Manchester United laat zich niet verrassen door vierdedivisionist
NEWPORT (ANP) - Manchester United heeft zich in de vierde ronde van de strijd om de FA Cup niet laten verrassen door Newport County. De ploeg van coach Erik ten Hag won met de nodige moeite (2-4) van de vierdedivisionist in Wales en voegt zich zo bij de laatste zestien in het Engelse bekertoernooi.
Aanvankelijk leek er niets aan de hand voor Manchester United in het sfeervolle stadionnetje van Newport. Bruno Fernandes zette zijn ploeg al in de 7e minuut op voorsprong na een combinatie met Antony. Zes minuten later stond het al 0-2 door een doelpunt van Kobbie Mainoo, zijn eerste voor de ploeg van Ten Hag, die Marcus Rashford wegens ziekte moest missen.
De laatste zestien leken dicht bij, maar een raak afstandsschot van Bryn Morris was in de 36e minuut al een eerste waarschuwing: 1-2. Kort na rust stond het zelfs weer gelijk nadat William Evans bij een voorzet voor Raphaël Varane was gekomen en de bal via de Franse verdediger had binnengetikt.
In de 68e minuut kwam ManUnited toch weer op voorsprong. Antony schoot raak nadat de bal na een schot van Luke Shaw tegen de paal voor zijn voeten was beland. Het was het eerste doelpunt van het seizoen voor de oud-Ajacied. In de blessuretijd maakte Rasmus Højlund er nog 4-2 van.
Meer uit Voetbal
BRAGA (ANP) - De voetbalsters van Oranje moeten het in het oefenduel met Portugal van vrijdag ook stellen zonder spits Vivianne Miedema. De topscorer aller tijden van het Nederlands elftal heeft nog te veel last van klachten die ze overhield aan het duel van haar club Manchester City met Nottingham Forest van afgelopen weekend. Dat zei bondscoach Arjan Veurink tijdens een onlinepersconferentie.
7 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Aanvaller Wassim Bouziane staat voor het eerst in de basis bij AZ in het duel in de Conference League met het Ierse Shelbourne. Coach Maarten Martens heeft de 18-jarige voetballer in de aanval gezet met Troy Parrott en Weslley Patati.
58 minuten geledenBRUSSEL (ANP/BELGA) - De Belgische voetbalcompetitie is komend weekend toch op tv te zien. Streamingsdienst DAZN meldt in een persbericht de wedstrijden uit te zenden.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Middenvelder Quinten Timber en rechtsback Bart Nieuwkoop zitten donderdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Celtic in de Europa League op de reservebank. Trainer Robin van Persie geeft de voorkeur aan Oussama Targhalline en Jordan Lotomba.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Everton-voetballers Idrissa Gueye en Michael Keane hebben hun ruzie bijgelegd. Dat is te zien op een door ploeggenoot Thierno Barry gedeeld filmpje op Instagram, waarbij beide spelers in de trainingshal van Everton een geïmproviseerde boksring betreden en elkaar met een bokshandschoen aan al snel omhelzen.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot voelt bij Liverpool nog altijd het vertrouwen van de clubleiding. Dat zei de Nederlandse trainer op een persconferentie, een dag na de met 4-1 verloren thuiswedstrijd tegen PSV in de Champions League.
2 uur geledenBRAGA (ANP) - Dominique Janssen is de nieuwe aanvoerster van de Nederlandse voetbalsters. De 130-voudig international volgt Sherida Spitse op, die vorige maand na een recordaantal van 248 interlands stopte bij Oranje.
3 uur geleden