Manchester United heeft Martial terug voor derby tegen City
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft Anthony Martial terug voor de derby van zaterdag tegen Manchester City. De Franse aanvaller raakte vorige week geblesseerd in de gewonnen uitwedstrijd tegen West Ham United, net als Edinson Cavani. Zonder de twee aanvallers verloor ManUnited dinsdag in de Champions League met 3-2 bij RB Leipzig, waardoor de ploeg van trainer Ole Gunnar Solskjaer werd uitgeschakeld.
"Antony doet zeker weer mee, van Edinson is dat onzeker", zei de Noorse manager. "Hij stond wel weer op het trainingsveld." Middenvelder Fred is na een schorsing weer inzetbaar.
ManUnited heeft na tien wedstrijden in de Premier League 1 punt meer dan City. De ploegen uit Manchester nemen op de ranglijst plek zes en zeven in. Bij City ontbreekt verdediger Eric Garcia, die woensdag in de Champions League tegen Olympique Marseille (3-0) geblesseerd uitviel. De Spanjaard staat twee tot drie weken aan de kant. Sergio Agüero vierde als invaller met een doelpunt zijn rentree na een paar weken afwezigheid. De Argentijnse spits is volgens manager Pep Guardiola nog niet klaar voor een basisplaats op Old Trafford.
Meer uit Voetbal
LOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.
48 minuten geledenLEEUWARDEN (ANP) - Trainer Dirk Kuijt wil zijn contract bij FC Dordrecht verlengen. "Eigenlijk is er al witte rook", zei de voormalige aanvaller na een gelijkspel bij SC Cambuur (1-1) voor de camera van ESPN. "Maar dit soort belangrijke zaken moet je altijd op papier zetten. Dat ligt weer bij andere mensen. Ik hoop dat dat snel gebeurt."
1 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus heeft de thuiswedstrijd tegen Genoa gewonnen (2-0). De club uit Turijn leidde na zeventien minuten met twee doelpunten verschil. Bremer en Weston McKennie passeerden de Nederlandse doelman Justin Bijlow van de bezoekers uit Genua.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag is weer een stap dichter bij de titel in de eerste divisie gekomen. De koploper won ook de thuiswedstrijd tegen FC Eindhoven (4-0). Daryl van Mieghem, Steven van der Sloot, Jesse Bal en Nigel Thomas maakten de doelpunten.
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR) - Harry Kane is naar verwachting speelklaar bij Bayern München in de kwartfinale van de Champions League tegen Real Madrid. De Engelse aanvaller trainde maandag mee met de groep in de laatste sessie voorafgaand aan de eerste wedstrijd in Spanje op dinsdag. Bayern meldde op zijn website alleen de afwezigheid van de geblesseerde Sven Ulreich.
9 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.
13 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.
23 uur geleden