Manchester United laat zich niet verrassen door vierdedivisionist
NEWPORT (ANP) - Manchester United heeft zich in de vierde ronde van de strijd om de FA Cup niet laten verrassen door Newport County. De ploeg van coach Erik ten Hag won met de nodige moeite (2-4) van de vierdedivisionist in Wales en voegt zich zo bij de laatste zestien in het Engelse bekertoernooi.
Aanvankelijk leek er niets aan de hand voor Manchester United in het sfeervolle stadionnetje van Newport. Bruno Fernandes zette zijn ploeg al in de 7e minuut op voorsprong na een combinatie met Antony. Zes minuten later stond het al 0-2 door een doelpunt van Kobbie Mainoo, zijn eerste voor de ploeg van Ten Hag, die Marcus Rashford wegens ziekte moest missen.
De laatste zestien leken dicht bij, maar een raak afstandsschot van Bryn Morris was in de 36e minuut al een eerste waarschuwing: 1-2. Kort na rust stond het zelfs weer gelijk nadat William Evans bij een voorzet voor Raphaël Varane was gekomen en de bal via de Franse verdediger had binnengetikt.
In de 68e minuut kwam ManUnited toch weer op voorsprong. Antony schoot raak nadat de bal na een schot van Luke Shaw tegen de paal voor zijn voeten was beland. Het was het eerste doelpunt van het seizoen voor de oud-Ajacied. In de blessuretijd maakte Rasmus Højlund er nog 4-2 van.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP/RTR) - Bruno Fernandes hoopt met Portugal wereldkampioen voetbal te worden om de carrière van Cristiano Ronaldo de ultieme bekroning te geven. Dat zei de middenvelder van Manchester United bij de BBC. "Het zou fantastisch zijn om het WK af te sluiten met Cristiano als winnaar. Ik hoop echt dat we het voor elkaar kunnen krijgen, voor alles wat Cristiano voor het voetbal en de wereld heeft betekend", aldus Fernandes.
3 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Vitesse verdiende een beter einde van het seizoen, zei trainer Rüdiger Rehm na afloop van de wedstrijd in Leeuwarden tegen Cambuur, die voortijdig eindigde door ongeregeldheden in het vak van de Arnhemse aanhang. "Het hele seizoen hebben onze fans zich goed gedragen en de ploeg altijd en overal ongelooflijk gesteund, dan verdient de ploeg het niet dat het zo eindigt. Gooien met vuurwerk is levensgevaarlijk", zei Rehm bij ESPN.
4 uur geledenLEEUWARDEN/DEN BOSCH (ANP) - Het is Vitesse niet gelukt zich in de laatste speelronde van de Keuken Kampioen Divisie te plaatsen voor de nacompetitie. Daarin had de club uit Arnhem nog promotie naar de Eredivisie kunnen afdwingen. De ploeg van trainer Rüdiger Rehm stond in Leeuwarden met 2-1 achter tegen SC Cambuur, toen het duel definitief werd gestaakt om het gooien van vuurwerk door fans van Vitesse.
15 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Het duel tussen SC Cambuur en Vitesse in de eerste divisie is vrijdagavond definitief gestaakt. Met nog enkele minuten speeltijd op de klok en bij een stand van 1-2 gooiden supporters uit het uitvak vuurwerk op de tribunes met Cambuur-supporters. De wedstrijd was eerder op de avond al eens stilgelegd.
15 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse gaat na het voetbalseizoen opnieuw een onzekere periode tegemoet. Komende vrijdag neemt de advocaat-generaal een conclusie over het arrest van het Arnhemse gerechtshof waardoor de Arnhemse voetbalclub haar proflicentie terugkreeg. Op basis van dit advies neemt de Hoge Raad later een beslissing.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie is verrast door het vertrek van algemeen directeur Dennis te Kloese. "Ik hoorde het donderdag van hem zelf. Ik wist het niet. Ik vind het jammer dat hij stopt", zei de coach van Feyenoord op vrijdagmiddag in de persruimte van De Kuip. "Ik focus me op het team. We spelen morgen weer. Daar maak ik me druk over", aldus Van Persie.
22 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt is vijftig dagen voor het begin van het WK voetbal nog altijd niet volledig fit. De 26-jarige verdediger keerde volgens zijn club Manchester United terug op het trainingsveld om verder aan zijn herstel te werken. Het is nog niet duidelijk of hij op tijd hersteld is voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
1 dag geleden