Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester City plichtmatig naar kwartfinales Champions League

Manchester City plichtmatig naar kwartfinales Champions League

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft, zoals vooraf door niemand betwijfeld, de kwartfinales van de Champions League bereikt. De landskampioen van Engeland had de uitwedstrijd tegen het Portugese Sporting al met 5-0 gewonnen en trainer Pep Guardiola kon het zich permitteren een aantal sterren rust te gunnen. Het duel dat uiteraard nooit spannend werd eindigde in 0-0.

City, het afgelopen jaar in de finale verslagen door Chelsea, miste de geblesseerde Portugese centrumverdediger Rúben Dias en de vleugelverdedigers Kyle Walker (geschorst) en João Cancelo, alsmede de Nederlandse verdediger Nathan Aké. Guardiola hield Kevin de Bruyne, Jack Grealish, Rodri en Riyad Mahrez op de bank, die laatste viel na rust in en stichtte meteen gevaar. Mahrez bediende Gabriel Jesus die scoorde maar, zo bleek uit de beelden van de VAR, buitenspel had gestaan. Voor rust was alleen Raheem Sterling dicht bij een doelpunt geweest. Het stiftje dat hij produceerde belandde in de handen van doelman Antonio Adán.

De 36-jarige Scott Carson kwam halverwege de tweede helft Ederson in het doel van Manchester City vervangen. Het was een presentje van Guardiola voor de trouwe reserve, die in 2005 als invaller bij Liverpool voor het laatst wat minuten had gekeept in de Champions League.

Meer uit Voetbal

Barcelona verliest van Real Sociedad

SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).

10 uur geleden
Echteld vervangt vertrokken hoofdtrainer Martens bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.

10 uur geleden
Senegal wint Afrika Cup na gemiste strafschop van Marokkaan Díaz

RABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.

10 uur geleden
Senegal stapt van veld in finale van Afrika Cup tegen Marokko

RABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.

11 uur geleden
Aanvaller Malen debuteert met doelpunt voor AS Roma

TURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).

13 uur geleden
Timber rekent op snel vertrek bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."

13 uur geleden
Van Persie: ik heb deze film al twintig keer afgedraaid

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."

14 uur geleden