Manchester United heeft Martial terug voor derby tegen City
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft Anthony Martial terug voor de derby van zaterdag tegen Manchester City. De Franse aanvaller raakte vorige week geblesseerd in de gewonnen uitwedstrijd tegen West Ham United, net als Edinson Cavani. Zonder de twee aanvallers verloor ManUnited dinsdag in de Champions League met 3-2 bij RB Leipzig, waardoor de ploeg van trainer Ole Gunnar Solskjaer werd uitgeschakeld.
"Antony doet zeker weer mee, van Edinson is dat onzeker", zei de Noorse manager. "Hij stond wel weer op het trainingsveld." Middenvelder Fred is na een schorsing weer inzetbaar.
ManUnited heeft na tien wedstrijden in de Premier League 1 punt meer dan City. De ploegen uit Manchester nemen op de ranglijst plek zes en zeven in. Bij City ontbreekt verdediger Eric Garcia, die woensdag in de Champions League tegen Olympique Marseille (3-0) geblesseerd uitviel. De Spanjaard staat twee tot drie weken aan de kant. Sergio Agüero vierde als invaller met een doelpunt zijn rentree na een paar weken afwezigheid. De Argentijnse spits is volgens manager Pep Guardiola nog niet klaar voor een basisplaats op Old Trafford.
Meer uit Voetbal
LISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo gaat met Portugal naar zijn zesde wereldkampioenschap voetbal. Nooit eerder deed iemand mee aan zes WK's. Als Lionel Messi met Argentinië afreist naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, komt ook hij op zes deelnames. Op dit moment delen Ronaldo en Messi het record van vijf deelnames met vier andere spelers. Het toernooi, waarin Portugal in de groepsfase speelt tegen de Democratische Republiek Congo, Oezbekistan en Colombia, begint op 11 juni.
4 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda neemt na de degradatie afscheid van assistent-trainer Tomasz Kaczmarek, keeperstrainer Gabor Babos en aanvalstrainer Matthew Amoah. Dat maakte de club dinsdag bekend.
5 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Willem II-fans blijven niet welkom bij de finale van de play-offs om promotie/degradatie zaterdag bij FC Volendam. De gemeente Edam-Volendam houdt vast aan dat besluit van maandag na eerdere ongeregeldheden. Na aandringen van het competitiebestuur betaald voetbal ging de gemeente wel akkoord met uitfans bij het play-offduel tussen Ajax en FC Groningen, dat donderdag in hetzelfde stadion wordt gespeeld.
5 uur geledenGLASGOW (ANP) - Schotland heeft een ervaren selectie opgeroepen voor de eerste WK-deelname in 28 jaar. Een aanzienlijk deel van de selectie was al geboren toen Schotland in 1998 in Frankrijk niet verder kwam dan de groepsfase. De Schotten bereikten dit WK door in een enerverende kwalificatiewedstrijd met Denemarken af te rekenen.
6 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Fans van FC Groningen zijn donderdag toch welkom bij het play-offduel met Ajax in Volendam. Dat heeft de burgemeester van Volendam besloten, meldt FC Groningen op de website. Maandag had de gemeente Edam-Volendam nog bekendgemaakt dat er vanwege eerdere ongeregeldheden geen uitfans welkom waren, maar daar was zowel FC Groningen als voetbalbond KNVB het niet mee eens.
6 uur geledenBERLIJN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keept bij Duitsland tijdens het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat verrassende besluit heeft bondscoach Julian Nagelsmann genomen, meldt de Duitse krant Bild. Neuer (40) nam na het EK van 2024 in eigen land afscheid van de nationale ploeg en speelde sindsdien geen interland meer.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is nog één stap verwijderd van de eerste Engelse landstitel sinds 2004. De Londenaren wonnen in eigen stadion met klein verschil van het al gedegradeerde Burnley: 1-0.
19 uur geleden