Manchester City wint en ManUnited verliest in Premier League
MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft zich in de aanloop naar de derde speelronde in de Champions League niet laten verrassen in de Engelse competitie. De titelverdediger won op eigen veld met 2-0 van het laag geklasseerde Burnley. Bernardo Silva en Kevin De Bruyne kwamen voor de thuisclub tot scoren. Verdediger Nathan Aké speelde bij City de hele wedstrijd. Landgenoot Erik Pieters was bij Burnley ook de volle 90 minuten van de partij.
Stadgenoot Manchester United, met sterspeler Cristiano Ronaldo de hele wedstrijd in actie, verging het slechter. De ploeg van coach Ole Gunnar Solskjaer ging met 4-2 onderuit bij Leicester City. Voor de bezoekers kwamen Mason Greenwood (0-1) en Marcus Rashford (2-2) tot scoren. De treffers van de thuisploeg kwamen op naam van Youri Tielemans, Caglar Söyüncü, Jamie Vardy en Patson Daka. Donny van de Beek bleef bij ManUnited op de bank.
Liverpool won eerder op de dag met 5-0 bij Watford, mede dankzij drie treffers van Roberto Firmino. Op de ranglijst leidt de ploeg van coach Jürgen Klopp met 18 punten, gevolgd door Manchester City met 17. Chelsea komt met een zege zaterdagavond bij Brentford weer aan kop met 19 punten.
Manchester City speelt dinsdag in de Champions League uit tegen Club Brugge. ManUnited ontvangt woensdag Atalanta. Liverpool treedt dinsdag bij Atlético Madrid aan.
Meer uit Voetbal
ZENICA (ANP/BELGA) - De Italiaanse bondscoach Gennaro Gattuso is "helemaal leeg" nadat zijn land voor de derde keer op rij het WK voetbal is misgelopen. "Dit doet pijn. Mijn spelers hebben er alles aan gedaan. We hadden deze kwalificatie zo hard nodig. Voor onszelf, onze families, het Italiaanse voetbal en het hele land", zei de oud-international na de nederlaag via strafschoppen tegen Bosnië en Herzegovina. De stand na de reguliere speeltijd en verlenging was 1-1.
46 minuten geledenMONTERREY (ANP) - Irak heeft zich met een 2-1-zege op Bolivia als 48e en laatste land geplaatst voor het WK voetbal van komende zomer. Het duel in het Mexicaanse Monterrey was de laatste play-off voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
1 uur geledenGUADALAJARA (ANP) - De Democratische Republiek Congo heeft zich voor de tweede keer in de geschiedenis geplaatst voor het WK voetbal. Het nationale elftal van het land won in het Mexicaanse Guadalajara de finale van de intercontinentale play-offs na verlenging met 1-0 van Jamaica.
5 uur geledenPRISHTINA (ANP) - Turkije heeft zich voor het eerst sinds 2002 weer geplaatst voor het WK voetbal. In de finale van de play-offs waren de Turken met 1-0 te sterk voor thuisploeg Kosovo.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal is er in een oefenwedstrijd niet in geslaagd te winnen van Ecuador. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal in het Philips Stadion met 1-1 gelijkspelen. Nederland speelde een groot deel van de wedstrijd met een man minder na een rode kaart voor Denzel Dumfries.
9 uur geledenSOLNA (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer zijn tweede wedstrijd op het WK voetbal tegen Zweden. De ploeg van bondscoach Graham Potter verzekerde zich in Solna van een ticket voor de eindronde door met 3-2 te winnen van Polen in de finale van de play-offs.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal moet een groot deel van de oefenwedstrijd tegen Ecuador met een man minder spelen. Rechtervleugelverdediger Denzel Dumfries kreeg in de twaalfde minuut een rode kaart toen hij de doorgebroken Gonzalo Plata naar beneden trok.
11 uur geleden