Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester City nieuwe koploper Premier League na zege op Fulham

Manchester City nieuwe koploper Premier League na zege op Fulham

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft de koppositie in de Premier League overgenomen van Arsenal door met 4-0 te winnen van Fulham. De ploeg van coach Pep Guardiola heeft met nog twee speelronden te gaan 2 punten meer dan Arsenal. Liverpool is op 7 punten achterstand gezet en kan definitief geen kampioen meer worden. Manchester City kan voor de vierde keer op rij kampioen worden.

City boekte bij Fulham op Craven Cottage een eenvoudige zege. De titelverdediger kwam na een klein kwartier op voorsprong door een goal van Josko Gvardiol. De Kroatische verdediger zette zelf een combinatie op met Kevin De Bruyne en schoot de bal loepzuiver langs doelman Bernd Leno van Fulham.

Kort daarna moest Nathan Aké het veld geblesseerd verlaten. De Nederlandse international van City maakte een struikeling en voelde meteen aan zijn been. Hij probeerde nog verder te spelen, maar gaf al gauw aan dat het niet ging. Met een pijnlijke grimas verliet de verdediger het veld. Het is nog niet bekend wat voor blessure het is.

In de tweede helft verdubbelde Phil Foden de voorsprong. Hij kreeg de bal voor de voeten nadat een schot van Bernardo Silva werd geblokt. De middenvelder draalde niet en haalde uit. Het was al zijn zeventiende competitietreffer. Gvardiol nam ook de derde goal voor zijn rekening. Hij tikte een voorzet van Silva bij de tweede paal binnen. In blessuretijd maakte invaller Julián Álvarez de 0-4 uit een strafschop.

Meer uit Voetbal

Doelman Koeman verlengt contract bij Telstar

VELSEN (ANP) - Ronald Koeman heeft zijn aflopende contract bij Telstar verlengd. De 31-jarige doelman heeft bijgetekend tot medio 2028, meldt de club uit Velsen-Zuid.

1 uur geleden
Voormalig Spaans international Cazorla (41) stopt

MADRID (ANP/Belga) - Voetballer Santi Cazorla beëindigt op 41-jarige leeftijd zijn carrière. Dat maakte hij donderdag bekend in een videoboodschap op sociale media.

1 uur geleden
Van Gaal stopt als adviseur van Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal (74) stopt als adviseur van de raad van commissarissen (rvc) van Ajax. Dat heeft Van Gaal aan de raad laten weten, meldt de Amsterdamse club in een persbericht.

2 uur geleden
Engelse bondscoach roept ouders op: laat kinderen WK kijken

ATLANTA (ANP/RTR) - De Engelse bondscoach Thomas Tuchel heeft na het gewonnen duel met de Democratische Republiek Congo (2-1) op het WK voetbal een oproep gedaan aan alle Engelse ouders. "Laat je kinderen voetbal kijken", richtte de 52-jarige Duitser zich tot ouders die wellicht moeite hebben om hun kinderen op tijd in bed te krijgen.

4 uur geleden
Gueye stopt bij Senegal zolang technische staf aanblijft

SEATTLE (ANP) - De Senegalese voetballer Pape Gueye heeft na het verlies tegen België (3-2) in de zestiende finales van het WK voetbal aangekondigd een pauze te nemen van de nationale ploeg "zolang deze technische staf aanblijft". Dat schrijft de 27-jarige middenvelder van het Spaanse Villarreal op Instagram.

5 uur geleden
België begint in WK-duel met Senegal met het vertrouwde elftal

SEATTLE (ANP) - België begint in de zestiende finales van het WK tegen Senegal wederom met Jérémy Doku, Kevin De Bruyne, Leandro Trossard en Charles De Ketelaere als de voorste vier spelers. Bondscoach Rudy Garcia speelt in dezelfde opstelling als in het laatste duel in groep G met Nieuw-Zeeland dat België met 5-1 won.

17 uur geleden
Kane beleeft zijn 'heldenmoment' voor Engeland tegen Congo op WK

ATLANTA (ANP) - Aanvoerder Harry Kane is blij dat hij een heldenrol kon vervullen voor Engeland in het gewonnen WK-duel met de Democratische Republiek Congo. De Engelse topscorer aller tijden hielp zijn land met twee late doelpunten aan een 2-1-zege in de zestiende finales. "We hebben het gehad over spelers die heldenmomenten beleven en dat kan iedereen zijn. Vandaag was ik het", zei de spits na afloop.

17 uur geleden