Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester City ten koste van Bournemouth halvefinalist in FA Cup

Manchester City ten koste van Bournemouth halvefinalist in FA Cup

BOURNEMOUTH (ANP) - Manchester City is nog steeds in de race om een prijs te pakken in Engeland. De ploeg van Pep Guardiola won zondag in de kwartfinales van de strijd om de FA Cup bij Bournemouth met 2-1. Wel raakte City Erling Haaland kwijt met een blessure.

Haaland onderscheidde zich zowel op een positieve als een negatieve manier. In de 13e minuut stopte doelman Kepa Arrizabalaga een door de Noor genomen strafschop. Haaland miste niet veel later nogmaals vrij voor Kepa, nu schoot hij over. In de 21e minuut zette Evanilson Bournemouth op voorsprong door een inzet van Justin Kluivert nog net een zetje te geven.

In de 49e minuut stond het weer gelijk. Haaland vond nu wel het doel op aangeven van invaller Nico O'Reilly. De Noor moest niet veel later met een enkelblessure naar de kant na een botsing met Lewis Cook. Zijn vervanger Omar Marmoush stond amper in het veld toen hij zijn ploeg op 2-1 zette.

City, kansloos in de competitie en al uitgeschakeld in de Champions League, neemt het in de halve finales op tegen Nottingham Forest. In de andere halve finale staan Crystal Palace en Aston Villa tegenover elkaar. Beide duels worden op Wembley gespeeld.

Meer uit Voetbal

Depay valt geblesseerd uit in aanloop naar interlands

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).

1 uur geleden
Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

11 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

11 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

12 uur geleden
Manchester City klopt Arsenal en wint League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.

14 uur geleden
PSV kan na verlies bij Telstar titel ook volgend duel niet pakken

VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.

15 uur geleden
Feyenoord en Ajax spelen gelijk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).

17 uur geleden