Manchester United mist Martial in openingsduel met Brighton
MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag van Manchester United kan zondag in de eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen tegen Brighton & Hove Albion niet beschikken over Anthony Martial. De Franse aanvaller, die bij de club is teruggekeerd na een verhuurperiode aan Sevilla, heeft een lichte blessure.
"Het is met blessures als deze altijd lastig te zeggen, maar hopelijk duurt het niet te lang", zei Ten Hag vrijdag, om eraan toe te voegen dat fans tot zondag moeten wachten om te zien of Cristiano Ronaldo zal spelen. De Portugees miste een groot deel van de voorbereiding en wil de club graag verlaten. Ten Hag houdt Ronaldo er juist graag bij.
Nieuwkomers Lisandro Martínez (Ajax) en Christian Eriksen (Brentford) zijn inzetbaar tegen Brighton. Manchester hoopt de selectie de komende weken nog verder te versterken.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
10 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
11 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
12 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
13 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
13 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
13 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
14 uur geleden