
Manchester City wint met 1-0 van Arsenal in kansarm duel
MANCHESTER (ANP) - Na twee Premier League-wedstrijden zonder winst heeft Manchester City weer een overwinning geboekt. Arsenal werd met minimale cijfers verslagen: 1-0.
De ploeg van trainer Pep Guardiola, met de Nederlander Nathan Aké in de basisopstelling, maakte het verschil in de 23e minuut. Raheem Sterling schoot de rebound van een schot van ploeggenoot Phil Foden binnen.
Een kwartier later kreeg Bukayo Saka een grote kans op de gelijkmaker, in het verder kansarme duel. Manchester City-doelman Ederson bracht redding op diens inzet. In de laatste tien minuten maakte de van Atlético Madrid overgekomen Ghanees Thomas Partey zijn debuut bij Arsenal.
Manchester City klimt naar de tiende plaats in de Engelse competitie en heeft nu zeven punten uit vier duels. Arsenal heeft twee punten meer en staat vijfde.
Meer uit Voetbal
TRNAVA (ANP) - Het duel tussen de voetballers van Jong Spanje en Jong Italië op het EK onder 21 in Slowakije heeft geen winnaar opgeleverd. Het duel eindigde in 1-1. De Spanjaarden zijn daardoor groepswinnaar geworden en Italië is als tweede geëindigd. Beide ploegen waren na twee zeges al zeker van de kwartfinales.
4 uur geledenBRATISLAVA (ANP) - Urby Emanuelson heeft bevestigd dat hij met Ajax in gesprek is over een functie in de technische staf van het eerste elftal van Ajax. "Het is nog niet zeker hoor, maar we oriënteren ons over hoe of wat voor komend seizoen", zei hij bij Ziggo Sport. "Maar ik sta er wel voor open."
7 uur geledenZEIST (ANP) - Fortuna Sittard en Go Ahead Eagles openen op vrijdag 8 augustus het nieuwe seizoen van de Eredivisie. PSV en Feyenoord spelen een dag later thuisduels met Sparta Rotterdam en NAC Breda. Ajax ontvangt op 10 augustus Telstar in de Johan Cruijff ArenA.
9 uur geledenARNHEM (ANP) - Een groep regionale ondernemers wil alle aandelen van Vitesse overnemen. Volgens de club uit Arnhem zijn de gesprekken in volle gang en moet de licentiecommissie van de KNVB nu bepalen of dat voldoende is om de proflicentie te behouden.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een akkoord bereikt over een nieuw contract met verdedigster Sherida Spitse. De 35-jarige recordinternational tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027.
17 uur geledenMIAMI (ANP) - Het Argentijnse Boca Juniors en Benfica uit Portugal hebben elkaar in evenwicht gehouden tijdens hun eerste duel op het WK voor clubs in de Verenigde Staten: 2-2. Oud-Feyenoorder Orkun Kökçü was belangrijk bij Benfica met de assist voor de 2-2. Drie spelers kregen een rode kaart bij het duel in Miami.
17 uur geledenATLANTA (ANP) - Chelsea is goed begonnen aan het WK voor clubs. De club uit Londen was te sterk voor Los Angeles FC in Atlanta (2-0).
1 dag geleden