Manchester United herstelt zich met ruime zege op Newcastle
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Engelse voetbalcompetitie met 4-1 gewonnen van Newcastle United. Daarmee herstelde het elftal van coach Ole Gunnar Solskjaer zich van de nederlaag tegen het laaggeklasseerde Watford van zondag (2-0).
United begon wel slecht tegen Newcastle, waar oud-PSV'er Jetro Willems een basisplaats had. Matthew Longstaff opende in de 17e minuut de score: 0-1. Manchester was daarna oppermachtig en sloeg snel toe. Anthony Martial maakte in de 24e minuut gelijk en ook Mason Greenwood en Marcus Rashford scoorden nog in de eerste helft.
Het duel was helemaal gespeeld toen Martial kort na de pauze wederom doel trof. De Fransman staat nu op zes treffers in de competitie dit seizoen.
Manchester United klom naar de zevende plaats met 28 punten. Burnley, dat vier punten minder heeft, is zaterdag de volgende opponent.
Meer uit Voetbal
BILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.
39 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
13 uur geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
17 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
17 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
19 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
21 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
22 uur geleden