Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester United na rust langs West Ham

Manchester United na rust langs West Ham

LONDEN (ANP) - Manchester United heeft de opmars in de Premier League zaterdag voortgezet met de vierde overwinning op rij. De ploeg van coach Ole Gunnar Solskjaer won met 3-1 bij West Ham United. Bij rust leidde de thuisploeg, die ook een recente serie van drie competitiezeges op rij kon overleggen, nog.

Met Donny van de Beek in de basis liep het niet bij ManUnited. Pablo Fornals schoot nog tegen de paal, maar in de 38e minuut was het wel raak voor de thuisploeg. De Tsjech Tomas Soucek kopte van dichtbij raak.

Manchester draaide de stand na rust om. Eerst scoorde Paul Pogba in de 65e minuut. Drie minuten later was het 2-1 via Mason Greenwood. Van de Beek bekeek het van de kant. De oud-Ajacied was in de rust vervangen door de Portugees Bruno Fernandes. Die zag de eveneens ingevallen Marcus Rashford er nog 3-1 van maken. Manchester wacht na de nederlaag tegen Paris Saint-Germain (1-3) dinsdag een allesbeslissend duel met RB Leipzig om overwintering in de Champions League.

Manchester United klom dankzij de zege naar de vierde plek met 19 punten uit tien duels.

Meer uit Voetbal

Oranje oefent vlak voor WK tegen Algerije

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.

8 uur geleden
Duel van Ronaldo en Al Nassr afgelast na aanvallen van Iran

DUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.

11 uur geleden
Oud-international Janmaat raakte na loopbaan verslaafd aan drugs

AMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.

11 uur geleden
Aanvoerder Resink van FC Groningen meldt kruisbandblessure

GRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.

12 uur geleden
Iraanse voetbalsters ondanks oorlog in actie op Asia Cup

GOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.

15 uur geleden
Trainer Steijn aan einde van seizoen weg bij Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.

16 uur geleden
PSV nog zonder Salah-Eddine in bekerduel met NEC

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.

16 uur geleden