Manchester United-coach Ten Hag trekt streep onder zaak-Rashford
MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag van Manchester United heeft een streep getrokken onder de affaire rondom Marcus Rashford. De 26-jarige aanvaller miste vrijdag een training en ontbrak zondag in de bekerwedstrijd bij Newport County (2-4), maar was in de dagen ervoor gespot in het nachtleven van Belfast. "Zaak gesloten", verklaarde Ten Hag.
"Hij heeft zijn verantwoordelijkheid genomen en voor de rest is het een interne aangelegenheid", zei Ten Hag tijdens een persconferentie een dag voor het competitieduel met Wolverhampton Wanderers. "In voetbal heb je discipline nodig, op het veld, maar ook daarbuiten. Er is een grens daartussen. We moeten ons concentreren op het winnen van voetbalwedstrijden, dat is het enige wat telt. Elke topprofessional weet wat er nodig is."
Hoewel Rashford dit seizoen nog maar vier keer trefzeker was, benadrukte Ten Hag dat hij twee doelpunten heeft gemaakt in zijn laatste twee competitieduels. "Hij ontwikkelt een sterke band met collega-aanvaller Rasmus Højlund en dat proces willen we voortzetten", aldus de Nederlandse trainer.
Het was de tweede keer dit seizoen dat Rashford problemen kreeg door zijn gedrag. In november liet Ten Hag hem uit de basis in het bekerduel met Newcastle United, omdat hij enkele uren na de eerdere nederlaag tegen Manchester City zijn verjaardag was gaan vieren in een nachtclub.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.
10 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.
11 uur geledenPIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.
11 uur geledenZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.
13 uur geledenKERKRADE (ANP) - Roda JC heeft na intern onderzoek bevestigd dat doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend. Dat gebeurde na afloop van het duel tussen de twee clubs in de eerste divisie. FC Dordrecht won met 2-1.
13 uur geleden