Manchester City paar weken zonder Aguëro
MANCHESTER (ANP) - Manchester City moet het de komende wedstrijden stellen zonder Sergio Agüero. De Argentijnse spits kampt met een peesblessure. "Hij ligt er een paar wedstrijden uit", zei manager Pep Guardiola. "Hoe lang het precies gaat duren, weet ik niet." De Spanjaard bekende wel dat Aguëro in ieder geval ook de derby tegen Manchester United op 7 december mist.
Aguëro werd zaterdag in de gewonnen topper tegen Chelsea (2-1) een kwartier voor tijd gewisseld. De 31-jarige Argentijn maakte plaats voor de Braziliaan Gabriel Jesus, die hem de komende weken zal vervangen. "Ik ben niet blij dat Sergio geblesseerd is", zei Jesus. "Ik vind het namelijk niet fijn als een vriend van me niet kan voetballen. Sergio is bovendien onze topscorer en scoort vrijwel iedere wedstrijd. Maar ik werk iedere dag ook hard en ben er klaar voor."
Aguëro maakte dit seizoen in de Premier League negen doelpunten, in de Champions League staat de teller op twee. City ontvangt dinsdag Sjachtar Donetsk in de wetenschap dat een gelijkspel volstaat om de knock-outfase te bereiken. "We staan er goed voor, maar we hebben nog niets", zei Guardiola. "We kunnen het morgen wel afmaken." In september won City de uitwedstrijd in Oekraïne met 3-0, mede dankzij een doelpunt van Jesus.
De Engelse kampioen voert groep C aan met tien punten, Sjachtar en Dinamo Zagreb hebben er vijf. De Kroaten spelen dinsdag in Milaan tegen Atalanta, dat met één punt onderaan staat.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - Trainer Dick Schreuder van NEC ziet het duel met Feyenoord van zondag niet als cruciaal voor de uiteindelijke tweede plaats in de Eredivisie. "Die tweede plek wordt niet beslist in dit weekend", zei de coach in aanloop naar de wedstrijd tussen de nummers 2 en 3 van de ranglijst.
10 minuten geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft geen straf gekregen na het ongeoorloofde gebruik van zijn telefoon tijdens de wedstrijd van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1) in maart. Het Braziliaanse sporttribunaal STJD besloot de topscorer aller tijden van Oranje slechts een waarschuwing te geven.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - In voetbalstadion de ArenA in Amsterdam kunnen naamgenoten van Johan Cruijff op zijn geboortedag een gratis stadiontour krijgen. De rondleidingen zijn ter gelegenheid van het 30-jarig jubileum van de ArenA. Ze vinden plaats op 25 april tussen 09.30 en 18.00 uur. Bezoekers krijgen de kans om met de Champions League-beker uit 1972 op de foto te gaan.
1 uur geledenKRAKAU (ANP) - AZ is ver verwijderd van een plaats in de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld ging in Krakau ruim onderuit bij Sjachtar Donetsk: 3-0. Bij rust was het nog 0-0. Alle doelpunten vielen in de laatste twintig minuten.
12 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Mohammed Kudus kan in juni mogelijk niet meedoen aan het wereldkampioenschap voetbal. De oud-Ajacied heeft een terugval in zijn herstel van een blessure aan zijn bovenbeen, meldt zijn werkgever Tottenham Hotspur.
12 uur geledenKRAKAU (ANP) - Ro-Zangelo Daal wordt donderdag om disciplinaire redenen buiten het basiselftal van AZ gelaten. De 22-jarige buitenspeler kwam op de wedstrijddag te laat voor een bijeenkomst. Dat zei trainer Leerroy Echteld voor het begin van de kwartfinale tegen Sjachtar Donetsk tegen Ziggo Sport.
14 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Andy Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool. De 32-jarige Schotse linkervleugelverdediger heeft een aflopend contract bij de club waar Arne Slot trainer is.
15 uur geleden