Manchester City wint na ruim twee maanden weer een uitwedstrijd
LEICESTER (ANP) - Manchester City heeft voor het eerst in ruim twee maanden weer een uitwedstrijd gewonnen. De Engelse topclub was te sterk voor Leicester City van trainer Ruud van Nistelrooij: 0-2. Leicester City heeft de laatste vier competitieduels verloren en blijft op de achttiende plaats staan.
Savinho zette Manchester City halverwege de eerste helft op voorsprong. Leicester-doelman Jakub Stolarczyk verwerkte een afstandsschot van Phil Foden niet goed, waarna Savinho uit de rebound kon profiteren. Het betekende pas het eerste Premier League-doelpunt van de Braziliaan, die vorig seizoen nog voor Girona uitkwam.
Een kwartier voor tijd gaf Savinho de assist bij de tweede treffer door de bal vanaf links op het hoofd te leggen van Erling Haaland (0-2). Haaland maakte in zijn laatste acht competitieduels twee doelpunten.
Oranje-international Nathan Aké had een basisplaats bij Manchester City en werd in de 70e minuut gewisseld. Manchester City staat voorlopig vijfde.
"Opluchting, dat is het woord om uit te drukken hoe we ons allemaal voelen", aldus Pep Guardiola na zijn vijfhonderdste duel als trainer van Manchester City. "We hadden het nodig. Allemaal. Het was niet de perfecte wedstrijd, maar hopelijk zorgen overwinningen ervoor dat we een beter gevoel krijgen en weer beter gaan voetballen. In de positie waar wij ons nu bevinden, zijn resultaten het belangrijkste."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft woensdagavond in de thuiswedstrijd tegen Olympiakos volgens databureaus een wonder nodig voor een plek in de tussenronde van de Champions League. Trainer Fred Grim heeft ook gelezen dat het voor 92 procent zeker is dat zijn ploeg de laatste Europese wedstrijd van dit seizoen speelt. "Ik denk dat we er alles aan moeten doen om onze wedstrijd te winnen", zei hij op een persconferentie. "Daarna zien we het wel."
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz verwacht dat Bayern München woensdag met de sterkst mogelijke ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "Een topploeg verliest niet twee keer achter elkaar", zei hij op een persconferentie in Eindhoven. "En zij zijn ook niet van de cadeautjes. Ze willen altijd winnen. Daar houd ik wel van."
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Paul Wanner heeft nog niet besloten dat hij met Oostenrijk naar het WK wil. "Daar heb ik nog geen beslissing over genomen", zei hij op een persconferentie, een dag voor het thuisduel van PSV met zijn oude club Bayern München in de Champions League. "Ik focus me nu alleen op PSV."
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis staat weer op het trainingsveld bij Ajax. Hij liet zich dinsdag zien tijdens de laatste oefensessie voor het thuisduel van woensdag met het Griekse Olympiakos in de Champions League.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine zijn woensdag mogelijk inzetbaar tijdens de thuiswedstrijd van PSV tegen Bayern München in de Champions League. "Ik hoop dat ze zo kunnen trainen", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Dan gaan we na de training even met elkaar zitten en nemen we een beslissing."
7 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.
1 dag geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.
1 dag geleden