Manchester United blij met mix van jeugd en routine
BERN (ANP) - De kracht van Manchester United is de mix van jeugd en routine. Dat zei coach Ole Gunnar Solskjaer in Zwitserland, aan de vooravond van de ontmoeting met Young Boys in de Champions League. Hij denkt voldoende kwaliteit in huis te hebben om het belangrijkste Europese toernooi in het clubvoetbal te winnen.
Vorig seizoen overleefde Manchester United de groepsfase niet. Met spelers als Cristiano Ronaldo, Jadon Sancho en Raphaël Varane moet dat nu wel lukken. "We willen winnen, al weten we heel goed dat het niet gemakkelijk gaat worden", aldus Solskjaer. "We hebben ervaren spelers erbij gekregen, we hebben ook zeer goede jonge jongens. Gezamenlijk moeten ze tot veel in staat zijn."
Volgens de Noor heeft Manchester United hier enkele jaren naar toegewerkt. "De selectie is per seizoen sterker geworden. Ik denk dat we nu ongeveer daar zijn waar we van plan waren te komen. Nu moet het zich gaan vertalen in resultaten. Dat we met deze groep prijzen willen en kunnen winnen lijkt me duidelijk."
Na vier speelronden deelt Manchester United de koppositie in de Premier League met Chelsea en Liverpool. Oud-Ajacied Donny van de Beek behoort tot de selectie.
Meer uit Voetbal
HERNING (ANP) - Het vuurwerk dat voor aanvang van de wedstrijd tussen FC Midtjylland en Ajax vanaf de tribunes werd afgestoken, was afkomstig uit het vak met meegereisde supporters van Ajax. Dat is te zien op beelden op sociale media.
40 minuten geledenHERNING (ANP) - De uitwedstrijd van Ajax tegen FC Midtjylland in de Conference League is donderdag een kwartier later begonnen. Op het veld in Herning was sprake van dichte rook. Het zicht voor de spelers en arbitrage was daardoor minimaal.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha heeft zijn toekomst aan FC Barcelona verbonden. De 29-jarige aanvaller heeft zijn contract tot medio 2030 verlengd, zo maakte de kampioen van Spanje bekend.
6 uur geledenTOKIO (ANP) - Kozo Tashima stelt zich kandidaat voor de verkiezingen voor het voorzitterschap van wereldvoetbalbond FIFA. Dat heeft hij na een vergadering van de Japanse voetbalbond laten weten.
7 uur geledenFRANKFURT (ANP) - Niclas Füllkrug keert na ruim een jaar terug in de nationale ploeg van Duitsland. Bondscoach Jürgen Klopp heeft de spits opgenomen in zijn selectie voor de komende duels met Servië en het Nederlands elftal in de Nations League. De 33-jarige aanvaller van Werder Bremen is met negen doelpunten topscorer van de Bundesliga.
8 uur geledenLISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo neemt afscheid als international van Portugal. "De dag is aangebroken dat ik het shirt van de nationale ploeg met nummer 7 teruggeef", vertelt de aanvaller in een videoboodschap op Instagram. "23 jaar heb ik het voorrecht en de verantwoordelijkheid gehad om dit shirt te dragen, te verdedigen en te tonen in stadions over de hele wereld. Nu is het klaar."
8 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Harry Kane heeft zijn contract bij Bayern München verlengd. De winnaar van de Gouden Bal voor beste voetballer van de wereld blijft tot medio 2029 bij de kampioen van Duitsland.
11 uur geleden