Manchester City wint na achterstand van FC Porto: 3-1
MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft met een zege van 3-1 op FC Porto de leiding genomen in poule C in de Champions League. De Engelse ploeg vocht zich terug na een achterstand.
Binnen het kwartier verzorgde Luis Diaz de openingstreffer namens de Portugezen. Lang kon Porto niet genieten van die voorsprong want een overtreding van verdediger Pepe leidde enkele minuten later tot een penalty, die Sergio Agüero benutte. In de tweede helft besliste de ploeg van trainer Pep Guardiola de wedstrijd met twee treffers. İlkay Gündoğan schoot uit een vrije trap fraai raak en invaller Ferran Torres maakte de laatste goal van het duel.
Het andere duel in poule C tussen Olympiakos Piraeus en Olympique Marseille werd met 1-0 gewonnen door de Grieken. Invaller Ahmed Hassan maakte namens de thuisploeg het verschil in blessuretijd. Vlak na rust dacht Giorgios Masouras zijn ploeg al aan de voorsprong te hebben geholpen, maar zijn goal werd na tussenkomst van de VAR afgekeurd wegens buitenspel.
Meer uit Voetbal
LE HAVRE (ANP) - PSG heeft de koppositie in de Franse Ligue 1 verstevigd door Le Havre met 1-0 te verslaan. De ploeg uit Parijs heeft nu 4 punten voorsprong op nummer 2 Lens, dat vrijdag met 1-1 gelijkspeelde tegen Strasbourg.
10 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft zich in het thuisduel met Genoa (2-0) hersteld van de verrassende uitschakeling in de Champions League. De verliezend finalist van vorig seizoen verloor dinsdag in de tussenronde op eigen veld met 2-1 van het Noorse Bodø/Glimt, na ook het uitduel al te hebben verloren (3-1). Tegen Genoa boekte de Italiaanse koploper juist de achtste achtereenvolgende overwinning in de competitie.
10 uur geledenLEEDS (ANP) - Manchester City heeft het uitduel met Leeds United met 1-0 gewonnen. City verkleinde daardoor het gat met koploper Arsenal tot 2 punten. De Londenaren komen zondag nog in actie tegen Chelsea.
12 uur geledenALMELO (ANP) - PSV heeft het uitduel met hekkensluiter Heracles Almelo zonder veel moeite gewonnen: 1-3. Zo vergrootte de koploper uit Eindhoven de degradatiezorgen van de ploeg van trainer Ernest Faber, die in de elf competitieduels sinds zijn aanstelling alleen van Fortuna Sittard won. De achterstand op FC Volendam, dat de veilige vijftiende plek inneemt, is 7 punten.
12 uur geledenBARCELONA (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft dankzij een hattrick van Lamine Yamal op eigen veld met 4-1 gewonnen van Villarreal.
15 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft het thuisduel met West Ham United zonder grote problemen gewonnen: 5-2. De ploeg van trainer Arne Slot boekte, mede dankzij treffers van Virgil van Dijk en Cody Gakpo, de vierde overwinning op rij. Bij rust stond het al 3-0 op Anfield.
15 uur geledenHENSOL (ANP/DPA) - De videoscheidsrechter krijgt in het voetbal veel meer mogelijkheden om in te grijpen. Zo gaat de VAR ook beoordelen of hoekschoppen en tweede gele kaarten terecht zijn gegeven. Dat heeft de internationale spelregelorganisatie IFAB besloten tijdens de jaarlijkse vergadering in Wales. Het controleren van gegeven hoekschoppen mag niet tot vertraging van het spel leiden.
18 uur geleden