Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester-trainer Ten Hag: team heeft karakter getoond

Manchester-trainer Ten Hag: team heeft karakter getoond

MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag van Manchester United was te spreken over het optreden van zijn ploeg donderdag in de Europa League. Een paar dagen na de zware competitienederlaag (7-0) tegen Liverpool won zijn team met 4-1 van het Spaanse Real Betis. "Het is altijd afwachten hoe een team reageert na zo'n tegenslag", zei Ten Hag na het duel tegen de Britse zender BT Sport. "Maar we kunnen resetten en kunnen terugveren. Dit team heeft karakter getoond."

Ten Hag vond dat zijn ploeg vooral in de tweede helft goed speelde. "Met de prestatie hebben we ook iets aan de fans terug kunnen geven, want ze zijn achter ons blijven staan. Ik ben heel dankbaar na zondag."

De Nederlandse trainer roemde ook het optreden van Bruno Fernandes. Hij gaf zijn aanvoerder vertrouwen ondanks zijn slechte optreden zondag. "Bruno was briljant vandaag. Hij leidde het team vanaf de eerste minuut door zijn spel, balbezit en een doelpunt, dus ik ben blij", zei Ten Hag.

Meer uit Voetbal

Statistiekbureau: Oranje zesde op lijst kanshebbers wereldtitel

KANSAS CITY (ANP) - Het Nederlands elftal staat op de zesde plaats van een lijst voor kanshebbers voor de wereldtitel. Dat meldt statistiekbureau Opta op basis van een computer die de knock-outfase van het toernooi 25.000 keer heeft gesimuleerd.

1 uur geleden
Manchester United mogelijk lang zonder Uruguayaan Ugarte

MANCHESTER (ANP) - Manchester United lijkt het langere tijd te moeten stellen zonder middenvelder Manuel Ugarte. De 25-jarige Uruguayaan liep een knieblessure op tijdens de verloren derde WK-groepswedstrijd tegen Spanje (0-1).

2 uur geleden
Bondscoach Zuid-Korea neemt ontslag na uitschakeling op WK

SEOUL (ANP/DPA) - Bondscoach Hong Myung-bo van Zuid-Korea is opgestapt na de uitschakeling van het land in de groepsfase op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Zuid-Korea eindigde als derde in groep A, maar zat niet bij de beste acht nummers 3 die doorgaan op het WK.

2 uur geleden
Oranje met volledige selectie op laatste training voor Marokko

KANSAS CITY (ANP) - Het Nederlands elftal is met een volledige selectie aan de laatste training voor de eerste wedstrijd in de knock-outfase tegen Marokko op het WK begonnen. Bondscoach Ronald Koeman staat met al zijn 26 spelers op het veld in Kansas City.

4 uur geleden
Oostenrijkse bondscoach ontkent salonremise tegen Algerije

KANSAS CITY (ANP/RTR) - De Oostenrijkse bondscoach Ralf Rangnick heeft de suggestie dat zijn team het zaterdag in de laatste groepswedstrijd tegen Algerije (3-3) op een akkoord heeft gegooid, van de hand gewezen. Beide ploegen hadden aan een gelijkspel genoeg voor een plek in de knock-outfase.

11 uur geleden
Tunesië strandt als enige Afrikaanse deelnemer in groepsfase WK

MONTERREY (ANP) - De Afrikaanse voetballanden hebben in de groepsfase van het wereldkampioenschap uitstekend gepresteerd. Tunesië, dat in de poule van het Nederlands elftal puntloos als laatste eindigde, werd als enige uitgeschakeld. De overige negen landen plaatsten zich voor de zestiende finales.

13 uur geleden
Argentinië beducht voor 'zeer lastig' Kaapverdië op WK voetbal

ARLINGTON (ANP) - Argentinië lijkt Kaapverdië, de tegenstander van de regerend wereldkampioen in de zestiende finales op het WK voetbal, niet te onderschatten. De ploeg van bondscoach Lionel Scaloni sloot de groepsfase na een overwinning op Jordanië (3-1) af als winnaar van groep J.

13 uur geleden