Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester City met moeite langs Bournemouth

Manchester City met moeite langs Bournemouth

BOURNEMOUTH (ANP) - Manchester City heeft de achterstand ten opzichte van koploper Liverpool teruggebracht tot 1 punt. De nummer 2 van de Premier League boekte een benauwde 1-0-zege bij Bournemouth.

City speelde vorig weekend gelijk tegen middenmoter Chelsea (1-1), waarna de regerend kampioen dinsdag een nipte zege boekte op Brentford (1-0). Ook tegen Bournemouth had de ploeg van Pep Guardiola het niet gemakkelijk. De nummer 13 van Engeland probeerde City onder druk te zetten en kreeg een vroege kans via voormalig AZ-speler Milos Kerkez.

Phil Foden was voor rust de meest opvallende speler aan de kant van City. De aanvaller bracht met een fraaie pass Erling Haaland in scoringspositie en tekende na twintig minuten voor het eerste schot tussen de palen van de bezoekers. Vier minuten later opende Foden de score uit een rebound, nadat Bournemouth-keeper Neto een inzet van Haaland had geblokt.

Schot Kluivert

De thuisploeg was ook in de tweede helft gevaarlijk met onder meer een schot van oud-Ajacied Justin Kluivert. Marcus Tavernier en Dominic Solanke waren daarna dicht bij de gelijkmaker. Haaland kreeg ook nog een kans, voordat hij een kwartier voor tijd werd gewisseld. Bournemouth-invaller Enes Ünal kopte in de laatste minuut net naast het doel van Ederson.

Oranje-international Nathan Aké van City speelde de gehele wedstrijd. Kluivert ging in de 69e minuut naar de kant.

Meer uit Voetbal

Erdogan helpt bij transfer middenvelder Kanté naar Fenerbahçe

ISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.

9 minuten geleden
FC Den Bosch-fans ook na rechtszaak niet welkom in Helmond

HELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.

30 minuten geleden
Verdediger Timber met Arsenal naar finale League Cup

LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).

12 uur geleden
FC Barcelona naar halve finale Spaanse beker

ALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.

12 uur geleden
AC Milan wint vrij eenvoudig bij Bologna

BOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.

13 uur geleden
Spits Parrott schiet AZ tegen FC Twente naar halve finale

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).

13 uur geleden
Spits Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.

14 uur geleden