Manchester United legt Fernandes tot zomer 2026 vast
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft het contract van Bruno Fernandes verlengd tot de zomer van 2026. De 27-jarige Portugese middenvelder kwam in 2020 over van Sporting Portugal. In de nieuwe verbintenis is een optie voor een extra jaar opgenomen.
Fernandes kwam tot nog toe 117 keer uit voor United en hij was in die duels goed voor 49 doelpunten en 39 assists.
Afgelopen dinsdag leidde Fernandes Portugal met twee doelpunten naar het WK in Qatar. Tegen Noord-Macedonië werd het 2-0.
United staat momenteel zesde in de Premier League en de club moet vrezen voor het mislopen van een plek in de Champions League.
Meer uit Voetbal
OSLO (ANP/RTR) - Voormalig bondscoach van de Deense en Noorse voetballers Age Hareide is op 72-jarige leeftijd overleden. Dat heeft zijn familie aan Noorse media laten weten.
27 minuten geledenALKMAAR (ANP) - AZ speelt in de tussenronde van de Conference League tegen FC Noah uit Armenië of FC Drita uit Kosovo. Dat is duidelijk geworden nu de laatste speelronde in het hoofdtoernooi is afgewerkt.
42 minuten geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft zich geplaatst voor de tussenronde van de Conference League. De Alkmaarders speelden in de laatste wedstrijd in het hoofdtoernooi doelpuntloos gelijk (0-0) tegen Jagiellonia Bialystok uit Polen.
10 uur geledenSPAKENBURG (ANP) - Op het veld van SV Spakenburg is donderdagavond na de wedstrijd tegen FC Twente een grote vechtpartij uitgebroken. De politie hield een persoon aan voor vernieling van een hek, aldus een woordvoerder.
10 uur geledenRIYAD (ANP) - Napoli heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. In Riyad in Saudi-Arabië versloeg de ploeg van trainer Antonio Conte AC Milan (2-0), de winnaar van de Supercup vorig seizoen.
11 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Land- en tuinbouworganisatie LTO is na het boerenprotest in Brussel in gesprek gegaan met Eurocommissarissen. Landbouwvertegenwoordigers uit meerdere landen, onder wie LTO-hoofdbestuurslid Thijs Rompelberg, hebben gesproken met vier bestuurders uit het dagelijks EU-bestuur.
11 uur geledenSPAKENBURG (ANP) - FC Twente heeft zich geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van coach John van den Brom won met 6-3 bij Spakenburg, dat uitkomt in de tweede divisie.
12 uur geleden