Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester City plichtmatig naar kwartfinales Champions League

Manchester City plichtmatig naar kwartfinales Champions League

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft, zoals vooraf door niemand betwijfeld, de kwartfinales van de Champions League bereikt. De landskampioen van Engeland had de uitwedstrijd tegen het Portugese Sporting al met 5-0 gewonnen en trainer Pep Guardiola kon het zich permitteren een aantal sterren rust te gunnen. Het duel dat uiteraard nooit spannend werd eindigde in 0-0.

City, het afgelopen jaar in de finale verslagen door Chelsea, miste de geblesseerde Portugese centrumverdediger Rúben Dias en de vleugelverdedigers Kyle Walker (geschorst) en João Cancelo, alsmede de Nederlandse verdediger Nathan Aké. Guardiola hield Kevin de Bruyne, Jack Grealish, Rodri en Riyad Mahrez op de bank, die laatste viel na rust in en stichtte meteen gevaar. Mahrez bediende Gabriel Jesus die scoorde maar, zo bleek uit de beelden van de VAR, buitenspel had gestaan. Voor rust was alleen Raheem Sterling dicht bij een doelpunt geweest. Het stiftje dat hij produceerde belandde in de handen van doelman Antonio Adán.

De 36-jarige Scott Carson kwam halverwege de tweede helft Ederson in het doel van Manchester City vervangen. Het was een presentje van Guardiola voor de trouwe reserve, die in 2005 als invaller bij Liverpool voor het laatst wat minuten had gekeept in de Champions League.

Meer uit Voetbal

Verdediger Timber kopt Arsenal naar zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.

1 uur geleden
FC Utrecht kan dankzij zege op AZ weer juichen in Galgenwaard

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).

2 uur geleden
Feyenoord stelt Van Persie teleur: terecht verloren bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.

4 uur geleden
United wint van Palace en klimt naar derde plaats

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.

4 uur geleden
FC Groningen verliest tegen FC Volendam voor zesde keer op rij

VOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.

5 uur geleden
Feyenoord verliest bij Twente, maar blijft tweede in Eredivisie

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.

5 uur geleden
Grim vindt dat Ajax 'heel slecht speelde' bij PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Ajax heeft volgens Fred Grim "een heel slechte wedstrijd gespeeld". Dat zei de coach van de Amsterdammers na het 0-0-gelijkspel bij PEC Zwolle tegen ESPN. "Het was gewoon niet goed. Ook al was het moeilijk voetballen op dit veld. Het was zeker niet goed genoeg om te winnen", aldus Grim.

7 uur geleden