Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester City met moeite langs Bournemouth

Manchester City met moeite langs Bournemouth

BOURNEMOUTH (ANP) - Manchester City heeft de achterstand ten opzichte van koploper Liverpool teruggebracht tot 1 punt. De nummer 2 van de Premier League boekte een benauwde 1-0-zege bij Bournemouth.

City speelde vorig weekend gelijk tegen middenmoter Chelsea (1-1), waarna de regerend kampioen dinsdag een nipte zege boekte op Brentford (1-0). Ook tegen Bournemouth had de ploeg van Pep Guardiola het niet gemakkelijk. De nummer 13 van Engeland probeerde City onder druk te zetten en kreeg een vroege kans via voormalig AZ-speler Milos Kerkez.

Phil Foden was voor rust de meest opvallende speler aan de kant van City. De aanvaller bracht met een fraaie pass Erling Haaland in scoringspositie en tekende na twintig minuten voor het eerste schot tussen de palen van de bezoekers. Vier minuten later opende Foden de score uit een rebound, nadat Bournemouth-keeper Neto een inzet van Haaland had geblokt.

Schot Kluivert

De thuisploeg was ook in de tweede helft gevaarlijk met onder meer een schot van oud-Ajacied Justin Kluivert. Marcus Tavernier en Dominic Solanke waren daarna dicht bij de gelijkmaker. Haaland kreeg ook nog een kans, voordat hij een kwartier voor tijd werd gewisseld. Bournemouth-invaller Enes Ünal kopte in de laatste minuut net naast het doel van Ederson.

Oranje-international Nathan Aké van City speelde de gehele wedstrijd. Kluivert ging in de 69e minuut naar de kant.

Meer uit Voetbal

De Jong gelooft in kansen Oranje op WK voetbal

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong gelooft dat Nederland het WK voetbal deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico kan winnen. Dat vertelde de middenvelder van FC Barcelona in een interview op Ziggo Sport naar aanleiding van zijn 293e optreden voor Barça, waarmee hij de Nederlander is geworden met de meeste wedstrijden voor de Catalaanse club. "Als wij op onze top zijn, kunnen we verrassen", zei De Jong.

2 uur geleden
Barcelona en Spanje wachten op nieuws over ernst blessure Yamal

BARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona en het Spaans elftal wachten gespannen af wat de ernst van de blessure van sterspeler Lamine Yamal. De 18-jarige aanvaller van FC Barcelona viel uit in de wedstrijd tegen Celta de Vigo nadat hij een strafschop had genomen en leek last te hebben van een hamstringblessure.

4 uur geleden
De Jong met 293 duels recordhouder van Nederlandse Barça-spelers

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft zijn 293e wedstrijd voor FC Barcelona op zijn naam staan. Dat blijkt uit de statistieken van de club. Daarmee is de 28-jarige middenvelder recordhouder van alle Nederlanders die bij de Catalaanse voetbalgrootmacht speelden. De Jong viel woensdag in de 73e minuut van het thuisduel met Celta de Vigo in.

13 uur geleden
Manchester City neemt koppositie over na nipte zege bij Burnley

BURNLEY (ANP) - Manchester City heeft de koppositie in de Premier League overgenomen van Arsenal. De formatie van trainer Pep Guardiola won op Turf Moor met 1-0 van Burnley. De thuisploeg is gedegradeerd na de nederlaag.

14 uur geleden
Bayern München bereikt finale van Duitse beker

LEVERKUSEN (ANP) - Bayern München blijft in de race voor drie hoofdprijzen aan het einde van dit seizoen. De ploeg van Vincent Kompany, die afgelopen zondag kampioen werd in de Bundesliga, bereikte de finale van het Duitse bekertoernooi. Bayern schakelde in de halve finale Bayer Leverkusen uit door een 2-0-zege. De Duitse club staat ook nog in de halve finale van de Champions League tegen PSG.

14 uur geleden
Telstar boekt tegen Sparta belangrijke zege in degradatiestrijd

VELSEN (ANP) - Telstar heeft een belangrijke overwinning geboekt in de strijd tegen degradatie. De ploeg van trainer Anthony Correia versloeg voor eigen publiek middenmoter Sparta met 4-1.

15 uur geleden
Feyenoord-coach Van Persie heeft Bos terug in duel met Groningen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie heeft Jordan Bos terug voor de thuiswedstrijd tegen FC Groningen van zaterdag. De coach van de Rotterdammers zei in een interview op de clubwebsite dat de Australische verdediger weer inzetbaar is, nadat hij het laatste competitieduel met NEC had gemist.

15 uur geleden