Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester United loopt uit op Newcastle na winst bij Nottingham

Manchester United loopt uit op Newcastle na winst bij Nottingham

NOTTINGHAM (ANP) - Manchester United heeft de derde plaats in de Premier League stevig in handen genomen. Het elftal van trainer Erik ten Hag won bij Nottingham Forest met 2-0 ondanks vele afwezige spelers. Manchester United heeft nu 3 punten voorsprong op Newcastle United, dat zaterdag met 3-0 verloor bij Aston Villa.

Antony opende na iets meer dan een half uur de score. De Braziliaanse voormalig Ajacied scoorde in de rebound, na goed werk van de Franse spits Anthony Martial. Na veel kansen te hebben gemist, liep ManUnited ongeveer een kwartier voor tijd verder uit. De opgekomen verdediger Diogo Dalot rondde bekwaam af, daartoe in staat gesteld door fraai voorbereidend werk van Antony.

"Een solide overwinning", zei Ten Hag bij de BBC. "We waren geconcentreerd van begin tot eind. En dat was ook nodig, gezien de problemen waar we mee te maken hebben. Vorige week had ik nog negen fitte verdedigers, vandaag nog maar vier. Maar de jongens die er stonden, hebben het goed gedaan. Gelukkig hebben we een brede selectie. We strijden nog op drie fronten, we hebben alle spelers hard nodig."

Weghorst

Wout Weghorst viel halverwege de tweede helft in bij Manchester United. Hij kreeg nog een gele kaart na een slaande beweging. Tyrell Malacia ontbrak. Ten Hag liet kort voor de wedstrijd weten dat de voormalige verdediger van Feyenoord last heeft van een knie.

Manchester United miste ook de Argentijnse verdediger Lisandro Martínez en Raphaël Varane uit Frankrijk vanwege blessures, opgelopen in het midweekse Europese duel met Sevilla (2-2). Topscorer Marcus Rashford was evenmin fit genoeg om te spelen.

Meer uit Voetbal

Koploper Arsenal wint thuis met 1-0 van Hull en voert druk op

LONDEN (ANP) - Koploper Arsenal heeft zaterdag een 1-0-thuiszege geboekt op Hull City. Martin Ødegaard maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. Het is de negende overwinning van Arsenal dit seizoen, dat met 27 punten aan de leiding gaat in de Premier League. Nummer 2 Manchester City heeft 21 punten en komt later op zaterdag nog in actie. Het gepromoveerde Hull blijft steken op 11 punten en staat dertiende.

1 uur geleden
Fortuna en Telstar spelen gelijk na doelpuntrijke eerste helft

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard en Telstar hebben zaterdag met 2-2 gelijkgespeeld in de Eredivisie. Alle doelpunten vielen in de eerste helft. Fortuna komt door het punt op 20 punten en staat daarmee nog altijd zesde. Telstar heeft 10 punten uit twaalf wedstrijden en is de nummer 16.

1 uur geleden
Bayern München en Borussia Dortmund winnen in Bundesliga

MAINZ (ANP) - Bayern München blijft koploper in de Bundesliga. De landskampioen won bij Mainz 05 met 2-1 en heeft net als concurrent Borussia Dortmund 21 punten. Het doelsaldo van Bayern, waar trainer Vincent Kompany nog altijd werd vervangen door Aaron Danks, is echter beter.

2 uur geleden
Barcelona ziet verdedigers terugkeren voor duel met Atlético

BARCELONA (ANP) - Verdedigers Eric García en Andreas Christensen keren na blessures terug in de selectie van FC Barcelona. Trainer Hansi Flick heeft het duo opgenomen in zijn selectie voor het uitduel van zondag met Atlético Madrid.

5 uur geleden
Twente-trainer Van den Brom kijkt uit naar boeiend duel met Ajax

ENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom kijkt uit naar de thuiswedstrijd van FC Twente tegen Ajax. "Ik verwacht een boeiend duel tussen twee teams die elkaar weinig ontlopen. Het is een wedstrijd om de bovenste plaatsen en dat zijn de wedstrijden die je graag wilt spelen", vertelt hij zaterdag op de website van zijn club.

5 uur geleden
Pastoor nieuwe hoofdtrainer van PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Alex Pastoor is de nieuwe hoofdtrainer van PEC Zwolle. De 60-jarige oefenmeester tekent volgens zijn nieuwe club een contract dat aan het einde van dit seizoen afloopt.

9 uur geleden
Caribische voetbalbonden steunen FIFA-voorzitter Infantino

CASTRIES (ANP) - Gianni Infantino kan volgend jaar maart tijdens de verkiezingen voor een voorzitter van de FIFA ook rekenen op de steun van de Caribische Voetbal Unie (CFU). De organisatie staat unaniem achter de Zwitserse baas van de wereldvoetbalbond. Dat bleek na een vergadering op het eiland Saint Lucia.

9 uur geleden