Manchester City moet Agüero mogelijk tot november missen
MANCHESTER (ANP/RTR) - Aanvaller Sergio Agüero mist mogelijk de eerste twee maanden van de Engelse competitie, zo heeft trainer Pep Guardiola van Manchester City laten weten. De Argentijnse aanvaller moet nog beginnen met de trainingen bij de club na zijn knieblessure.
Agüero miste door de blessure en daaropvolgende operatie aan zijn linkerknie in het vorige seizoen twaalf wedstrijden van Manchester City, waaronder de twee duels van de club in augustus in de Champions League. Volgens de trainer is de 32-jarige Argentijn waarschijnlijk niet fit voor november.
"We wisten dat de blessure ernstig was", zei Guardiola tegen de BBC. "Hij heeft nog altijd geen enkele training bij ons meegedaan en Sergio is geen speler die snel zijn fysieke topconditie terug heeft. Hij is er lang uit geweest, misschien is hij over een à twee maanden klaar om te spelen."
Manchester City speelt maandag de eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen tegen Wolverhampton Wanderers.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.
1 uur geledenBILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
18 uur geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
22 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
22 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
1 dag geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
1 dag geleden