Manchester City moet Agüero mogelijk tot november missen
MANCHESTER (ANP/RTR) - Aanvaller Sergio Agüero mist mogelijk de eerste twee maanden van de Engelse competitie, zo heeft trainer Pep Guardiola van Manchester City laten weten. De Argentijnse aanvaller moet nog beginnen met de trainingen bij de club na zijn knieblessure.
Agüero miste door de blessure en daaropvolgende operatie aan zijn linkerknie in het vorige seizoen twaalf wedstrijden van Manchester City, waaronder de twee duels van de club in augustus in de Champions League. Volgens de trainer is de 32-jarige Argentijn waarschijnlijk niet fit voor november.
"We wisten dat de blessure ernstig was", zei Guardiola tegen de BBC. "Hij heeft nog altijd geen enkele training bij ons meegedaan en Sergio is geen speler die snel zijn fysieke topconditie terug heeft. Hij is er lang uit geweest, misschien is hij over een à twee maanden klaar om te spelen."
Manchester City speelt maandag de eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen tegen Wolverhampton Wanderers.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.
2 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.
4 uur geleden