Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester United blij met mix van jeugd en routine

Manchester United blij met mix van jeugd en routine

BERN (ANP) - De kracht van Manchester United is de mix van jeugd en routine. Dat zei coach Ole Gunnar Solskjaer in Zwitserland, aan de vooravond van de ontmoeting met Young Boys in de Champions League. Hij denkt voldoende kwaliteit in huis te hebben om het belangrijkste Europese toernooi in het clubvoetbal te winnen.

Vorig seizoen overleefde Manchester United de groepsfase niet. Met spelers als Cristiano Ronaldo, Jadon Sancho en Raphaël Varane moet dat nu wel lukken. "We willen winnen, al weten we heel goed dat het niet gemakkelijk gaat worden", aldus Solskjaer. "We hebben ervaren spelers erbij gekregen, we hebben ook zeer goede jonge jongens. Gezamenlijk moeten ze tot veel in staat zijn."

Volgens de Noor heeft Manchester United hier enkele jaren naar toegewerkt. "De selectie is per seizoen sterker geworden. Ik denk dat we nu ongeveer daar zijn waar we van plan waren te komen. Nu moet het zich gaan vertalen in resultaten. Dat we met deze groep prijzen willen en kunnen winnen lijkt me duidelijk."

Na vier speelronden deelt Manchester United de koppositie in de Premier League met Chelsea en Liverpool. Oud-Ajacied Donny van de Beek behoort tot de selectie.

Meer uit Voetbal

Middenvelder Van Overeem keert terug bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Joris van Overeem keert terug bij FC Utrecht. De 32-jarige middenvelder komt over van sc Heerenveen en ondertekent een contract voor twee seizoenen bij de club waar hij tussen 2018 en 2022 ook al voetbalde.

2 uur geleden
Oranje zakt na vroege uitschakeling op WK naar negende plaats

ZÜRICH (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal is na de vroege uitschakeling op het WK een plaats gezakt op de wereldranglijst van de FIFA. Oranje neemt nu de negende positie in, meldt de wereldvoetbalbond maandag.

2 uur geleden
Rutten stopt na vijf jaar als technisch adviseur bij NEC

NIJMEGEN (ANP) - Fred Rutten is niet langer technisch adviseur bij voetbalclub NEC. De 63-jarige Wijchenaar legt zijn werkzaamheden bij de Nijmegenaren na vijf jaar neer, meldt NEC.

3 uur geleden
Argentinië houdt ondanks verloren WK-finale nationale feestdag

BUENOS AIRES (ANP/DPA) - In Argentinië wordt een nationale feestdag afgekondigd zodra het Argentijnse elftal een moment voor de huldiging heeft gekozen. Dat schrijft president Javier Milei op X naar aanleiding van de door Argentinië van Spanje verloren WK-finale (0-1), zondagavond in New York.

4 uur geleden
Nederlands elftal ontvangt op WK van FIFA de Fair Play Award

EAST RUTHERFORD (ANP) - Het Nederlands elftal was op het wereldkampioenschap voetbal de meest sportieve ploeg. Dat is het oordeel van de FIFA, die na afloop van de finale tussen Spanje en Argentinië (1-0) bekendmaakte dat Oranje de Fair Play Award won.

12 uur geleden
Trump en Infantino overhandigen wereldbeker aan Spanjaard Rodri

EAST RUTHERFORD (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft in de Nederlandse nacht van zondag op maandag samen met FIFA-voorzitter Gianni Infantino de wereldbeker uitgereikt aan Rodri, de Spaanse aanvoerder en beste speler van het WK. Spanje versloeg Argentinië in de finale van het grootste WK ooit in East Rutherford na verlenging met 1-0. Spanje werd voor de tweede keer wereldkampioen.

12 uur geleden
Messi in tranen na verlies finale van zijn zesde WK voetbal

EAST RUTHERFORD (ANP) - Lionel Messi (39) heeft in tranen afscheid genomen van zijn zesde WK voetbal. De spelmaker van Argentinië verloor in de eindstrijd in East Rutherford na verlenging met 1-0 van Spanje. Messi werd in 2022 wel wereldkampioen met zijn land toen de Argentijnen na strafschoppen wonnen van Frankrijk.

13 uur geleden