Manchester City moet Agüero mogelijk tot november missen
MANCHESTER (ANP/RTR) - Aanvaller Sergio Agüero mist mogelijk de eerste twee maanden van de Engelse competitie, zo heeft trainer Pep Guardiola van Manchester City laten weten. De Argentijnse aanvaller moet nog beginnen met de trainingen bij de club na zijn knieblessure.
Agüero miste door de blessure en daaropvolgende operatie aan zijn linkerknie in het vorige seizoen twaalf wedstrijden van Manchester City, waaronder de twee duels van de club in augustus in de Champions League. Volgens de trainer is de 32-jarige Argentijn waarschijnlijk niet fit voor november.
"We wisten dat de blessure ernstig was", zei Guardiola tegen de BBC. "Hij heeft nog altijd geen enkele training bij ons meegedaan en Sergio is geen speler die snel zijn fysieke topconditie terug heeft. Hij is er lang uit geweest, misschien is hij over een à twee maanden klaar om te spelen."
Manchester City speelt maandag de eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen tegen Wolverhampton Wanderers.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Don-Angelo Konadu is de spits van Ajax voor het bekerduel met Excelsior Maassluis. De 19-jarige aanvaller vervangt Kasper Dolberg, die net is hersteld van een blessure en rust krijgt.
1 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Winston Bogarde gaat de nieuwe bondscoach Henk ten Cate assisteren bij de nationale voetbalploeg van Suriname. De oud-verdediger van topclubs als AC Milan, FC Barcelona en Chelsea werkte jarenlang als assistent-coach en individuele coach bij Ajax.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Luis Suárez heeft zijn contract bij Inter Miami verlengd. De 38-jarige oud-aanvaller van onder meer Ajax, FC Groningen, Liverpool, FC Barcelona en Atlético Madrid blijft nog minimaal een seizoen ploeggenoot van zijn vriend Lionel Messi bij de kampioen van de MLS.
1 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II speelt op 9 januari de thuiswedstrijd tegen ADO Den Haag zonder de luidruchtigste supporters. De club uit Tilburg heeft een schikkingsvoorstel van de KNVB geaccepteerd en laat KingSide en Vak E leeg.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - Santiago Giménez kan voorlopig niet voor AC Milan uitkomen. De spits moet zich aan een enkel laten opereren. Dat vertelde zijn trainer Massimiliano Allegri op een persconferentie voor de halve finales van de Italiaanse Supercup.
2 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft dinsdag het definitieve verzoek tot goedkeuring voor de overname van zijn aandelen door de zogenoemde Sterkhouders ingediend bij de licentiecommissie. Dat meldt de club uit de eerste divisie woensdag op de website.
2 uur geledenDOHA (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft een bijdrage van 727 miljoen dollar (ruim 620 miljoen euro) goedgekeurd voor het WK van komend jaar. Van het bedrag wordt in totaal 655 miljoen dollar uitgekeerd als prijzengeld aan de 48 deelnemers, een stijging van 50 procent ten opzichte van het vorige WK. Dat meldt de FIFA woensdag.
4 uur geleden