Manchester City wint na achterstand van FC Porto: 3-1
MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft met een zege van 3-1 op FC Porto de leiding genomen in poule C in de Champions League. De Engelse ploeg vocht zich terug na een achterstand.
Binnen het kwartier verzorgde Luis Diaz de openingstreffer namens de Portugezen. Lang kon Porto niet genieten van die voorsprong want een overtreding van verdediger Pepe leidde enkele minuten later tot een penalty, die Sergio Agüero benutte. In de tweede helft besliste de ploeg van trainer Pep Guardiola de wedstrijd met twee treffers. İlkay Gündoğan schoot uit een vrije trap fraai raak en invaller Ferran Torres maakte de laatste goal van het duel.
Het andere duel in poule C tussen Olympiakos Piraeus en Olympique Marseille werd met 1-0 gewonnen door de Grieken. Invaller Ahmed Hassan maakte namens de thuisploeg het verschil in blessuretijd. Vlak na rust dacht Giorgios Masouras zijn ploeg al aan de voorsprong te hebben geholpen, maar zijn goal werd na tussenkomst van de VAR afgekeurd wegens buitenspel.
Meer uit Voetbal
BOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.
18 minuten geledenLYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.
21 minuten geledenLAUSANNE (ANP/Belga) - Supportersorganisatie Football Supporters Europe (FSE) klaagt over 'buitensporige' ticketprijzen voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. FSE roept de FIFA op om onmiddellijk de ticketverkoop te stoppen, in overleg te treden met alle betrokken partijen en de prijsstructuur opnieuw te bekijken.
2 uur geledenPRISTINA (ANP) - AZ heeft in de Conference League tegen FC Drita de derde overwinning geboekt. In Pristina in Kosovo wonnen de Alkmaarders met 3-0. De ploeg van trainer Maarten Martens is met 9 punten na vijf wedstrijden dicht bij een vervolg in de Europese clubcompetitie.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook in de zesde speelronde in de Europa League niet kunnen winnen. Het elftal van trainer Ron Jans verloor thuis in de Galgenwaard met 1-2 van Nottingham Forest, de nummer 17 uit de Premier League.
2 uur geledenRABAT (ANP) - PSV'ers Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine en Feyenoorder Oussama Targhalline zijn door bondscoach Walid Regragui geselecteerd voor het nationale elftal van Marokko voor de Afrika Cup. Dat betekent dat PSV en Feyenoord de spelers van half december tot en met mogelijk 18 januari missen.
7 uur geledenMADRID (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft begrip voor de supporters die Real Madrid uitfloten na de nederlaag tegen Manchester City in de Champions League (1-2). "Dat kan gebeuren als je in eigen huis verliest", zei hij op een persconferentie na het duel. "Er waren ook momenten dat ze ons wel steunden."
15 uur geleden