Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester United-coach Ten Hag trekt streep onder zaak-Rashford

Manchester United-coach Ten Hag trekt streep onder zaak-Rashford

MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag van Manchester United heeft een streep getrokken onder de affaire rondom Marcus Rashford. De 26-jarige aanvaller miste vrijdag een training en ontbrak zondag in de bekerwedstrijd bij Newport County (2-4), maar was in de dagen ervoor gespot in het nachtleven van Belfast. "Zaak gesloten", verklaarde Ten Hag.

"Hij heeft zijn verantwoordelijkheid genomen en voor de rest is het een interne aangelegenheid", zei Ten Hag tijdens een persconferentie een dag voor het competitieduel met Wolverhampton Wanderers. "In voetbal heb je discipline nodig, op het veld, maar ook daarbuiten. Er is een grens daartussen. We moeten ons concentreren op het winnen van voetbalwedstrijden, dat is het enige wat telt. Elke topprofessional weet wat er nodig is."

Hoewel Rashford dit seizoen nog maar vier keer trefzeker was, benadrukte Ten Hag dat hij twee doelpunten heeft gemaakt in zijn laatste twee competitieduels. "Hij ontwikkelt een sterke band met collega-aanvaller Rasmus Højlund en dat proces willen we voortzetten", aldus de Nederlandse trainer.

Het was de tweede keer dit seizoen dat Rashford problemen kreeg door zijn gedrag. In november liet Ten Hag hem uit de basis in het bekerduel met Newcastle United, omdat hij enkele uren na de eerdere nederlaag tegen Manchester City zijn verjaardag was gaan vieren in een nachtclub.

Meer uit Voetbal

FC Barcelona neemt Gordon over van Newcastle United

BARCELONA (ANP) - Anthony Gordon verlaat Newcastle United voor FC Barcelona. De kampioen van Spanje betaalt volgens veel media maximaal 80 miljoen euro voor de aanvaller die zijn handtekening onder een vijfjarig contract heeft gezet.

2 uur geleden
Voetbalsters PSV verslaan Ajax en winnen Eredivisie Cup

EINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben de Eredivisie Cup gewonnen. Ze versloegen in de finale Ajax in Eindhoven (3-0). Chimera Ripa, Fenna Kalma en Sisca Folkertsma maakten de doelpunten op de Herdgang in Eindhoven.

2 uur geleden
NAC Breda neemt afscheid van verdediger Leemans

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft afscheid genomen van Clint Leemans. De naar de eerste divisie gedegradeerde club heeft besloten het contract van de verdediger niet te verlengen.

2 uur geleden
Voetballers Iran verslaan Gambia op weg naar WK

ANTALYA (ANP) - De voetballers van Iran hebben een oefenwedstrijd tegen Gambia gewonnen (3-1). Aria Yousefi, Ramin Rezaeian en Mehdi Taremi maakten de doelpunten voor de WK-deelnemer in Antalya.

3 uur geleden
Coach Arteta: Timber fit voor basisplaats bij Arsenal in finale

BOEDAPEST (ANP) - Jurriën Timber is fit voor een basisplaats in de finale van de Champions League. Dat vertelde zijn trainer Mikel Arteta op een persconferentie in Boedapest, waar zaterdag de eindstrijd tegen Paris Saint-Germain op het programma staat. "Hij is fit en kan starten", zei de trainer die Arsenal dit seizoen naar de eerste landstitel sinds 2004 leidde.

3 uur geleden
Miedema terug in selectie Manchester City voor finale FA Cup

MANCHESTER (ANP) - Vivianne Miedema maakt zondag deel uit van de selectie van Manchester City voor de finale van de FA Cup tegen Brighton & Hove Albion. De Nederlandse spits raakte begin april geblesseerd en miste daardoor de twee WK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk. Miedema maakt geen deel uit van de selectie van Oranje voor de twee komende WK-kwalificatieduels met Ierland (5 juni) en Polen (9 juni).

8 uur geleden
Gastlanden WK voetbal nemen maatregelen tegen uitbraak ebola

WASHINGTON (ANP/DPA) - De Verenigde Staten, Canada en Mexico nemen bij het wereldkampioenschap voetbal maatregelen vanwege de uitbraak van ebola in Centraal-Afrika. Dat heeft de Amerikaanse regering namens de drie organiserende landen aangekondigd.

9 uur geleden