Manchester City wint voor vijftiende keer op rij en bekert verder
SWANSEA (ANP) - Manchester City is in Engeland niet te stoppen. Het elftal van trainer Pep Guardiola behaalde woensdag de vijftiende achtereenvolgende overwinning. Dit keer gebeurde dat in de achtste finales van de FA Cup, tegen Swansea City, de nummer 3 uit het Championship: 1-3.
Kyle Walker opende na een half uur spelen de score. Kort na de pauze viel de beslissing. In de 47e minuut zorgde Raheem Sterling voor de 0-2 en in de 50e minuut werd het 0-3 via Gabriel Jesus. Invaller Morgan Whittaker scoorde een klein kwartier voor tijd nog wel tegen voor Swansea.
Manchester City begon de indrukwekkende zegereeks 19 december bij Southampton (0-1). Dankzij de vele overwinningen heeft de club inmiddels de leiding in de Premier League met 5 punten voorsprong op Manchester United en bovendien een wedstrijd minder gespeeld.
Bournemouth en Manchester United verzekerden zich dinsdag al van een plek bij de laatste acht in de FA Cup.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.
1 uur geledenSITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.
2 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.
3 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.
3 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Arsenal heeft op bezoek bij Nottingham Forest, de nummer 17 van de Premier League, met 0-0 gelijkgespeeld. De koploper loopt daarmee 1 punt uit op de huidige nummer 2 Manchester City, dat eerder op zaterdag verloor van Manchester United. Aston Villa, dat net als City een achterstand van 7 punten heeft op Arsenal, komt zondag nog in actie.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim vindt dat Ajax onnodig punten heeft verspeeld tegen Go Ahead Eagles (2-2). "We hadden bij rust met 3-0 of 4-0 moeten voorstaan", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.
3 uur geleden