Manchester United heeft Martial terug voor derby tegen City
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft Anthony Martial terug voor de derby van zaterdag tegen Manchester City. De Franse aanvaller raakte vorige week geblesseerd in de gewonnen uitwedstrijd tegen West Ham United, net als Edinson Cavani. Zonder de twee aanvallers verloor ManUnited dinsdag in de Champions League met 3-2 bij RB Leipzig, waardoor de ploeg van trainer Ole Gunnar Solskjaer werd uitgeschakeld.
"Antony doet zeker weer mee, van Edinson is dat onzeker", zei de Noorse manager. "Hij stond wel weer op het trainingsveld." Middenvelder Fred is na een schorsing weer inzetbaar.
ManUnited heeft na tien wedstrijden in de Premier League 1 punt meer dan City. De ploegen uit Manchester nemen op de ranglijst plek zes en zeven in. Bij City ontbreekt verdediger Eric Garcia, die woensdag in de Champions League tegen Olympique Marseille (3-0) geblesseerd uitviel. De Spanjaard staat twee tot drie weken aan de kant. Sergio Agüero vierde als invaller met een doelpunt zijn rentree na een paar weken afwezigheid. De Argentijnse spits is volgens manager Pep Guardiola nog niet klaar voor een basisplaats op Old Trafford.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.
11 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.
13 uur geledenZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.
14 uur geledenLIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.
15 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.
15 uur geleden