Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester City-trainer Guardiola test positief op coronavirus

Manchester City-trainer Guardiola test positief op coronavirus

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City heeft positief getest op het coronavirus. Daardoor mist de 50-jarige Spanjaard vrijdag de wedstrijd tegen Swindon Town in het toernooi om de FA Cup.

Ook zijn assistent Juanma Lillo testte positief en gaat in isolatie. De andere assistent Rodolfo Borrell zit nu als eindverantwoordelijke op de bank in de wedstrijd tegen Swindon Town, dat uitkomt op het vierde niveau in Engeland.

Bij City, de koploper van de Premier League, zitten nu 21 mensen vanwege coronabesmettingen in isolatie, waaronder zeven spelers.

Bij Liverpool testten hoofdtrainer Jürgen Klopp en zijn assistent Pepijn Lijnders de afgelopen dagen ook al positief op het coronavirus.

Meer uit Voetbal

Van der Vaart: Van Gaal ideale man om Ajax te redden

AMSTERDAM (ANP) - Rafael van der Vaart ziet Louis van Gaal als ideale man om Ajax uit een crisis te loodsen. De oud-voetballer sprak zondag met de voormalig bondscoach van Oranje. "Zijn hart huilt, zoals hij vanmiddag heeft gezegd", zei Van der Vaart bij het programma Studio voetbal van de NOS. "Maar zijn gezondheid laat het niet toe om een fulltime job te hebben. Dus in principe is dat een nee. Maar hij kan zeer zeker advies geven. Hij heeft verstand van voetbal. In mijn ogen is hij op dit moment de ideale man om Ajax te redden."

5 uur geleden
Atlético bezorgt Real Madrid eerste nederlaag in La Liga

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft rivaal Real Madrid in de stadsderby de eerste nederlaag van het seizoen bezorgd. De ploeg van coach Diego Simeone won in het eigen Metropolitana met 3-1. Álvaro Morata was met twee treffers de grote man bij de thuisploeg.

6 uur geleden
AS Roma blijft bij Torino steken op gelijkspel

TURIJN (ANP) - AS Roma is er niet in geslaagd de tweede overwinning in de Italiaanse competitie te boeken. Bij Torino kwam de ploeg van coach José Mourinho niet verder dan 1-1.

6 uur geleden
KNVB verwacht maandag duidelijkheid over vervolg Ajax - Feyenoord

ZEIST (ANP) - De KNVB verwacht maandag te kunnen melden wat er gebeurt met de zondag gestaakte wedstrijd tussen Ajax en Feyenoord. Dat meldt een woordvoerster van de voetbalbond.

6 uur geleden
Paris Saint-Germain wint overtuigend van Olympique Marseille

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de topper in de Franse competitie tegen Olympique Marseille overtuigend gewonnen. In het Parc des Princes werd het 4-0 voor de Parijzenaars van coach Luis Enrique.

6 uur geleden
Ajax beëindigt per direct samenwerking met directeur Mislintat

AMSTERDAM (ANP) - Ajax beëindigt per direct de samenwerking met directeur voetbalzaken Sven Mislintat. Het gebrek aan een breed draagvlak binnen de organisatie is de reden voor dit besluit, meldt de Amsterdamse voetbalclub.

6 uur geleden
PSG-aanvaller Mbappé valt geblesseerd uit in duel met Marseille

PARIJS (ANP) - Vedette Kylian Mbappé van Paris Saint-Germain is geblesseerd uitgevallen in de competitiewedstrijd tegen Olympique Marseille. De aanvaller werd in de 32e minuut gewisseld.

7 uur geleden