Manchester-trainer Ten Hag: team heeft karakter getoond
MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag van Manchester United was te spreken over het optreden van zijn ploeg donderdag in de Europa League. Een paar dagen na de zware competitienederlaag (7-0) tegen Liverpool won zijn team met 4-1 van het Spaanse Real Betis. "Het is altijd afwachten hoe een team reageert na zo'n tegenslag", zei Ten Hag na het duel tegen de Britse zender BT Sport. "Maar we kunnen resetten en kunnen terugveren. Dit team heeft karakter getoond."
Ten Hag vond dat zijn ploeg vooral in de tweede helft goed speelde. "Met de prestatie hebben we ook iets aan de fans terug kunnen geven, want ze zijn achter ons blijven staan. Ik ben heel dankbaar na zondag."
De Nederlandse trainer roemde ook het optreden van Bruno Fernandes. Hij gaf zijn aanvoerder vertrouwen ondanks zijn slechte optreden zondag. "Bruno was briljant vandaag. Hij leidde het team vanaf de eerste minuut door zijn spel, balbezit en een doelpunt, dus ik ben blij", zei Ten Hag.
Meer uit Voetbal
SUNDERLAND (ANP) - Trainer Pep Guardiola zag Manchester City te veel kansen missen in het uitduel met Sunderland (0-0). "Het leken niet eens lastige mogelijkheden", zei de Spaanse coach op een persconferentie na het duel. "Savinho kreeg twee goede kansen. Jeremy Doku, Josko Gvardiol, Phil Foden en Erling Haaland verschenen ook in scoringspositie. De bal wilde maar niet in het doel."
24 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Bondscoach van Curaçao Dick Advocaat stopt na het wereldkampioenschap voetbal van 2026 als trainer, vertelt hij in een interview met De Telegraaf. "Je mag opschrijven dat ik na het WK stop als trainer, maar bij mij weet je het nooit, hè. Haha", aldus de 78-jarige Advocaat.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na afloop van het doelpuntloze gelijkspel tegen Leeds United gefrustreerd over het gebrek aan kansen voor zijn ploeg. Volgens de coach was het vele balbezit weinig waard als er zo weinig "speciale momenten" uit volgden.
10 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is er na drie zeges in de Premier League niet in geslaagd te winnen van Leeds United. De ploeg van coach Arne Slot bleef op Anfield steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Coach Enzo Maresca vertrekt per direct bij Chelsea. Dat meldt de club op nieuwjaarsdag op zijn website. De leiding van de club uit de Premier League is het vertrouwen kwijt in de Italiaan na de aanhoudende reeks van slechte resultaten. Chelsea won slechts één keer in de laatste zeven competitiewedstrijden. De club uit Londen staat vijfde met 15 punten achterstand op koploper Arsenal.
19 uur geledenSANTOS (ANP/AFP) - De Braziliaanse voetbalvedette Neymar heeft zijn contract bij FC Santos op het laatste moment verlengd met een jaar tot eind 2026. Dat meldden Braziliaanse media en het Franse persbureau AFP. Het contract van de 33-jarige aanvaller liep af op 31 december.
21 uur geledenRABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.
1 dag geleden