Manchester City presenteert recordomzet van 863 miljoen euro
MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft afgelopen seizoen een brutowinst van 89 miljoen euro gemaakt. De kampioen van Engeland draaide een recordomzet van bijna 863 miljoen euro, zo valt te lezen in het jaarverslag van de club.
City meldt dat het sinds 2014 winst maakt, uitgezonderd het seizoen 2019/2020 dat werd overschaduwd door de coronapandemie. De ploeg van trainer Pep Guardiola werd afgelopen seizoen voor de vierde keer op rij kampioen. City presteert de afgelopen maanden slecht, met slechts een zege in de laatste tien duels.
De financiële cijfers staan ook los van de 115 aanklachten die de Premier League tegen City heeft ingediend. De kampioen zou tussen 2009 en 2018 op grote schaal financiële regels hebben overtreden. City hoort waarschijnlijk begin volgend jaar welke gevolgen dat heeft.
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP/DPA) - Tatjana Hänni is benoemd tot algemeen directeur bij de Duitse voetbalclub RB Leipzig. Ze is de eerste vrouw bij een Bundesliga-club die een dergelijke positie vervult. Hänni is de opvolgster van Oliver Mintzlaff, die drie jaar geleden vertrok. Sindsdien was de positie vacant.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
14 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
14 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.
14 uur geleden