Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester United-coach Ten Hag trekt streep onder zaak-Rashford

Manchester United-coach Ten Hag trekt streep onder zaak-Rashford

MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag van Manchester United heeft een streep getrokken onder de affaire rondom Marcus Rashford. De 26-jarige aanvaller miste vrijdag een training en ontbrak zondag in de bekerwedstrijd bij Newport County (2-4), maar was in de dagen ervoor gespot in het nachtleven van Belfast. "Zaak gesloten", verklaarde Ten Hag.

"Hij heeft zijn verantwoordelijkheid genomen en voor de rest is het een interne aangelegenheid", zei Ten Hag tijdens een persconferentie een dag voor het competitieduel met Wolverhampton Wanderers. "In voetbal heb je discipline nodig, op het veld, maar ook daarbuiten. Er is een grens daartussen. We moeten ons concentreren op het winnen van voetbalwedstrijden, dat is het enige wat telt. Elke topprofessional weet wat er nodig is."

Hoewel Rashford dit seizoen nog maar vier keer trefzeker was, benadrukte Ten Hag dat hij twee doelpunten heeft gemaakt in zijn laatste twee competitieduels. "Hij ontwikkelt een sterke band met collega-aanvaller Rasmus Højlund en dat proces willen we voortzetten", aldus de Nederlandse trainer.

Het was de tweede keer dit seizoen dat Rashford problemen kreeg door zijn gedrag. In november liet Ten Hag hem uit de basis in het bekerduel met Newcastle United, omdat hij enkele uren na de eerdere nederlaag tegen Manchester City zijn verjaardag was gaan vieren in een nachtclub.

Meer uit Voetbal

Sc Heerenveen klopt Volendam en is zeker van Europese play-offs

VOLENDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft zondag de uitwedstrijd tegen FC Volendam met 2-0 gewonnen. Door de zege is de Friese ploeg zeker van deelname aan de play-offs om Europees voetbal.

16 minuten geleden
Van Persie houdt tegen Fortuna vast aan dezelfde elf basisspelers

SITTARD (ANP) - Feyenoord begint de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard in de Eredivisie zondag met dezelfde elf basisspelers als vorige week zaterdag. De Rotterdammers wonnen toen in De Kuip met 3-1 van FC Groningen.

52 minuten geleden
Voormalig Ajax-coach Farioli pakt in Portugal titel met FC Porto

PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.

15 uur geleden
NEC verspeelt in strijd om Europees voetbal punten tegen Telstar

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.

15 uur geleden
Koploper FC Barcelona in slotfase langs Osasuna

PAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.

16 uur geleden
Ajax en PSV spelen gelijk in Johan Cruijff ArenA

AMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).

17 uur geleden
Wedstrijd tussen NEC en Telstar tijdelijk stilgelegd om onweer

NIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.

17 uur geleden