Manchester City wint en ManUnited verliest in Premier League
MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft zich in de aanloop naar de derde speelronde in de Champions League niet laten verrassen in de Engelse competitie. De titelverdediger won op eigen veld met 2-0 van het laag geklasseerde Burnley. Bernardo Silva en Kevin De Bruyne kwamen voor de thuisclub tot scoren. Verdediger Nathan Aké speelde bij City de hele wedstrijd. Landgenoot Erik Pieters was bij Burnley ook de volle 90 minuten van de partij.
Stadgenoot Manchester United, met sterspeler Cristiano Ronaldo de hele wedstrijd in actie, verging het slechter. De ploeg van coach Ole Gunnar Solskjaer ging met 4-2 onderuit bij Leicester City. Voor de bezoekers kwamen Mason Greenwood (0-1) en Marcus Rashford (2-2) tot scoren. De treffers van de thuisploeg kwamen op naam van Youri Tielemans, Caglar Söyüncü, Jamie Vardy en Patson Daka. Donny van de Beek bleef bij ManUnited op de bank.
Liverpool won eerder op de dag met 5-0 bij Watford, mede dankzij drie treffers van Roberto Firmino. Op de ranglijst leidt de ploeg van coach Jürgen Klopp met 18 punten, gevolgd door Manchester City met 17. Chelsea komt met een zege zaterdagavond bij Brentford weer aan kop met 19 punten.
Manchester City speelt dinsdag in de Champions League uit tegen Club Brugge. ManUnited ontvangt woensdag Atalanta. Liverpool treedt dinsdag bij Atlético Madrid aan.
Meer uit Voetbal
ISTANBUL (ANP) - Secretaris-generaal Mattias Grafström van de FIFA is "erg blij" met de gesprekken die hij zaterdag met de voetbalbond van Iran heeft gevoerd in aanloop naar het WK voetbal. "We hebben een uitstekende en constructieve bijeenkomst gehad", vertelde Grafström.
2 uur geledenANTWERPEN (ANP) - De Belgische voetbalclub Royal Antwerp FC heeft trainer Joseph Oosting ontslagen. De 54-jarige Nederlander was sinds november werkzaam in Antwerpen.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea heeft de komst van trainer Xabi Alonso bevestigd. De Spaanse coach tekende een contract voor vier jaar bij de club uit Londen. Hij begint op 1 juli aan zijn nieuwe baan.
3 uur geledenMADRID (ANP) - De Spanjaard Xabi Alonso lijkt de nieuwe trainer van Chelsea te worden. De voormalige coach van Real Madrid, waar hij in januari vertrok, ging op X zelf kort op de eventuele overgang in.
4 uur geledenTEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.
14 uur geledenRIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.
15 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.
15 uur geleden