Manchester City pas laat langs Aston Villa
MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft woensdag gewonnen van Aston Villa en is meteen de nieuwe koploper van de Premier League. De formatie van trainer Pep Guardiola won met (2-0) van de opponent, die terug is in de Premier League na een forse uitbraak van het coronavirus. City staat nu gedeeld eerste met Leicester City, maar heeft een wedstrijd minder gespeeld.
Pas in de 79e minuut kwam Manchester City op voorsprong. De Portugees Bernardo Silva scoorde met een fraai schot. Daarvoor had de favoriet een serie van kansen gemist. In de 90e minuut scoorde Ilkay Gündogan uit een strafschop.
Voor Aston Villa was het de eerste competitiewedstrijd sinds 1 januari, toen het verloor van Manchester United. Daarna sloeg het coronavirus toe bij de club uit Birmingham, waardoor zelfs het trainingscomplex werd gesloten. Villa speelde met een veredelde jeugdploeg nog wel in de FA Cup tegen Liverpool, een duel dat werd verloren.
Oud-Ajacied Anwar El Ghazi viel na ruim een uur in bij Aston Villa. Nathan Aké ontbreekt al een paar weken bij Manchester City.
Manchester United speelt later woensdagavond tegen Fulham. United heeft slechts een punt achterstand op City en Leicester.
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de tweede plaats in de Bundesliga behouden. De ploeg herstelde zich van een nederlaag bij Hoffenheim, waarmee net voor de interlandperiode een einde was gekomen aan een reeks van acht duels zonder verlies. Leipzig won zondag de thuiswedstrijd tegen Werder Bremen met 2-0.
17 minuten geledenCREMONA (ANP) - AS Roma heeft dankzij een 3-1-zege bij Cremonese de koppositie ingenomen in de Italiaanse Serie A. De Romeinen kwamen op 27 punten uit twaalf duels en houden daarmee Napoli (25 punten) achter zich. Internazionale kan de leiding zondagavond weer overnemen als het wint van AC Milan in de Milanese derby.
28 minuten geledenGRONINGEN (ANP) - De competitiewedstrijd tussen FC Groningen en PEC Zwolle is na twaalf minuten gestaakt. Het veld in de Euroborg was volgens scheidsrechter Alex Bos te glad om op te spelen. Volgens hem was het te gevaarlijk voor de spelers.
34 minuten geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de finale van de Davis Cup tegen Spanje. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Pablo Carreño Busta, die op de 89e plaats staat: 6-3 6-4.
39 minuten geledenVELSEN (ANP) - Telstar staat na dertien speelronden op de laatste plaats in de Eredivisie. Het elftal van trainer Anthony Correia speelde zondag voor eigen publiek met 1-1 gelijk tegen FC Utrecht. Telstar heeft 10 punten en nam de laatste plaats over van Heracles Almelo. FC Utrecht staat vijfde met 20 punten.
44 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie opnieuw punten verspeeld. Na de nederlaag in de vorige speelronde tegen Go Ahead Eagles (2-1), ging het elftal van trainer Robin van Persie nu voor eigen publiek onderuit tegen NEC: 2-4.
45 minuten geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid overweegt de clubstructuur te veranderen zodat externe investeerders een belang van 5 procent kunnen kopen. Dat heeft voorzitter Florentino Pérez zondag gezegd. De leden van de club moeten nog wel met dat plan instemmen. Daartoe zal op korte termijn een speciale vergadering worden gehouden.
3 uur geleden