Manchester United laat zich niet verrassen door vierdedivisionist
NEWPORT (ANP) - Manchester United heeft zich in de vierde ronde van de strijd om de FA Cup niet laten verrassen door Newport County. De ploeg van coach Erik ten Hag won met de nodige moeite (2-4) van de vierdedivisionist in Wales en voegt zich zo bij de laatste zestien in het Engelse bekertoernooi.
Aanvankelijk leek er niets aan de hand voor Manchester United in het sfeervolle stadionnetje van Newport. Bruno Fernandes zette zijn ploeg al in de 7e minuut op voorsprong na een combinatie met Antony. Zes minuten later stond het al 0-2 door een doelpunt van Kobbie Mainoo, zijn eerste voor de ploeg van Ten Hag, die Marcus Rashford wegens ziekte moest missen.
De laatste zestien leken dicht bij, maar een raak afstandsschot van Bryn Morris was in de 36e minuut al een eerste waarschuwing: 1-2. Kort na rust stond het zelfs weer gelijk nadat William Evans bij een voorzet voor Raphaël Varane was gekomen en de bal via de Franse verdediger had binnengetikt.
In de 68e minuut kwam ManUnited toch weer op voorsprong. Antony schoot raak nadat de bal na een schot van Luke Shaw tegen de paal voor zijn voeten was beland. Het was het eerste doelpunt van het seizoen voor de oud-Ajacied. In de blessuretijd maakte Rasmus Højlund er nog 4-2 van.
Meer uit Voetbal
TURIJN (ANP) - Juventus heeft de thuiswedstrijd tegen Genoa gewonnen (2-0). De club uit Turijn leidde na zeventien minuten met twee doelpunten verschil. Bremer en Weston McKennie passeerden de Nederlandse doelman Justin Bijlow van de bezoekers uit Genua.
25 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag is weer een stap dichter bij de titel in de eerste divisie gekomen. De koploper won ook de thuiswedstrijd tegen FC Eindhoven (4-0). Daryl van Mieghem, Steven van der Sloot, Jesse Bal en Nigel Thomas maakten de doelpunten.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR) - Harry Kane is naar verwachting speelklaar bij Bayern München in de kwartfinale van de Champions League tegen Real Madrid. De Engelse aanvaller trainde maandag mee met de groep in de laatste sessie voorafgaand aan de eerste wedstrijd in Spanje op dinsdag. Bayern meldde op zijn website alleen de afwezigheid van de geblesseerde Sven Ulreich.
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.
11 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.
21 uur geledenLONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.
23 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.
23 uur geleden