Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester City wint eenvoudig bij hekkensluiter Southampton

Manchester City wint eenvoudig bij hekkensluiter Southampton

SOUTHAMPTON (ANP) - Manchester City heeft de uitwedstrijd tegen hekkensluiter Southampton overtuigend gewonnen. Het werd 1-4 in het St. Mary's Stadium, waar Erling Haaland twee keer tot scoren kwam. De Noor bracht zijn doelpuntentotaal in de Premier League al op dertig.

Haaland opende vlak voor rust de score met een kopbal, na een afgemeten voorzet van Kevin De Bruyne. Halverwege de tweede helft bracht hij de stand met een fraaie omhaal op 0-2. Toen was Jack Grealish de aangever. Grealish had 10 minuten eerder de 0-2 voor zijn rekening genomen, door in tweede instantie raak te schieten.

Sekou Mara deed nog iets terug namens Southampton, maar een kwartier voor tijd bepaalde Julián Álvarez uit een penalty de eindstand. Álvarez was enkele minuten daarvoor in de ploeg gekomen voor Haaland, die terugkeerde na een liesblessure.

Van Nistelrooij

Haaland (22) maakte al zijn 44e doelpunt in 38 wedstrijden in alle competities voor City. Daarmee evenaarde hij het record van Ruud van Nistelrooij (2002-2003 namens Manchester United) en Mohammed Salah (2017-2018 namens Liverpool).

City verkleinde het gat met koploper Arsenal tot 5 punten. Beide clubs hebben 29 duels gespeeld en hebben nog negen wedstrijden op het programma staan.

Dinsdag komt City in actie in de kwartfinales van de Champions League. De ploeg van trainer Pep Guardiola ontvangt dan Bayern München.

Meer uit Voetbal

International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

3 uur geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

3 uur geleden
PEC-aanvoerder Thomas opgenomen in WK-selectie Nieuw-Zeeland

WELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.

4 uur geleden
Messi komt met twee doelpunten en assist in vorm voor WK

CINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.

5 uur geleden
Schreuder na vijf maanden ontslagen bij Saudische club Al-Diriyah

DIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.

6 uur geleden
Deportivo Alavés wint van kampioen FC Barcelona

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.

15 uur geleden
Internazionale wint na titel in Serie A ook Coppa Italia

ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.

16 uur geleden