Manchester United neemt in Spanje afstand van Granada
GRANADA (ANP) - Manchester United heeft de eerste wedstrijd in de kwartfinale van de Europa League gewonnen van Granada. In Spanje deden de Engelsen dat met 2-0. Donny van de Beek viel kort voor tijd in bij de formatie van coach Ole Gunnar Solskjær.
Na ongeveer een half uur zette Marcus Rashford de Engelsen op voorsprong. De international controleerde de bal fraai, na een pass van ver van de Zweedse verdediger Victor Lindelöf. Hoewel Manchester United vrijwel voortdurend balbezit had, was het eigenlijk pas de eerste echte kans. Opvallend genoeg had even eerder routinier Roberto Soldado aan de andere kant nog in het zijnet geschoten.
Na de hervatting waren er ook wel kansjes voor de Spanjaarden. Zo werd een schot van Carlos Neva een kwartier voor tijd maar net geblokt door een Engelse verdediger. In de slotfase benutte Bruno Fernandes nog een strafschop voor de club uit Manchester.
Op Old Trafford mist United bij de return straks in elk geval Scott McTominay, Luke Shaw en Harry Maguire, die zijn geschorst na een gele kaart die ze tegen Granada kregen.
Manchester United won de Europa League in 2017 door in de finale Ajax te verslaan.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Thijs Kraaijeveld definitief naar de selectie van het eerste elftal gehaald. De 18-jarige verdediger trainde al vaak mee met de ploeg van trainer Robin van Persie.
1 uur geledenTURIJN (ANP) - Perr Schuurs heeft per direct afscheid genomen van Torino. Dat meldt de nummer 13 van de Serie A op de eigen website.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie veroordeelt de bedreigingen aan het adres van directeur Dennis te Kloese van Feyenoord. "Ik vind het respectloos tegenover Dennis", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zondag met FC Utrecht.
3 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (35) keert terug in de selectie van NEC voor de Eredivisiewedstrijd tegen Heracles Almelo van zaterdag. De ervaren centrale verdediger scheurde zijn kruisband in april vorig jaar en is nu voldoende hersteld.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax kan zondag in de Eredivisiewedstrijd tegen AZ hoogstwaarschijnlijk nog niet beschikken over de nieuwste aanwinsten Maher Carrizo, Oleksandr Zintsjenko en Maarten Paes. "Zij zijn op dit moment alle drie nog niet speelgerechtigd", zei Ajax-trainer Fred Grim vrijdag op een persconferentie.
9 uur geledenBERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.
19 uur geledenSEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.
19 uur geleden