Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester United laat zich niet verrassen door vierdedivisionist

Manchester United laat zich niet verrassen door vierdedivisionist

NEWPORT (ANP) - Manchester United heeft zich in de vierde ronde van de strijd om de FA Cup niet laten verrassen door Newport County. De ploeg van coach Erik ten Hag won met de nodige moeite (2-4) van de vierdedivisionist in Wales en voegt zich zo bij de laatste zestien in het Engelse bekertoernooi.

Aanvankelijk leek er niets aan de hand voor Manchester United in het sfeervolle stadionnetje van Newport. Bruno Fernandes zette zijn ploeg al in de 7e minuut op voorsprong na een combinatie met Antony. Zes minuten later stond het al 0-2 door een doelpunt van Kobbie Mainoo, zijn eerste voor de ploeg van Ten Hag, die Marcus Rashford wegens ziekte moest missen.

De laatste zestien leken dicht bij, maar een raak afstandsschot van Bryn Morris was in de 36e minuut al een eerste waarschuwing: 1-2. Kort na rust stond het zelfs weer gelijk nadat William Evans bij een voorzet voor Raphaël Varane was gekomen en de bal via de Franse verdediger had binnengetikt.

In de 68e minuut kwam ManUnited toch weer op voorsprong. Antony schoot raak nadat de bal na een schot van Luke Shaw tegen de paal voor zijn voeten was beland. Het was het eerste doelpunt van het seizoen voor de oud-Ajacied. In de blessuretijd maakte Rasmus Højlund er nog 4-2 van.

Meer uit Voetbal

Duitse international Gnabry niet op tijd fit voor WK voetbal

MÜNCHEN (ANP/DPA) - De Duitse international Serge Gnabry ontbreekt komende zomer op het WK voetbal. De aanvaller van Bayern München kampt met een liesblessure en is niet op tijd fit. Dat maakte hij bekend via sociale media. "Net als de rest van het land zal ik de jongens vanuit huis aanmoedigen", schreef Gnabry op Instagram.

14 minuten geleden
Chelsea neemt afscheid van hoofdtrainer Rosenior

LONDEN (ANP) - Liam Rosenior (41) is alweer weg als coach van Chelsea. Dat heeft de Londense club op de eigen website bekendgemaakt. Calum McFarlane neemt de leiding over het team als interim-hoofdtrainer tot het einde van het seizoen.

17 minuten geleden
KNVB roept kabinet op verenigingen te helpen bij stijgende kosten

ZEIST (ANP) - De Koninklijke Nederlandse Voetbalbond (KNVB) roept de regering op sportverenigingen te helpen met de stijgende energiekosten. Dat doet de KNVB in aanloop naar een debat in de Tweede Kamer op woensdag over steunmaatregelen om de hoge energie- en brandstofprijzen te compenseren. "Door nu te investeren in toekomstbestendige sportaccommodaties, worden verenigingen minder kwetsbaar en blijft sport toegankelijk voor iedereen", stelt de KNVB.

6 uur geleden
Verdediger Dest hoopt na WK te vertrekken bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Verdediger Sergiño Dest denkt serieus aan een vertrek bij PSV komende zomer. "Als er een club uit een top 5-competitie komt met een goed plan, dan wil ik mezelf wel uitdagen. Ik vind PSV een geweldige club, maar het gaat mij ook om de Eredivisie. Ik wil naar een lastigere competitie, zodat ik mezelf iedere week kan pushen en meten met de besten", zei de 25-jarige rechtsback in de NOS-podcast Buitenspel.

9 uur geleden
Inter komt terug uit geslagen positie en bereikt bekerfinale

MILAAN (ANP) - Internazionale maakt nog altijd kans om naast de landstitel ook de Italiaanse beker te winnen. Het elftal van trainer Cristian Chivu knokte zich in Milaan tegen Como terug van een achterstand van twee doelpunten. Inter won met 3-2. De eerste ontmoeting was in 0-0 geëindigd.

20 uur geleden
Leicester zakt tien jaar na titel in Engeland naar derde niveau

LEICESTER (ANP/RTR) - Leicester City is dinsdag gedegradeerd naar het derde niveau van het Engelse voetbal. Dat gebeurde tien jaar na hun verrassende titel in de Premier League met de Italiaanse trainer Claudio Ranieri.

20 uur geleden
Duizenden supporters bij huldiging AZ na winst KNVB-beker

ALKMAAR (ANP) - In Alkmaar zijn dinsdag duizenden supporters bijeengekomen voor de huldiging van de spelers en staf van AZ na de winst van de KNVB-beker. Zondag werd NEC in de bekerfinale in De Kuip in Rotterdam met 5-1 verslagen. Het is de vijfde keer in de clubgeschiedenis dat AZ de beker heeft gewonnen.

22 uur geleden