Manchester United herstelt zich met ruime zege op Newcastle
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Engelse voetbalcompetitie met 4-1 gewonnen van Newcastle United. Daarmee herstelde het elftal van coach Ole Gunnar Solskjaer zich van de nederlaag tegen het laaggeklasseerde Watford van zondag (2-0).
United begon wel slecht tegen Newcastle, waar oud-PSV'er Jetro Willems een basisplaats had. Matthew Longstaff opende in de 17e minuut de score: 0-1. Manchester was daarna oppermachtig en sloeg snel toe. Anthony Martial maakte in de 24e minuut gelijk en ook Mason Greenwood en Marcus Rashford scoorden nog in de eerste helft.
Het duel was helemaal gespeeld toen Martial kort na de pauze wederom doel trof. De Fransman staat nu op zes treffers in de competitie dit seizoen.
Manchester United klom naar de zevende plaats met 28 punten. Burnley, dat vier punten minder heeft, is zaterdag de volgende opponent.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
6 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
6 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
7 uur geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
8 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
16 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
1 dag geleden