Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester United na winst bijna zeker van Champions League

Manchester United na winst bijna zeker van Champions League

BOURNEMOUTH (ANP) - Manchester United speelt het volgend seizoen zeer waarschijnlijk in de Champions League. Het elftal van de Nederlandse trainer Erik ten Hag verzekerde zich zaterdag al bijna van een plaats bij de eerste vier in de Engelse Premier League, door te winnen bij Bournemouth (0-1).

Liverpool speelde op eigen veld gelijk tegen Aston Villa (1-1) na een winnende reeks van weken. De club van Jürgen Klopp heeft 3 punten achterstand op Manchester United en Newcastle United, maar heeft een duel meer gespeeld en derhalve nog maar één wedstrijd te gaan dit seizoen.

Casemiro zette United al na een kleine 10 minuten op voorsprong. De Braziliaan scoorde met een omhaal, nadat een verdediger er onvoldoende in was geslaagd een pass van Christian Eriksen te onderscheppen.

Tweede grote succes

Kwalificatie voor de Champions League zou het tweede grote succes voor Ten Hag in Engeland worden, nadat hij eerder met United al de League Cup wist te winnen. De club staat ook nog in de finale van de FA Cup, tegenstander op Wembley is dan Manchester City.

Wout Weghorst speelde het laatste halfuur mee bij Manchester United.

Liverpool

Ollie Watkins miste na ruim 20 minuten namens Aston Villa tegen Liverpool een strafschop, die hij zelf had 'versierd' nadat Ibrahima Konaté hem onderuit had gehaald. De aanvaller schoof de bal naast het doel van Alisson.

Na iets minder dan een half uur was het alsnog raak voor Villa. Jacob Ramsey rondde gecontroleerd af bij de tweede paal, na een voorzet van Douglas Luiz. Roberto Firmino, die binnenkort vertrekt bij Liverpool, zorgde in de 89e minuut voor de 1-1. Kort na rust werd een treffer van Cody Gakpo afgekeurd wegens buitenspel. Virgil van Dijk en Gakpo waren basisspelers bij Liverpool.

Manchester City en Arsenal zijn in de Premier League al zeker van deelname aan de Champions League.

Meer uit Voetbal

Van Gaal blijft ook nieuwe leiding van Ajax adviseren

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal blijft Ajax adviseren. Dat is volgens de club uit Amsterdam het resultaat van een gesprek van de oud-trainer met Lesley Bamberger en Edo Ophof, de voorzitter en technische man van de nieuwe raad van commissarissen.

1 uur geleden
Middenvelder Nmecha mist interlands van Duitsland door blessure

DORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).

4 uur geleden
Franse voetballer Payet (38) beëindigt carrière

MARSEILLE (ANP) - De Franse voetballer Dimitri Payet (38) heeft een punt achter zijn carrière gezet. Dat maakte de 38-voudig international zondag op televisie bekend in de rust van de competitiewedstrijd tussen Olympique Marseille en Lille.

4 uur geleden
Noorwegen waarschijnlijk zonder spits Haaland tegen Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal lijkt vrijdag geen rekening te hoeven houden met Erling Haaland tijdens de oefenwedstrijd tegen Noorwegen. De topspits heeft rust gekregen en komt waarschijnlijk niet in actie tegen Oranje in Amsterdam.

5 uur geleden
Depay valt geblesseerd uit in aanloop naar interlands

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).

7 uur geleden
Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

16 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

16 uur geleden