
Manchester United hoopt op rentree Rashford in Sevilla
MANCHESTER (ANP) - Coach Erik ten Hag kan bij Manchester United donderdag in de uitwedstrijd tegen Sevilla mogelijk een beroep doen op Marcus Rashford. De aanvaller liep een kleine twee weken geleden een liesblessure op en miste onder meer het eerste duel tussen beide teams in de kwartfinales van de Europa League. Die wedstrijd eindigde in 2-2 nadat ManUnited met 2-0 had voorgestaan.
Rashford hervatte woensdag, eerder dan verwacht, de groepstraining, zo meldde zijn club. Ten Hag mist in Sevilla de Portugese middenvelder Bruno Fernandes, die geschorst is.
Ook de backs Luke Shaw en Tyrell Malacia meldden zich woensdag weer op de groepstraining. Malacia moest zondag in de wedstrijd tegen Nottingham Forest voortijdig afhaken met een knieblessure. Ook Marcel Sabitzer, die in de heenwedstrijd beide doelpunten maakte, is er weer bij nadat hij tijdens de warming-up voor het duel met Nottingham geblesseerd was afgehaakt. Toch blijft de blessurelijst bij Manchester aanzienlijk. Voor Lisandro Martínez en Donny van de Beek is het seizoen al voorbij, terwijl Alejandro Garnacho en Raphaël Varane nog een paar weken aan de kant moeten blijven. Het meespelen van Scott McTominay donderdag in Sevilla is onzeker.
Meer uit Voetbal
BERN (ANP) - Spanje heeft Portugal op het Europees kampioenschap voetbal voor vrouwen kansloos gelaten. De regerend wereldkampioen was in Bern met 5-0 te sterk. Bij rust was het al 4-0.
1 uur geledenABUJA (ANP) - Oud-doelman Peter Rufai is op 61-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Nigeriaanse voetbalbond.
1 uur geledenSPIEZ (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal spelen zaterdag hun eerste EK-wedstrijd tegen Wales met rouwbanden door het overlijden van oud-international Rinus Israël. Er is geen minuut stilte, laat de KNVB weten.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Virgil van Dijk is zwaar aangeslagen na het plotselinge overlijden van zijn Portugese ploeggenoot Diogo Jota bij Liverpool. "Man, ik kan het niet geloven en ik wil het niet geloven. Ik ben er absoluut kapot van en vol ongeloof", schrijft de aanvoerder op Instagram.
1 uur geledenSION (ANP) - De Italiaanse voetbalsters zijn het Europees kampioenschap in Zwitserland met een overwinning begonnen. In Sion maakte Arianna Caruso tegen België kort voor rust het enige doelpunt: 1-0. De middenveldster nam de bal in het zestienmetergebied aan en schoot hard raak.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool noemt het plotselinge overlijden van Diogo Jota een 'enorme schok'. De aanvaller van de Engelse landskampioen en Portugees international overleed door een verkeersongeval in Spanje samen met zijn jongere broer. "Wat te zeggen? Wat kan iemand zeggen op zo'n moment, wanneer de schok en de pijn zo ongelooflijk intens zijn? Ik wilde dat ik de woorden had, maar ik weet dat ik die niet heb", schrijft Slot in een verklaring op de website van de club.
4 uur geledenTHUN (ANP) - Andries Jonker heeft kort voor het EK overwogen te stoppen als bondscoach van Oranje. Dat zegt de 62-jarige Amsterdammer in de NOS Voetbal-podcast.
4 uur geleden