Manchester United na rust langs West Ham
LONDEN (ANP) - Manchester United heeft de opmars in de Premier League zaterdag voortgezet met de vierde overwinning op rij. De ploeg van coach Ole Gunnar Solskjaer won met 3-1 bij West Ham United. Bij rust leidde de thuisploeg, die ook een recente serie van drie competitiezeges op rij kon overleggen, nog.
Met Donny van de Beek in de basis liep het niet bij ManUnited. Pablo Fornals schoot nog tegen de paal, maar in de 38e minuut was het wel raak voor de thuisploeg. De Tsjech Tomas Soucek kopte van dichtbij raak.
Manchester draaide de stand na rust om. Eerst scoorde Paul Pogba in de 65e minuut. Drie minuten later was het 2-1 via Mason Greenwood. Van de Beek bekeek het van de kant. De oud-Ajacied was in de rust vervangen door de Portugees Bruno Fernandes. Die zag de eveneens ingevallen Marcus Rashford er nog 3-1 van maken. Manchester wacht na de nederlaag tegen Paris Saint-Germain (1-3) dinsdag een allesbeslissend duel met RB Leipzig om overwintering in de Champions League.
Manchester United klom dankzij de zege naar de vierde plek met 19 punten uit tien duels.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
1 uur geledenWELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.
2 uur geledenCINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.
3 uur geledenDIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.
4 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
13 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
14 uur geleden