Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester City moet aanvoerder De Bruyne 4 tot 6 weken missen

Manchester City moet aanvoerder De Bruyne 4 tot 6 weken missen

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City kan vier tot zes weken geen beroep op Kevin de Bruyne doen. De aanvoerder kampt met een hamstringblessure en moet minimaal een maand revalideren.

"Hij is onder een scan geweest en we zullen hem in een belangrijke periode van het seizoen moeten missen", zei Guardiola op een persconferentie. "Dat is vervelend voor hem en voor ons. Het programma is vol en zwaar. Het zijn eigenlijk te veel wedstrijden en dat zeg ik niet vanwege de blessure van Kevin. Ik snap nog steeds niet waarom we in de FA Cup wel vijf keer mogen wissel en in de competitie niet."

De Bruyne mist twee belangrijke wedstrijden van City, dat op 7 februari op bezoek gaat bij Liverpool en een week later Tottenham Hotspur ontvangt. City is op dit moment de nummer 2 van de Premier League met 2 punten minder dan Manchester United dat wel een duel meer heeft gespeeld.

Meer uit Voetbal

Liverpool verslaat Brighton en staat in achtste finale FA Cup

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.

4 uur geleden
Real Madrid scoort vier keer tegen Real Sociedad

MADRID (ANP) - Real Madrid mag zich voor minimaal twee dagen koploper van La Liga noemen. De club won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en heeft nu 2 punten meer dan FC Barcelona, dat maandag tegen Girona speelt.

4 uur geleden
Karlsson helpt FC Utrecht aan tweede zege binnen vier dagen

GRONINGEN (ANP) - Jesper Karlsson heeft FC Utrecht aan de tweede zege binnen vier dagen geholpen. De buitenspeler maakte in blessuretijd van het uitduel met FC Groningen het winnende doelpunt in de Euroborg (1-2). FC Utrecht huurt de Zweedse buitenspeler de tweede helft van het seizoen van Bologna.

4 uur geleden
Ajax verslaat Fortuna Sittard en ziet Zintsjenko uitvallen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.

4 uur geleden
Ronaldo keert met doelpunt terug bij Al Nassr

RIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).

6 uur geleden
AZ draait bij Excelsior in blessuretijd achterstand om in zege

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft het uitduel met Excelsior gewonnen dankzij twee treffers in de blessuretijd. Eerst scoorde spits Troy Parrott met een van richting veranderd schot, in de slotseconden kopte verdediger Penetra de 2-1 binnen.

6 uur geleden
Ajax-aanwinst Zintsjenko valt direct geblesseerd uit

AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko heeft weinig plezier gehad aan zijn eerste duel in de basisformatie van Ajax. De linksback uit Oekraïne raakte al in de derde minuut van de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard (4-1) geblesseerd en strompelde van het veld.

6 uur geleden