Manchester City wint en ManUnited verliest in Premier League
MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft zich in de aanloop naar de derde speelronde in de Champions League niet laten verrassen in de Engelse competitie. De titelverdediger won op eigen veld met 2-0 van het laag geklasseerde Burnley. Bernardo Silva en Kevin De Bruyne kwamen voor de thuisclub tot scoren. Verdediger Nathan Aké speelde bij City de hele wedstrijd. Landgenoot Erik Pieters was bij Burnley ook de volle 90 minuten van de partij.
Stadgenoot Manchester United, met sterspeler Cristiano Ronaldo de hele wedstrijd in actie, verging het slechter. De ploeg van coach Ole Gunnar Solskjaer ging met 4-2 onderuit bij Leicester City. Voor de bezoekers kwamen Mason Greenwood (0-1) en Marcus Rashford (2-2) tot scoren. De treffers van de thuisploeg kwamen op naam van Youri Tielemans, Caglar Söyüncü, Jamie Vardy en Patson Daka. Donny van de Beek bleef bij ManUnited op de bank.
Liverpool won eerder op de dag met 5-0 bij Watford, mede dankzij drie treffers van Roberto Firmino. Op de ranglijst leidt de ploeg van coach Jürgen Klopp met 18 punten, gevolgd door Manchester City met 17. Chelsea komt met een zege zaterdagavond bij Brentford weer aan kop met 19 punten.
Manchester City speelt dinsdag in de Champions League uit tegen Club Brugge. ManUnited ontvangt woensdag Atalanta. Liverpool treedt dinsdag bij Atlético Madrid aan.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - De eerste wedstrijd tussen Atlético Madrid en Arsenal in de halve finale van de Champions League is in een gelijkspel geëindigd: 1-1. De Nederlandse arbitrage vertolkte een hoofdrol. Danny Makkelie en videoscheidsrechter Dennis Higler moesten beslissen over drie potentiële strafschoppen. Beide doelpunten vielen uit een strafschop. Viktor Gyökeres zette Arsenal op voorsprong, Julián Alvarez maakte namens Atlético gelijk.
3 uur geledenVANCOUVER (ANP/RTR) - De Iraanse delegatie zal donderdag niet deelnemen aan het congres van wereldvoetbalbond FIFA in Vancouver. Dat meldt persbureau Reuters op basis van het Iraanse medium Tasnim News Agency. De afmelding zou te maken hebben met "ongepast gedrag van douaniers" op de luchthaven van Toronto. Volgens Tasnim zijn de drie vertegenwoordigers van de Iraanse voetbalbond op de eerste beschikbare vlucht teruggegaan richting Iran.
6 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Duizenden fans huldigen woensdag de selectie van ADO Den Haag op een parkeerterrein voor het stadion van de kampioen van de eerste divisie. De spelers van de selectie van coach Robin Peter worden één voor één op een podium toegezongen door een groengele massa. De fans dansen in de zon op muziek van Haagse artiesten, zwaaien met vlaggen en er worden rookbommen afgestoken.
11 uur geledenVANCOUVER (ANP/RTR) - Het Afghaanse vrouwenvoetbalteam mag na een regelwijziging van de FIFA ook zonder toestemming van de Taliban deelnemen aan officiële wedstrijden. Daartoe heeft de wereldvoetbalbond besloten tijdens een vergadering in Vancouver. Volgens de regels van de FIFA had de Afghaanse ploeg hier eigenlijk goedkeuring voor nodig van de nationale voetbalbond, die wordt bestuurd door de Taliban.
15 uur geledenVANCOUVER (ANP/RTR/DPA) - Landen krijgen meer geld voor hun deelname aan het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Wereldvoetbalbond FIFA heeft de premies met 15 procent verhoogd. Deelnemende landen, waaronder in ieder geval Duitsland, maakten zich zorgen over de hoge kosten van verblijf in met name de Verenigde Staten.
16 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard-speler Ivo Pinto is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen sc Heerenveen. De Limburgse club heeft een schikkingsvoorstel van de KNVB van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, geaccepteerd.
16 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain mag hopen op een nieuwe Champions League-finale. De titelhouder versloeg dinsdag voor eigen publiek de Duitse kampioen Bayern München in een kwalitatief hoogstaande en vermakelijke wedstrijd met 5-4. Volgende week woensdag is de tweede ontmoeting in München.
1 dag geleden