
Manchester United komt seizoenkaarthouders tegemoet
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft zijn seizoenkaarthouders gezegd dat ze een deel van hun geld terug krijgen als ze het abonnement dit seizoen niet meer kunnen gebruiken. De club uit de Premier League wil niet dat de fans financiële nadelen ondervinden van de gevolgen van de coronacrisis, die ook het internationale voetbal momenteel treft. Zelfs als er nog gespeeld wordt in Engeland, zou dat zonder publiek kunnen zijn.
De supporters kunnen er ook voor kiezen korting te krijgen op een kaart voor het volgende seizoen.
Wel voegde Manchester United aan de mededeling toe dat het nog steeds hoop heeft dat het seizoen kan worden afgemaakt, in Premier League, FA Cup en de Europa Cups. "Maar het belangrijkste is dat we nu allemaal doen wat we kunnen om het virus te stoppen."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Supporters van Ajax staan zondag in de zeventiende minuut van de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo in de Johan Cruijff ArenA met applaus stil bij de moord op Lisa uit Abcoude. Het 17-jarige meisje werd in de nacht van dinsdag op woensdag met geweld om het leven gebracht aan de Holterbergweg, om de hoek bij jeugdcomplex De Toekomst van de club uit Amsterdam.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Dani de Wit kan de komende weken niet voor FC Utrecht uitkomen. De aanvallende middenvelder heeft zondag een voetblessure opgelopen tijdens een duel met Sparta Rotterdam en moet voorlopig rust houden.
1 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat heeft zijn selectie van Curaçao verder versterkt. De ervaren bondscoach heeft zeven nieuwe spelers opgeroepen, onder wie Riechedly Bazoer, Shurandy Sambo, Tahith Chong en Tommy St. Jago.
2 uur geledenARNHEM (ANP) - De jeugdteams van Vitesse nemen komend seizoen deel aan de KNVB-competities. Dit is de uitkomst van overleggen tussen de KNVB en Vitesse, die volgden na de intrekking van de proflicentie van de club. Vitesse laat weten dat trainers, spelers en ouders snel worden bijgepraat.
3 uur geledenARNHEM (ANP) - Het eerste elftal van Vitesse komt dit seizoen niet in actie bij de amateurs. Dat heeft de Arnhemse voetbalclub in een verklaring aan het ANP laten weten. Of de club volgend seizoen met het eerste team wel de gang naar de amateurs maakt, is nu nog niet duidelijk.
3 uur geledenZEIST(ANP) - Vitesse mag van de KNVB met verschillende jeugdelftallen aan de competities beginnen. Dat heeft de voetbalbond vrijdag bekendgemaakt. De Arnhemse club wil ondanks het verlies van de proflicentie de jeugdacademie behouden. Vanaf volgend weekend beginnen de reguliere competities in het jeugdvoetbal.
3 uur geledenSITTARD (ANP) - Mohamed Ihattaren komt terug op zijn keuze voor het Nederlands elftal. De 23-jarige voetballer laat weten dat hij de voorkeur geeft aan het nationale elftal van Marokko. "Nederland is volledig uitgesloten", zei de voetballer van Fortuna Sittard in een interview met ESPN. "Ik speel voor Marokko of ik speel geen interlands."
4 uur geleden