Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester City paar weken zonder Aguëro

Manchester City paar weken zonder Aguëro

MANCHESTER (ANP) - Manchester City moet het de komende wedstrijden stellen zonder Sergio Agüero. De Argentijnse spits kampt met een peesblessure. "Hij ligt er een paar wedstrijden uit", zei manager Pep Guardiola. "Hoe lang het precies gaat duren, weet ik niet." De Spanjaard bekende wel dat Aguëro in ieder geval ook de derby tegen Manchester United op 7 december mist.

Aguëro werd zaterdag in de gewonnen topper tegen Chelsea (2-1) een kwartier voor tijd gewisseld. De 31-jarige Argentijn maakte plaats voor de Braziliaan Gabriel Jesus, die hem de komende weken zal vervangen. "Ik ben niet blij dat Sergio geblesseerd is", zei Jesus. "Ik vind het namelijk niet fijn als een vriend van me niet kan voetballen. Sergio is bovendien onze topscorer en scoort vrijwel iedere wedstrijd. Maar ik werk iedere dag ook hard en ben er klaar voor."

Aguëro maakte dit seizoen in de Premier League negen doelpunten, in de Champions League staat de teller op twee. City ontvangt dinsdag Sjachtar Donetsk in de wetenschap dat een gelijkspel volstaat om de knock-outfase te bereiken. "We staan er goed voor, maar we hebben nog niets", zei Guardiola. "We kunnen het morgen wel afmaken." In september won City de uitwedstrijd in Oekraïne met 3-0, mede dankzij een doelpunt van Jesus.

De Engelse kampioen voert groep C aan met tien punten, Sjachtar en Dinamo Zagreb hebben er vijf. De Kroaten spelen dinsdag in Milaan tegen Atalanta, dat met één punt onderaan staat.

Meer uit Voetbal

Menzo gaat met Suriname 'aan sterk plan werken' om WK te halen

PARAMARIBO (ANP) - Bondscoach Stanley Menzo gaat met het Surinaamse elftal "aan een sterk plan werken" om zich in maart alsnog te kwalificeren voor het WK voetbal. Suriname is bij de loting voor de play-offs gekoppeld aan Bolivia en treft bij winst daarna Irak. "We hebben vier maanden, dat is genoeg tijd om ons helemaal in te leven, een plan te bouwen en het team klaar te maken voor wat komt", aldus Menzo tegen het ANP. "Voorbereiding is macht."

10 uur geleden
Brenet mag na kwalificatie met Curaçao duel met Rangers overslaan

LIVINGSTON (ANP) - Voetballer Joshua Brenet mag de uitwedstrijd van zijn club Livingston tegen Rangers FC zaterdag overslaan. Trainer David Martindale geeft de international van Curaçao vrijaf om de kwalificatie voor het WK te vieren.

16 uur geleden
Voetbalsters Peddemors en Beerensteyn helpen Wolfsburg aan zege

WOLFSBURG (ANP) - Ella Peddemors en Lineth Beerensteyn hebben de voetbalsters van VfL Wolfsburg aan een thuiszege op Manchester United (5-2) in de Champions League geholpen. De Nederlandse internationals maakten vier van de vijf doelpunten voor hun ploeg.

1 dag geleden
Lukebakio mist uitduel van Benfica met Ajax in Champions League

LISSABON (ANP) - Dodi Lukebakio mist dinsdag de uitwedstrijd van Benfica tegen Ajax in de Champions League. De aanvallende middenvelder heeft woensdag een breuk in zijn linkerenkel opgelopen tijdens de kwalificatiewedstrijd van België tegen Liechtenstein (7-0) voor het WK van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

1 dag geleden
PSG-verdediger Hakimi Afrikaans voetballer van het jaar

RABAT (ANP) - Achraf Hakimi is verkozen tot Afrikaans voetballer van het jaar. De 27-jarige rechtsback won dit seizoen de Champions League en Franse titel en beker met Paris Saint-Germain. Hij plaatste zich met Marokko voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

1 dag geleden
Oranje zakt naar zevende positie en is groepshoofd bij WK-loting

ZÜRICH (ANP) - Het Nederlands elftal is op 5 december een van de twaalf groepshoofden tijdens de loting voor het WK voetbal van volgend jaar zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Dat blijkt uit de wereldranglijst die wereldvoetbalbond FIFA heeft vrijgegeven.

1 dag geleden
Excuses Duits international Adeyemi na verboden wapenbezit

DORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund-aanvaller Karim Adeyemi heeft op sociale media zijn excuses aangeboden aan zijn club en de Duitse nationale selectie. Bondscoach Julian Nagelsmann had Adeyemi voor de afgelopen interlandperiode wel geselecteerd, maar hield hem buiten de ploeg nadat naar buiten was gekomen dat een rechter de vleugelspeler een boete van 450.000 euro heeft opgelegd voor verboden wapenbezit.

1 dag geleden