Manchester City uitgeschakeld in Engelse League Cup
SOUTHAMPTON (ANP) - Manchester City is uitgeschakeld in de kwartfinales van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De topformatie, bepaald niet spelend in de sterkste samenstelling, ging onderuit in de uitwedstrijd bij Southampton, 2-0.
Halverwege was het al 2-0 voor de thuisclub. De doelpunten werden gemaakt door Sekou Mara en Moussa Djenepo.
Coach Pep Guardiola greep vervolgens wel in en bracht bij City spelers als onder meer Kevin De Bruyne, Erling Haaland, Rodri en Nathan Aké alsnog in het veld. Het sorteerde onvoldoende effect.
Nottingham Forest
Ook Nottingham Forest bereikte de halve finale, door op eigen veld na strafschoppen Wolverhampton Wanderers te verslaan (4-3). Na de officiële speeltijd was het 1-1.
Manchester United en Newcastle United plaatsten zich eerder al voor de laatste vier.
Meer uit Voetbal
ALGIERS (ANP/RTR) - WK-ganger Algerije gaat op zoek naar een nieuwe bondscoach. Vladimir Petković vertrekt 'in onderling overleg', ondanks het nieuwe tweejarige contract dat de geboren Bosniër vlak voor het WK tekende. Op het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico strandde Algerije in de zestiende finales tegen Zwitserland (0-2).
35 minuten geledenLONDEN (ANP) - Real Madrid heeft aanvaller Gonzalo García verkocht aan het Engelse Fulham. De 22-jarige Spanjaard heeft een contract voor vijf jaar getekend, met een optie voor nog een extra jaar, meldt de club uit Londen.
11 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ verhuurt verdediger Alexandre Penetra (24) aan het gepromoveerde Çorum FK, dat komend seizoen uitkomt in de hoogste Turkse voetbalcompetitie. In de huurovereenkomst is ook een optie tot koop opgenomen, meldt de club uit Alkmaar.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - De Britse voetballer Jordan Henderson vervolgt zijn carrière bij Chelsea. De oud-Ajacied heeft in Londen een contract voor twee jaar getekend, meldt de club.
15 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De Amerikaanse voetbalbond heeft het contract van bondscoach Mauricio Pochettino verlengd tot en met het WK van 2030. Het contract van de 54-jarige Argentijn, die in 2024 werd aangesteld, liep na het afgelopen WK af.
17 uur geledenZÜRICH (ANP/DPA) - De UEFA zou FIFA-voorzitter Gianni Infantino met juridische stappen dreigen vanwege het inmiddels mislukte plan om een belang in de commerciële rechten van het WK te verkopen. Volgens onder meer de Britse krant The Telegraph heeft de UEFA de FIFA-voorzitter vrijdag in een brief opgeroepen om geen materiaal over het voorstel te vernietigen.
20 uur geledenCARDIFF (ANP/RTR/DPA) - De voetbalbond van Wales (FAW) heeft als eerste bond aangekondigd zijn steun in te trekken voor de herverkiezing van FIFA-voorzitter Gianni Infantino. De FAW besloot hiertoe vanwege het mislukte plan om een belang in de commerciële rechten van het WK te verkopen.
22 uur geleden