Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester City ruim langs Leeds, Haaland scoort twee keer

Manchester City ruim langs Leeds, Haaland scoort twee keer

LEEDS (ANP) - Manchester City is overtuigend begonnen aan de herstart van de Engelse voetbalcompetitie. De regerend landskampioen won de uitwedstrijd tegen Leeds United met 3-1.

De Noor Erling Haaland, die in tegenstelling tot veel van zijn ploeggenoten niet aan het WK meedeed, was direct weer op schot. De aanvaller maakte na rust de tweede en derde treffer voor Manchester City. Beide keren was Jack Grealish de aangever. Haaland staat dit seizoen in de Premier League alweer op twintig treffers.

Manchester City was in de blessuretijd van de eerste helft op voorsprong gekomen door Rodri. De Spanjaard scoorde vanuit de rebound.

De Nederlandse verdediger Pascal Struijk, die de definitieve WK-selectie van bondscoach Louis van Gaal niet haalde, verkleinde in de 73e minuut de achterstand voor Leeds door raak te koppen uit een hoekschop. Verder kwam de thuisclub niet.

Oranje-international Nathan Aké speelde de gehele wedstrijd mee bij Manchester City, dat naar de tweede plaats steeg en na vijftien duels 5 punten minder heeft dan koploper Arsenal.

Meer uit Voetbal

Verdediger Maguire niet met Engeland mee naar WK voetbal

LONDEN (ANP) - Verdediger Harry Maguire gaat niet met Engeland mee naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 66-voudig international is door bondscoach Thomas Tuchel buiten de selectie gelaten, meldt Maguire (33) zelf via Instagram. Tuchel presenteert vrijdag zijn selectie.

59 minuten geleden
Senegal met Mané en Koulibaly naar WK

DAKAR (ANP/AFP) - Senegal gaat met vedettes Sadio Mané en Kalidou Koulibaly naar het WK voetbal. Het is voor Senegal de derde deelname op rij aan het WK. Aanvoerder Koulibaly is nog herstellende van een dijbeenblessure.

2 uur geleden
Coach Wiegman ontvangt Vrouwen Eredivisie Oeuvre Award

ZEIST (ANP) - Sarina Wiegman krijgt de Vrouwen Eredivisie Oeuvre Award. De 56-jarige bondscoach van Engeland zal de onderscheiding voor persoonlijkheden die van grote waarde zijn geweest voor het Nederlandse voetbal komende maandag ontvangen tijdens de Eredivisie Awards.

4 uur geleden
El Karouani en Bounida in Marokkaanse voorselectie van 28 spelers

RABAT (ANP) - Souffian El Karouani van FC Utrecht en Rayane Bounida van Ajax maken deel uit van de Marokkaanse voorselectie voor het komende wereldkampioenschap voetbal. De spelersgroep bestaat uit 28 man. De WK-selectie mag uit maximaal 26 spelers bestaan.

4 uur geleden
PSV-doelman Kovar in Tsjechische WK-selectie

PRAAG (ANP) - PSV-doelman Matej Kovar maakt deel uit van de Tsjechische selectie voor het komende wereldkampioenschap. Lukas Hornicek (SC Braga) en Jindrich Stanek (Slavia Praag) zijn de andere twee keepers in de selectie, die nu nog uit 29 spelers bestaat. Daarvan moeten er nog drie voetballers afvallen.

5 uur geleden
Braziliaan Neymar loopt in aanloop naar WK lichte kuitblessure op

SÃO PAULO (ANP/RTR) - De Braziliaanse international Neymar heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een lichte kuitblessure opgelopen. Dat gebeurde bij zijn club Santos. Neymar is naar verwachting op tijd hersteld om zich volgende week bij het trainingskamp van de Brazilianen te voegen.

5 uur geleden
Doelman Neuer (40) keert terug bij Duitsland op WK voetbal

BERLIJN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keert inderdaad terug als keeper van het Duitse voetbalelftal. Bondscoach Julian Nagelsmann heeft de 40-jarige doelman opgenomen in zijn selectie van 26 spelers voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De krant Bild kondigde eerder zijn rentree al aan.

6 uur geleden