Manchester United na rust langs West Ham
LONDEN (ANP) - Manchester United heeft de opmars in de Premier League zaterdag voortgezet met de vierde overwinning op rij. De ploeg van coach Ole Gunnar Solskjaer won met 3-1 bij West Ham United. Bij rust leidde de thuisploeg, die ook een recente serie van drie competitiezeges op rij kon overleggen, nog.
Met Donny van de Beek in de basis liep het niet bij ManUnited. Pablo Fornals schoot nog tegen de paal, maar in de 38e minuut was het wel raak voor de thuisploeg. De Tsjech Tomas Soucek kopte van dichtbij raak.
Manchester draaide de stand na rust om. Eerst scoorde Paul Pogba in de 65e minuut. Drie minuten later was het 2-1 via Mason Greenwood. Van de Beek bekeek het van de kant. De oud-Ajacied was in de rust vervangen door de Portugees Bruno Fernandes. Die zag de eveneens ingevallen Marcus Rashford er nog 3-1 van maken. Manchester wacht na de nederlaag tegen Paris Saint-Germain (1-3) dinsdag een allesbeslissend duel met RB Leipzig om overwintering in de Champions League.
Manchester United klom dankzij de zege naar de vierde plek met 19 punten uit tien duels.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München is goed aan het nieuwe seizoen in de Bundesliga begonnen. De titelverdediger won voor eigen publiek van VfB Stuttgart (5-1). Bayern verzekerde zich vorige week met een zege op Borussia Dortmund (1-2) van winst van de Duitse Supercup.
50 minuten geledenGRONINGEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de uitwedstrijd tegen FC Groningen (2-3) gewonnen. Lequincio Zeefuik was met een doelpunt en assist de grote man bij de bezoekers uit Limburg.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De tientallen mensen die Feyenoord in beeld heeft naar aanleiding van het vuurwerkgeweld tijdens de uitwedstrijd tegen SC Cambuur van afgelopen zondag, hebben nog geen stadionverbod opgelegd gekregen.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft enkele tientallen mensen in beeld die in aanmerking komen voor een stadionverbod naar aanleiding van het vuurwerkgeweld tijdens de uitwedstrijd tegen SC Cambuur afgelopen zondag. Dat heeft de club vrijdag bekendgemaakt.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Giovanni van Bronckhorst kijkt uit naar het uitduel van Feyenoord in de Champions League tegen FC Barcelona. "Deze loting roept natuurlijk speciale gevoelens op", zei de trainer van de Rotterdammers vrijdag. "FC Barcelona is altijd mijn droomclub geweest."
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Giovanni van Bronckhorst (51) vindt alle aandacht die het vuurgeweld bij SC Cambuur - Feyenoord heeft gekregen "terecht". "Het is een moeilijk onderwerp. De voorbereiding op een wedstrijd is anders dan normaal. Je merkt toch dat het de hele week in je systeem zit", zei de trainer van Feyenoord vrijdag in Rotterdam in aanloop naar de competitiewedstrijd van zondag tegen ADO Den Haag.
8 uur geledenMONACO (ANP) - Ajax speelt in het hoofdtoernooi van de Conference League tegen onder meer het Italiaanse Atalanta en Getafe uit Spanje. FC Twente ontmoet onder meer SC Freiburg. Dat wees de loting in Monaco vrijdag uit.
9 uur geleden