Manchester City moet aanvoerder De Bruyne 4 tot 6 weken missen
MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City kan vier tot zes weken geen beroep op Kevin de Bruyne doen. De aanvoerder kampt met een hamstringblessure en moet minimaal een maand revalideren.
"Hij is onder een scan geweest en we zullen hem in een belangrijke periode van het seizoen moeten missen", zei Guardiola op een persconferentie. "Dat is vervelend voor hem en voor ons. Het programma is vol en zwaar. Het zijn eigenlijk te veel wedstrijden en dat zeg ik niet vanwege de blessure van Kevin. Ik snap nog steeds niet waarom we in de FA Cup wel vijf keer mogen wissel en in de competitie niet."
De Bruyne mist twee belangrijke wedstrijden van City, dat op 7 februari op bezoek gaat bij Liverpool en een week later Tottenham Hotspur ontvangt. City is op dit moment de nummer 2 van de Premier League met 2 punten minder dan Manchester United dat wel een duel meer heeft gespeeld.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax wil Kodai Sano per direct overnemen van NEC. De club ziet in de 22-jarige Japanner de gewenste versterking voor het middenveld.
35 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich versterkt met Isak Hansen-Aarøen. De Noorse middenvelder komt over van Werder Bremen en ondertekent een contract voor anderhalf jaar.
1 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft een gevoelig verlies geleden in de Premier League. De nummer 3 in de stand verloor in eigen huis met 1-0 van Brentford, dat de hele tweede helft met tien man speelde. Dango Ouattara was de maker van het enige doelpunt in de wedstrijd.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is ook na dit seizoen trainer van PSV. De 62-jarige Apeldoorner verlengt zondag na de 3-0-thuiszege op Feyenoord zijn aflopende contract met twee jaar, meldde hij op een persconferentie.
1 uur geledenALMELO (ANP) - Remko Pasveer is met een zege teruggekeerd bij Heracles Almelo. De van Ajax overgekomen doelman won met zijn nieuwe ploeg van Fortuna Sittard (2-1). Heracles is niet meer de nummer laatst van de Eredivisie en heeft 1 punt meer dan NAC Breda en Telstar.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de strijd om de landstitel in de Eredivisie zondag van alle spanning ontdaan. Het elftal van trainer Peter Bosz rekende in eigen stadion overtuigend af met Feyenoord (3-0) en vergrootte de voorsprong op de nummer 2 uit Rotterdam met nog dertien speelronden te gaan tot 17 punten.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de topper in de Eredivisie tegen Feyenoord eenvoudig gewonnen. De Eindhovenaren lieten de nummer 2 in het Philips Stadion met 3-0 kansloos. De eindstand was na zeventien minuten al bereikt.
2 uur geleden