Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester City wint na ruim twee maanden weer een uitwedstrijd

Manchester City wint na ruim twee maanden weer een uitwedstrijd

LEICESTER (ANP) - Manchester City heeft voor het eerst in ruim twee maanden weer een uitwedstrijd gewonnen. De Engelse topclub was te sterk voor Leicester City van trainer Ruud van Nistelrooij: 0-2. Leicester City heeft de laatste vier competitieduels verloren en blijft op de achttiende plaats staan.

Savinho zette Manchester City halverwege de eerste helft op voorsprong. Leicester-doelman Jakub Stolarczyk verwerkte een afstandsschot van Phil Foden niet goed, waarna Savinho uit de rebound kon profiteren. Het betekende pas het eerste Premier League-doelpunt van de Braziliaan, die vorig seizoen nog voor Girona uitkwam.

Een kwartier voor tijd gaf Savinho de assist bij de tweede treffer door de bal vanaf links op het hoofd te leggen van Erling Haaland (0-2). Haaland maakte in zijn laatste acht competitieduels twee doelpunten.

Oranje-international Nathan Aké had een basisplaats bij Manchester City en werd in de 70e minuut gewisseld. Manchester City staat voorlopig vijfde.

"Opluchting, dat is het woord om uit te drukken hoe we ons allemaal voelen", aldus Pep Guardiola na zijn vijfhonderdste duel als trainer van Manchester City. "We hadden het nodig. Allemaal. Het was niet de perfecte wedstrijd, maar hopelijk zorgen overwinningen ervoor dat we een beter gevoel krijgen en weer beter gaan voetballen. In de positie waar wij ons nu bevinden, zijn resultaten het belangrijkste."

Meer uit Voetbal

Nieuwe directeur Eenhoorn wil eerst alles van Feyenoord weten

ROTTERDAM (ANP) - Robert Eenhoorn wil op korte termijn zoveel mogelijk te weten komen over Feyenoord. "Ik wil veel analyseren en mensen leren kennen", zei de nieuwe algemeen directeur tijdens zijn presentatie in De Kuip. "Ik weet vanaf de buitenkant wat voor dossiers er spelen, maar daar wil je alle ins en outs van weten. Uiteindelijk wil ik de club laten groeien om tot prestaties te komen. Er ligt al een heel goede basis. We gaan proberen vanuit die basis zaken te verbeteren."

9 minuten geleden
Middenvelder Belić definitief van AZ naar Maccabi Tel Aviv

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft de definitieve overgang van middenvelder Kristijan Belić naar Maccabi Tel Aviv bevestigd. De 25-jarige Serviër speelde het afgelopen seizoen al op huurbasis voor de Israëlische club.

34 minuten geleden
Directeuren Feyenoord beslissen later over toekomst Van Persie

ROTTERDAM (ANP) - Het staat nog niet vast dat Robin van Persie ook komend seizoen hoofdtrainer van Feyenoord is. Dat vertelden de nieuwe directeuren Robert Eenhoorn en Dévy Rigaux tijdens hun presentatie in De Kuip.

1 uur geleden
Recordhouder Milner beëindigt voetbalcarrière na 24 seizoenen

BRIGHTON (ANP/RTR) - De Engelse voetballer James Milner heeft na 24 seizoenen zijn carrière beëindigd. De 40-jarige oud-international is recordhouder met 658 wedstrijden in de Premier League. Hij speelde zijn laatste twee seizoenen in dienst van Brighton & Hove Albion.

3 uur geleden
Doelman Ochoa gaat op voor zesde WK voetbal met Mexico

MEXICO-STAD (ANP/DPA) - Keeper Guillermo Ochoa van Mexico gaat op voor zijn zesde WK voetbal. De 40-jarige doelman is door bondscoach Javier Aguirre opgenomen in de selectie voor het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. AZ-verdediger Mateo Chávez is de enige speler in de selectie die in Nederland speelt.

3 uur geleden
Ontslagen Slot neemt in open brief afscheid van Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot heeft in een open brief afscheid genomen van Liverpool. De Nederlandse trainer, die zaterdag na twee jaar werd ontslagen, keek terug op zijn periode bij de Engelse club en bedankte de supporters, spelers, staf, clublegendes en clubleiding.

6 uur geleden
Duitse voetballers nemen in oefenduel na rust afstand van Finland

MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.

16 uur geleden