Manchester-trainer Ten Hag: team heeft karakter getoond
MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag van Manchester United was te spreken over het optreden van zijn ploeg donderdag in de Europa League. Een paar dagen na de zware competitienederlaag (7-0) tegen Liverpool won zijn team met 4-1 van het Spaanse Real Betis. "Het is altijd afwachten hoe een team reageert na zo'n tegenslag", zei Ten Hag na het duel tegen de Britse zender BT Sport. "Maar we kunnen resetten en kunnen terugveren. Dit team heeft karakter getoond."
Ten Hag vond dat zijn ploeg vooral in de tweede helft goed speelde. "Met de prestatie hebben we ook iets aan de fans terug kunnen geven, want ze zijn achter ons blijven staan. Ik ben heel dankbaar na zondag."
De Nederlandse trainer roemde ook het optreden van Bruno Fernandes. Hij gaf zijn aanvoerder vertrouwen ondanks zijn slechte optreden zondag. "Bruno was briljant vandaag. Hij leidde het team vanaf de eerste minuut door zijn spel, balbezit en een doelpunt, dus ik ben blij", zei Ten Hag.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft een grote stap gezet naar de finale van het Spaanse bekertoernooi. De ploeg van trainer Diego Simeone liet FC Barcelona in het eerste duel van de halve eindstrijd kansloos (4-0). Die stand stond bij rust al op het scorebord van een kolkend Estadio Metropolitano. De return is op 3 maart in Barcelona.
2 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Het Nederlands elftal is in de groepsfase van de nieuwe editie van de Nations League gekoppeld aan Duitsland, Servië en Griekenland. Dat heeft een loting in Brussel uitgewezen.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich na het afsluiten van de transfermarkt spectaculair versterkt. De transfervrije Raheem Sterling heeft zijn handtekening onder een contract tot het einde van dit seizoen gezet.
7 uur geledenBRUSSEL (ANP) - De UEFA voelt niets voor een terugkeer van de nationale ploeg en clubteams van Rusland in Europese toernooien. "Ons standpunt blijft ongewijzigd", zei voorzitter Aleksander Ceferin op het vijftigste congres van de Europese voetbalbond in Brussel.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz vreest voor griepgevallen in de PSV-selectie als spelers komend weekend carnaval gaan vieren. "Daar maak ik me zorgen om, met zoveel mensen dicht op elkaar. Ik weet niet of ze het gaan vieren, maar ik kan het me heel goed voorstellen. We wonen in Eindhoven", zei Bosz tijdens zijn persconferentie voor het Eredivisieduel met FC Volendam van vrijdag.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV neemt het vrijdagavond zonder Ismael Saibari op tegen FC Volendam. Trainer Peter Bosz heeft de Marokkaanse international de afgelopen dagen vrijgegeven om te rusten na zijn deelname aan de Afrika Cup van een maand geleden. Ploeggenoot Anass Salah-Eddine, die een twijfelgeval is voor het duel in Volendam, heeft vanaf komend weekend om dezelfde reden een paar dagen vrij.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Thomas Tuchel heeft zijn contract als bondscoach van Engeland verlengd tot en met het EK van 2028, dat in het Verenigd Koninkrijk en Ierland plaatsvindt. Dat heeft de Engelse voetbalbond bekendgemaakt. De Duitser kwam in 2024 in dienst en won met Engeland alle kwalificatiewedstrijden voor het WK van komende zomer.
14 uur geleden