Manchester City moet Agüero mogelijk tot november missen
MANCHESTER (ANP/RTR) - Aanvaller Sergio Agüero mist mogelijk de eerste twee maanden van de Engelse competitie, zo heeft trainer Pep Guardiola van Manchester City laten weten. De Argentijnse aanvaller moet nog beginnen met de trainingen bij de club na zijn knieblessure.
Agüero miste door de blessure en daaropvolgende operatie aan zijn linkerknie in het vorige seizoen twaalf wedstrijden van Manchester City, waaronder de twee duels van de club in augustus in de Champions League. Volgens de trainer is de 32-jarige Argentijn waarschijnlijk niet fit voor november.
"We wisten dat de blessure ernstig was", zei Guardiola tegen de BBC. "Hij heeft nog altijd geen enkele training bij ons meegedaan en Sergio is geen speler die snel zijn fysieke topconditie terug heeft. Hij is er lang uit geweest, misschien is hij over een à twee maanden klaar om te spelen."
Manchester City speelt maandag de eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen tegen Wolverhampton Wanderers.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.
4 uur geledenPARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.
5 uur geledenBREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Engelse titelrace een 1-0-overwinning geboekt bij West Ham United, dat in degradatieproblemen verkeert. De ploeg van trainer Mikel Arteta scoorde pas in de 83e minuut. Door de overwinning heeft de club uit Noord-Londen het kampioenschap nog altijd in eigen hand. Arsenal komt nog twee keer in actie en heeft 79 punten. Manchester City heeft met 74 punten nog drie wedstrijden te gaan.
7 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft met de overwinning op Heracles Almelo afstand genomen van FC Volendam in de onderste regionen van de Eredivisie. De ploeg van coach Anthony Correia won met 3-0 van de al gedegradeerde club uit Almelo door treffers van Guus Offerhaus, Tyrese Noslin en Jeff Hardeveld.
7 uur geleden