Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester City wil voor tweede keer naar halve finales CL

Manchester City wil voor tweede keer naar halve finales CL

LISSABON (ANP) - Manchester City hoopt zich zaterdag voor de tweede keer in de historie te plaatsen voor de halve finales van de Champions League. Het elftal van trainer Pep Guardiola neemt het in de kwartfinales in Lissabon op tegen Olympique Lyon, de club van Oranje-international Memphis Depay. De eerste keer dat Manchester City de halve finales bereikte was in 2016. De uiteindelijke winnaar Real Madrid was toen te sterk.

Vorig seizoen troffen City en Lyon elkaar ook in de Champions League. Lyon won in de groepsfase in Engeland en speelde in eigen stadion gelijk. De Franse club houdt zich nu vast aan die resultaten. Lyon haalde ook vertrouwen aan de verrassende uitschakeling in de vorige ronde van de Italiaanse kampioen Juventus.

De wedstrijd tussen Manchester City en Olympique Lyon is ook voor Ajax van belang. Als Lyon verliest, zijn de Amsterdammers komend seizoen zeker van een plek in de groepsfase van de Champions League.

De winnaar van City - Lyon neemt het woensdag in de halve finales op tegen Bayern München, dat vrijdag FC Barcelona uitschakelde. Een dag eerder nemen RB Leipzig en Paris Saint-Germain het in de andere halve finale tegen elkaar op.

Meer uit Voetbal

Manchester United blijft derde dankzij zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Manchester United heeft de uitwedstrijd tegen Chelsea gewonnen. In Londen werd het 1-0 voor de bezoekers van trainer Michael Carrick door een doelpunt van Matheus Cunha.

8 minuten geleden
Voetbalsters blijven koploper in kwalificatie na 1-1 in Frankrijk

AUXERRE (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben de uitwedstrijd tegen Frankrijk knap gelijkgespeeld: 1-1. Wieke Kaptein bezorgde de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Auxerre een punt door de enige kans van Oranje in de tweede helft te benutten. Daardoor houdt Nederland directe plaatsing voor het WK voetbal van volgend jaar in Brazilië in eigen hand.

17 minuten geleden
Tottenham geeft belangrijke zege uit handen in degradatiestrijd

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in de strijd tegen degradatie een overwinning uit handen gegeven in het thuisduel met Brighton & Hove Albion. Brighton-verdediger Jan Paul van Hecke gaf de assist op de late gelijkmaker van Georginio Rutter: 2-2. Tot dat moment leek Xavi Simons de Spurs aan een belangrijke overwinning te hebben geholpen.

1 uur geleden
Inter dichter bij titel door nederlaag Napoli tegen Lazio

NAPELS (ANP) - Internazionale is weer een stap dichter bij de titel in de Serie A. Concurrent en titelverdediger Napoli ging in het eigen Stadio Diego Armando Maradona met 2-0 onderuit tegen Lazio.

3 uur geleden
Bayern München officieus kampioen na nederlaag Dortmund

SINSHEIM (ANP) - Bayern München is zonder te spelen officieus kampioen van Duitsland geworden. De koploper zag nummer 2 Borussia Dortmund met 2-1 verliezen bij Hoffenheim. Bayern kan zondag thuis tegen VfB Stuttgart de titel vastleggen.

5 uur geleden
Inter nadert titel Serie A na zege op Cagliari: 3-0

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A verstevigd met een 3-0-overwinning op het laaggeklasseerde Cagliari. De ploeg van coach Cristian Chivu kwam door de zege een stap dichter bij de titel. De voorsprong op eerste achtervolger Napoli bedraagt 12 punten.

1 dag geleden
Iraanse voetbalsters danken 'veilige haven' Australië voor asiel

SYDNEY (ANP/RTR) - Twee Iraanse voetbalsters die asiel kregen in Australië hebben in een gezamenlijke verklaring hun dankbaarheid uitgesproken voor de hulp van het land. Ze noemen Australië een "veilige haven" en spreken de wens uit een nieuw leven op te bouwen. "We zijn topsporters en het blijft onze droom om onze sportcarrière hier in Australië voort te zetten", schreven Fatemeh Pasandideh en Atefeh Ramezanisadeh.

1 dag geleden