Manchester United-coach Ten Hag trekt streep onder zaak-Rashford
MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag van Manchester United heeft een streep getrokken onder de affaire rondom Marcus Rashford. De 26-jarige aanvaller miste vrijdag een training en ontbrak zondag in de bekerwedstrijd bij Newport County (2-4), maar was in de dagen ervoor gespot in het nachtleven van Belfast. "Zaak gesloten", verklaarde Ten Hag.
"Hij heeft zijn verantwoordelijkheid genomen en voor de rest is het een interne aangelegenheid", zei Ten Hag tijdens een persconferentie een dag voor het competitieduel met Wolverhampton Wanderers. "In voetbal heb je discipline nodig, op het veld, maar ook daarbuiten. Er is een grens daartussen. We moeten ons concentreren op het winnen van voetbalwedstrijden, dat is het enige wat telt. Elke topprofessional weet wat er nodig is."
Hoewel Rashford dit seizoen nog maar vier keer trefzeker was, benadrukte Ten Hag dat hij twee doelpunten heeft gemaakt in zijn laatste twee competitieduels. "Hij ontwikkelt een sterke band met collega-aanvaller Rasmus Højlund en dat proces willen we voortzetten", aldus de Nederlandse trainer.
Het was de tweede keer dit seizoen dat Rashford problemen kreeg door zijn gedrag. In november liet Ten Hag hem uit de basis in het bekerduel met Newcastle United, omdat hij enkele uren na de eerdere nederlaag tegen Manchester City zijn verjaardag was gaan vieren in een nachtclub.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de allereerste FIFA Women's Champions Cup gewonnen en daarmee ongeveer 2 miljoen euro verdiend, de grootste geldprijs ooit in het vrouwenvoetbal. De winnaar van de Champions League versloeg in het Emirates Stadium van Londen de Braziliaanse club Corinthians met 3-2 na verlenging.
3 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Go Ahead Eagles hebben met 1-1 gelijkgespeeld. Beide clubs schoten weinig op met het behaalde punt. Go Ahead blijft veertiende met 22 punten, Volendam vijftiende met 18 punten.
4 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich zondag versterkt met twee spelers. De huidige nummer 3 van de Eredivisie maakte eerst de komst van de Noorse middenvelder Isak Hansen-Aarøen bekend en daarna die van de IJslandse middenvelder Willum Willumsson.
4 uur geledenBRUSSEL (ANP/Belga) - RSC Anderlecht heeft coach Besnik Hasi ontslagen. Dat gebeurde enkele uren nadat de club uit Brussel in Luik met 2-0 had verloren van Standard. Assistent-coach Edward Still wordt tijdelijk naar voren geschoven als vervanger, meldde de clubleiding.
5 uur geledenCREMONA (ANP) - Internazionale heeft ook de uitwedstrijd tegen Cremonese gewonnen. Lautaro Martínez en Piotr Zieliński scoorden voor rust voor de koploper (0-2).
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft punten verspeeld in de Premier League met een gelijkspel bij Tottenham Hotspur. De nummer 2 in de stand leidde na de eerste helft met 2-0, maar de Spurs knokten zich in de tweede helft naar 2-2. City kwam met het behaalde punt in Londen op 47 punten, 6 minder dan koploper Arsenal, dat zaterdag met 4-0 had gewonnen van Leeds United.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.
7 uur geleden