Manchester United heeft Martial terug voor derby tegen City
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft Anthony Martial terug voor de derby van zaterdag tegen Manchester City. De Franse aanvaller raakte vorige week geblesseerd in de gewonnen uitwedstrijd tegen West Ham United, net als Edinson Cavani. Zonder de twee aanvallers verloor ManUnited dinsdag in de Champions League met 3-2 bij RB Leipzig, waardoor de ploeg van trainer Ole Gunnar Solskjaer werd uitgeschakeld.
"Antony doet zeker weer mee, van Edinson is dat onzeker", zei de Noorse manager. "Hij stond wel weer op het trainingsveld." Middenvelder Fred is na een schorsing weer inzetbaar.
ManUnited heeft na tien wedstrijden in de Premier League 1 punt meer dan City. De ploegen uit Manchester nemen op de ranglijst plek zes en zeven in. Bij City ontbreekt verdediger Eric Garcia, die woensdag in de Champions League tegen Olympique Marseille (3-0) geblesseerd uitviel. De Spanjaard staat twee tot drie weken aan de kant. Sergio Agüero vierde als invaller met een doelpunt zijn rentree na een paar weken afwezigheid. De Argentijnse spits is volgens manager Pep Guardiola nog niet klaar voor een basisplaats op Old Trafford.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot van Liverpool voelt zich nog altijd gesteund door de beleidsbepalers en de supporters van de club. De regerend kampioen is bezig aan een teleurstellend seizoen en heeft alleen in de Champions League nog een kans op een prijs.
4 uur geledenWARSCHAU (ANP/DPA) - De assistent-bondscoach van het Poolse voetbalelftal is overleden, meldt de Poolse voetbalbond PZPN. Jacek Magiera werd 49 jaar.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV neemt begin mei weer supporters mee naar de uitwedstrijd tegen Ajax. Vorig seizoen bleef het vak voor de fans van de Eindhovenaren leeg. PSV koos daarvoor "omdat meer tijd nodig was om een bewustwordingsprogramma rond antisemitisme goed te implementeren."
4 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Trainer Dick Schreuder van NEC ziet het duel met Feyenoord van zondag niet als cruciaal voor de uiteindelijke tweede plaats in de Eredivisie. "Die tweede plek wordt niet beslist in dit weekend", zei de coach in aanloop naar de wedstrijd tussen de nummers 2 en 3 van de ranglijst.
6 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft geen straf gekregen na het ongeoorloofde gebruik van zijn telefoon tijdens de wedstrijd van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1) in maart. Het Braziliaanse sporttribunaal STJD besloot de topscorer aller tijden van Oranje slechts een waarschuwing te geven.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - In voetbalstadion de ArenA in Amsterdam kunnen naamgenoten van Johan Cruijff op zijn geboortedag een gratis stadiontour krijgen. De rondleidingen zijn ter gelegenheid van het 30-jarig jubileum van de ArenA. Ze vinden plaats op 25 april tussen 09.30 en 18.00 uur. Bezoekers krijgen de kans om met de Champions League-beker uit 1972 op de foto te gaan.
8 uur geleden