Manchester City moet aanvoerder De Bruyne 4 tot 6 weken missen
MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City kan vier tot zes weken geen beroep op Kevin de Bruyne doen. De aanvoerder kampt met een hamstringblessure en moet minimaal een maand revalideren.
"Hij is onder een scan geweest en we zullen hem in een belangrijke periode van het seizoen moeten missen", zei Guardiola op een persconferentie. "Dat is vervelend voor hem en voor ons. Het programma is vol en zwaar. Het zijn eigenlijk te veel wedstrijden en dat zeg ik niet vanwege de blessure van Kevin. Ik snap nog steeds niet waarom we in de FA Cup wel vijf keer mogen wissel en in de competitie niet."
De Bruyne mist twee belangrijke wedstrijden van City, dat op 7 februari op bezoek gaat bij Liverpool en een week later Tottenham Hotspur ontvangt. City is op dit moment de nummer 2 van de Premier League met 2 punten minder dan Manchester United dat wel een duel meer heeft gespeeld.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
9 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
11 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
11 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
12 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
12 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
12 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
14 uur geleden