Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester City-trainer Guardiola: we zijn gewaarschuwd

Manchester City-trainer Guardiola: we zijn gewaarschuwd

LISSABON (ANP/DPA) - Manchester City is zaterdag in de vierde en laatste kwartfinale van de Champions League tegen Olympique Lyon de uitgesproken favoriet. Trainer Pep Guardiola is desalniettemin waakzaam. De Spanjaard verwees vrijdag naar de eerste twee kwartfinales, die in Lissabon allebei pas in de slotfase werden beslist.

Paris Saint-Germain kwam woensdag tegen Atalanta Bergamo op achterstand en sloeg in de absolute slotfase met twee treffers toe: 2-1. Ook de wedstrijd tussen RB Leipzig en Atlético Madrid werd donderdag pas tegen het einde beslist: 2-1. "De wedstrijd van morgen zal daarop geen uitzondering zijn", aldus Guardiola. "We moeten fouten voorkomen, die worden direct afgestraft. Op dit niveau is die druk er altijd. Elke wedstrijd is een finale."

Manchester City kan tegen Lyon niet beschikken over Sergio Agüero. De aanvaller is nog niet voldoende hersteld van een knieblessure. Agüero liet zich in juni opereren en hij verblijft nu nog in Barcelona om te herstellen. Gabriel Jesus zal de aanvalslinie van City weer leiden.

David Silva

David Silva is in Lissabon ook van de partij. De 34-jarige Spanjaard maakte een tijd terug al bekend City na dit seizoen te verlaten, maar vanwege het coronavirus is hij nog wat langer aan de club verbonden dan hij dacht. "Silva is er absoluut klaar voor", zei Guardiola. "De manier hoe hij traint, hoe hij zich opstelt. Het is erg jammer dat hij zijn laatste thuisduel, na tien jaar hier gevoetbald te hebben, voor lege tribunes moest spelen. Maar hij krijgt nog wel een grote afscheidswedstrijd in de toekomst."

City won de laatste jaren vier keer de Engelse titel, maar kwam in de Champions League nooit verder dan de halve finale. Als Manchester City de halve finale bereikt, neemt de club het op tegen FC Barcelona of Bayern München. Guardiola was bij beide topclubs trainer.

Meer uit Voetbal

International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

2 uur geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

2 uur geleden
PEC-aanvoerder Thomas opgenomen in WK-selectie Nieuw-Zeeland

WELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.

3 uur geleden
Messi komt met twee doelpunten en assist in vorm voor WK

CINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.

3 uur geleden
Schreuder na vijf maanden ontslagen bij Saudische club Al-Diriyah

DIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.

4 uur geleden
Deportivo Alavés wint van kampioen FC Barcelona

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.

14 uur geleden
Internazionale wint na titel in Serie A ook Coppa Italia

ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.

14 uur geleden