Manchester City wint na achterstand van FC Porto: 3-1
MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft met een zege van 3-1 op FC Porto de leiding genomen in poule C in de Champions League. De Engelse ploeg vocht zich terug na een achterstand.
Binnen het kwartier verzorgde Luis Diaz de openingstreffer namens de Portugezen. Lang kon Porto niet genieten van die voorsprong want een overtreding van verdediger Pepe leidde enkele minuten later tot een penalty, die Sergio Agüero benutte. In de tweede helft besliste de ploeg van trainer Pep Guardiola de wedstrijd met twee treffers. İlkay Gündoğan schoot uit een vrije trap fraai raak en invaller Ferran Torres maakte de laatste goal van het duel.
Het andere duel in poule C tussen Olympiakos Piraeus en Olympique Marseille werd met 1-0 gewonnen door de Grieken. Invaller Ahmed Hassan maakte namens de thuisploeg het verschil in blessuretijd. Vlak na rust dacht Giorgios Masouras zijn ploeg al aan de voorsprong te hebben geholpen, maar zijn goal werd na tussenkomst van de VAR afgekeurd wegens buitenspel.
Meer uit Voetbal
TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.
1 uur geledenRIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.
2 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay (40) stopt na dit seizoen als assistent-trainer bij PSV. Hij trad begin dit jaar aan als vervanger van André Ooijer, maar kiest ervoor om vanaf komende zomer "een ander pad te gaan bewandelen", meldt landskampioen PSV.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de KNVB-beker gewonnen. De ploeg uit Enschede was in de finale, na een eindstand van 2-2, na strafschoppen te sterk voor landskampioen PSV (4-3).
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de achtste keer de FA Cup veroverd. De formatie van Pep Guardiola was in de finale op Wembley met 1-0 te sterk voor Chelsea. Nathan Aké en Tijjani Reijnders bleven op de bank bij Manchester City, Jorrel Hato speelde de hele wedstrijd namens Chelsea.
6 uur geledenHAMBURG (ANP) - FC Heidenheim en Sankt Pauli zijn gedegradeerd uit de Bundesliga. De twee ploegen eindigden na nederlagen op de laatste speeldag op respectievelijk de zeventiende en achttiende plaats. VfL Wolfsburg, dat in Hamburg met 3-1 te sterk was voor Sankt Pauli, werd zestiende en speelt play-offs om promotie en degradatie.
6 uur geleden