Manchester United heeft Martial terug voor derby tegen City
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft Anthony Martial terug voor de derby van zaterdag tegen Manchester City. De Franse aanvaller raakte vorige week geblesseerd in de gewonnen uitwedstrijd tegen West Ham United, net als Edinson Cavani. Zonder de twee aanvallers verloor ManUnited dinsdag in de Champions League met 3-2 bij RB Leipzig, waardoor de ploeg van trainer Ole Gunnar Solskjaer werd uitgeschakeld.
"Antony doet zeker weer mee, van Edinson is dat onzeker", zei de Noorse manager. "Hij stond wel weer op het trainingsveld." Middenvelder Fred is na een schorsing weer inzetbaar.
ManUnited heeft na tien wedstrijden in de Premier League 1 punt meer dan City. De ploegen uit Manchester nemen op de ranglijst plek zes en zeven in. Bij City ontbreekt verdediger Eric Garcia, die woensdag in de Champions League tegen Olympique Marseille (3-0) geblesseerd uitviel. De Spanjaard staat twee tot drie weken aan de kant. Sergio Agüero vierde als invaller met een doelpunt zijn rentree na een paar weken afwezigheid. De Argentijnse spits is volgens manager Pep Guardiola nog niet klaar voor een basisplaats op Old Trafford.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).
4 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot won met 2-1 in het Hill Dickinson Stadium tegen de rivaal uit dezelfde stad. Virgil van Dijk maakte in de blessuretijd het winnende doelpunt.
7 uur geledenDENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.
15 uur geleden