de afgelopen maanden uitkwam voor Feyenoord, wordt verdacht van rijden onder invloed.

11 uur geleden
FC Barcelona neemt Gordon over van Newcastle United

BARCELONA (ANP) - Anthony Gordon verlaat Newcastle United voor FC Barcelona. De kampioen van Spanje betaalt volgens veel media maximaal 80 miljoen euro voor de aanvaller die zijn handtekening onder een vijfjarig contract heeft gezet.

16 uur geleden
Voetbalsters PSV verslaan Ajax en winnen Eredivisie Cup

EINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben de Eredivisie Cup gewonnen. Ze versloegen in de finale Ajax in Eindhoven (3-0). Chimera Ripa, Fenna Kalma en Sisca Folkertsma maakten de doelpunten op de Herdgang in Eindhoven.

17 uur geleden
NAC Breda neemt afscheid van verdediger Leemans

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft afscheid genomen van Clint Leemans. De naar de eerste divisie gedegradeerde club heeft besloten het contract van de verdediger niet te verlengen.

17 uur geleden