Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester United had vorig seizoen duurste selectie ooit

Manchester United had vorig seizoen duurste selectie ooit

NYON (ANP) - Manchester United heeft vorig seizoen (2022/2023) de duurste selectie ooit op het voetbalveld gehad. Volgens het jaarlijkse financiële rapport van de Europese voetbalbond UEFA gaf de club van trainer Erik ten Hag iets meer dan 1,42 miljard euro uit aan de selectie die dat seizoen speelde.

Daarmee overtrof de Engelse club Real Madrid, dat aan het einde van het seizoen 2019/2020 nog de duurste selectie ooit had samengesteld, namelijk 1,33 miljard euro.

De ploegwaarde van Ten Hag werd vooral bepaald door miljoenentransfers van onder anderen Antony, Harry Maguire, Jadon Sancho en Casemiro. United eindigde dat jaar, het eerste onder het bewind van Ten Hag, als derde in de Premier League.

Hoogste omzet

Manchester City was vorig seizoen een goede tweede, met een financiële waarde van de selectie ter hoogte van 1,286 miljard euro.

Real Madrid was wel de ploeg met de hoogste omzet, namelijk 841 miljoen euro. Gevolgd door Manchester City (836 miljoen euro), Barcelona (815 miljoen euro) en Paris Saint-Germain (807 miljoen euro).

De Premier League telde negen teams in de top twintig van de clubs met de meeste inkomsten. Vijftien van die twintig clubs boekten een recordomzet. Alleen de omzet van Bayern München steeg al met 90 miljoen euro naar 744 miljoen euro.

Meer uit Voetbal

Bayern München laat Atalanta kansloos en is dicht bij kwartfinale

BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.

7 uur geleden
Slot na nederlaag bij Galatasaray ontevreden over arbitrage

ISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.

8 uur geleden
Tudor wisselt Tottenham-doelman Kinsky na twee blunders

MADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.

8 uur geleden
Galatasaray klopt Liverpool in eerste duel achtste finales CL

ISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.

9 uur geleden
García denkt bij Ajax snel voor verandering te kunnen zorgen

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.

10 uur geleden
Liverpool-trainer Slot begint bij Galatasaray met Gakpo op bank

ISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.

12 uur geleden
Engelse verdediger Walker (35) beëindigt interlandcarrière

LONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.

13 uur geleden